• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Savaronadan grup çıktı

Okunuyor :
Savaronadan grup çıktı

isyan_her_yerde

Tecrübeli
Üye
Savarona Yatına yapılan baskında 9 yabancı uyruklu kadın Savcılıka sevk edilirken, Rusyada bir müzik grubu üyesi 4 kadın Savcılıka çağrılmadı.

GÖZALTINA ALINAN ZANLILAR BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Aralarında ünlü Kazak işadamı Tevfik Arifin de olduğu 8 kişinin sorguları devam ediyor.

ANTALYA İl Jandarma Komutan-lığının Savarona Yatına yönelik insan ticareti ve fuhuş operasyonu kapsamında kurtarılan Rusya ve Ukrayna uyruklu 9 kadın, savcılığa sevk edildi. Kadınlar, jandarmada ifade vermeyi reddetti. Savaronada fuhuş yaptırılan ve jandarmanın operasyonuyla kurtarılan Rusya ve Ukrayna uyruklu 9 kadın, operasyonu yürüten savcılığın talebi üzerine adliyeye sevk edildi. Antalyada Çocuk Evinde tutulan kadınların jandarmaya ifade vermeyi reddettikleri belirtildi. Soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı Yusuf Hakkı Doğan, 13 kadından 9unu ifadesini almak için adliyeye çağırdı. Diğer 4 kadının ise Rusyanın ünlü bir müzik grubunun üyesi olduğu ve savcılığa çıkartılmadığı belirtildi.

Astsubayın elini ısırdı

Rusya ve Ukrayna uyruklu 9 mağdur kadından biri cep telefonunu teslim etmek istemedi. İfadeye cep telefonuyla girilemeyeceği anlatılan kadın, direndi. Kadın astsubay Songül K., Rusça konuşarak telefonu istedi ve elini uzattı. Ancak kadın bağırarak astsubayın uzattığı eli ısırdı. Gürültüyü duyan savcı olayın ne olduğunu öğrendi ve kadının gözaltına alınmasını istedi.

Kadın ve erkekler çıplaktı

Savaronaya ilk ayak basan bir astsubay, gördükleriniş öyle anlattı: Yata çıktıktan sonra kazan dairesi dahil tüm odaları didik didik aramaya başladık. Öğle saatleri olmasına rağmen hemen hemen tüm odalardaki kadın ve erkekler çıplak vaziyette uyuyordu. Her odada onlarca prezervatif vardı. Kimisi kullanılmış kimisi ise henüz açılmamış. Erkeklerde yüklü miktarlarda desteler halinde paralar bulduk ve sayarak teslim ettik.
Kazak işadamı Tevfik Arifin yakınları, gazetecilerin fotoğraf çekmesini engelledi. Sorguları devam eden 8 şüphelinin yarın adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.
 

ashenarşi

Kıdemli
Üye
Olur mu canım.. Bu suç mu? Karşılıklı alışverişin olduğu yerde demokrasi vardır. Nede olsa eşcinsellik suç sayılmaması lazım. :))
 
Üst Alt