• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

şarkı aranıyor

Okunuyor :
şarkı aranıyor

jholl2000

Acemi
Üye
arkadaşlar ben geçen yaz kemerde diskolarda bir şarkı duydum uzun zamandır aramama rağmen bulamadım dediğim şarkı sadece müzik normal olarak hareketli bir müzik ama müziğin ortalarında ritm kesiliyor sade gitar ile çalıyor sonra gitar ile çalınan kısım ritmle beraber çalıyor biraz karışık oldu ama anlayan olmuştur inşallah yardımlarınızı bekliyorum

simqe

Kıdemli
Üye
arkadaşlar ben geçen yaz kemerde diskolarda bir şarkı duydum uzun zamandır aramama rağmen bulamadım dediğim şarkı sadece müzik normal olarak hareketli bir müzik ama müziğin ortalarında ritm kesiliyor sade gitar ile çalıyor sonra gitar ile çalınan kısım ritmle beraber çalıyor biraz karışık oldu ama anlayan olmuştur inşallah yardımlarınızı bekliyorum
Hangisi acaba...:freakedout:bir sürü şarkı var buna benzer,inşallah bu şekilde anlatımla aradığınızı bulursunuz

jholl2000

Acemi
Üye
simge sen buna benzer şarkıların isimlerini bildiğin varsa yazarsan ben araştırırım inan kafayı sıyırdım artık )))

Guney

Kıdemli
Üye
Bu tariften yola çıkarak eğer bu şarkıyı bulan biri olursa hemen üstün yetenekler ve dahi ler kategorisinde rekorlar kitabına başvuruda bulunsun...:))

Bence siz az daha bekleyin şurada yaza ne kaldı gidersiniz tekrardan bizzat yerinde öğrenirsiniz..

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Arkadaşım bu şekil şarkı bulunmaz ayrıca diskolarda dj'ler normal bir şarkıyı şekilden şekile sokuyorlar,remiks haline getiriyorlar.Arasına her tür enstrumanı ekliyorlar ismini bilmeden imkansız gibi şarkının içinde geçen bir kaç cümleyi hatırlasan belki buluruz şarkıyı...

Apollonius

Tecrübeli
Üye
Biraz daha ipucu gerekiyor. Aklıma ilk gelen Mariachi oldu. Number one hits albümünden birinde bulabilirsiniz. "Mariachi Flavoured" olarak geçiyor. video.google.com adresinde arattırın ;)

O değilse bilemiyorum, daha fazla ipucu gerek.

mydonose hits
ve
number one hits

parçalarını inceleyerek bulabilirsin aradığın parçayı.

jholl2000

Acemi
Üye
arkadaşım şarkının sözü olsa zaten sözlerden yola çıkarak kendim bulabilirdim şarkıyı şarkının sözsüz olması zaten bulamamama neden dediğim şarkı mariachide değil ama buda güzel

Apollonius

Tecrübeli
Üye
Tariflerinize göre ilk bulabildiklerim bunlar:

Astor And Glyde - El Mariachi ( Radio Edit)

She Presents - I'm Alive (Albert Neve & David Oleart Original Version)

Ian Olıver Feat. Shantel - Bucovino

Favretto Follw - Your Heart

Fentura - Live it

Mister Jam - All together now

Nicola Fasano & Pat Rich - 76 Ocean Drive (Apache Vocal Mix)

Başka da fikrim yok. Kolay gelsin.

jholl2000

Acemi
Üye
teşekkür ederim ama bunların içinde yok dediğim şarkı eğer lig tv üyeliğiniz varsa geçen sene kim şampiyon olur anketinde kullanıyorlardı bu dediğim şarkıyı aslında şarkı değil sadece müzik bu dediğim

Apollonius

Tecrübeli
Üye
Şunu bir dinleyin bakalım bu muymuş:

DJ Nudge - Spanish Guitar (Hmaster Radio Mix):
[MP3]http://www.audiofarm.org/Apollonius/audiofile/8730.mp3[/MP3]
Özellikle 1:53. saniyesi tarife uyuyor.

Eğer yukarıdakini dinlediyseniz ve o değilse bir de şu parçadaki gitar sesine bir bakıverin:

Manu Chao - La Rumba De Barcelona

Eğer gitar sesi bundaki ses ise bu parça üzerine yapılmış bir mix olabilir.

Son düzenleme:
Üst Alt