• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Saten gecelik

ddeniz

Acemi
Üye
Saten gecelik

Saten gecelikler her kadının dolabında olması gereken gece giysilerdir. Özellikle gecelikler arasında yer alan saten kumaşlar çok kaliteli ve modern duruşları ile dikkati çekmektedir. Yumuşak yapısı nedeniyle kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Saten gecelikler arasında birçok renk mevcuttur. Saten gecelik modelleri ile aynı zamanda sabahlıklarla birlikte kullanıma uygundurlar. Her kadının birbirinden farklı modelleri beğenir veya sever. Her kadının beğenisi değişiktir. Bazı kişiler penye geceliklerden hoşlanırlar bazı kişiler de saten gecelik modellerinden hoşlanırlar.

Saten gecelik modelleri arasında, fırfırlı, tüllü, olanları mevuttur. Saten gecelik modelleri arasında siyah-beyaz-kırmızı-bordo gibi renkler sıklıkla kullanılmaktadır. Gecelik ve sabahlık modelleri arasında her çeşit ve her model ürün bulunduğundan dolayı kişiler istedikleri seçimleri yapmakta özgürdürler. Gecelik, bir kadının mutlaka dolabında olması gereken önemli gece giysilerinden biridir. Gece yatılırken giyilen bir giysi anlamını taşır. Ancak gecelik, aynı zamanda estetik duruşu açısından ve görsel olarak da göz kamaştıran kadın giysilerinden biridir.

Gecelik çok farklı çeşitlerde ve modellerde üretilebilir veya satışa sunulabilir. Birden çok iç giyim firması en yeni ve en gözde ürünlerini ön plana çıkarırken gecelik modelleri arasında da saten gecelik modellerini de ön plana çıkarmaktadır. Saten gecelikler de görsellik ön plandadır. Görsellik ön planda olan bu geceliklerde kumaşlarının tarzı ve çeşitleri de oldukça önemlidir.
 
başlatan benzer konular forum cevaplar tarih
F moda 0
M moda 2
M moda 0
M kadın erkek ilişkileri 24

Üst Alt