Şans değil Dua!

Piyango'da büyük ikramiyenin üç yıl ard arda Adana'ya çıkmasının sırrı aydınlandı!

Adana Milli Piyango Bayileri, 2007 ve 2010 yılında milli piyango özel çekilişinden önce büyük ikramiyesinin Adana'ya çıkması için dua ettikten sonra 3 yıldır art arda büyük ikramiye Adana'ya çıktı.

Milli Piyango ve Şans Oyunları Bayileri Odası Adana Şube Başkanı Mustafa Gökay Karakuş

Biz 2010 yılında milli piyango bileti satan arkadaşlarla toplanıp özel çekiliş biletleri satışa sunulmadan önce büyük ikramiyenin Adana'ya çıkması için dua ettik. Duamızın sonucu Adana'ya büyük ikramiye çıktı ve 3 yıldır üst üste devam ediyor. İnşallah önümüzdeki yılda Adana'ya büyük ikramiye vereceğiz. Duanın kesinlikle etkisi vardır. Biz inançlı insanlarız. Kesinlikle bununda etkisi vardır. Büyük ikramiyenin ilerki zamanlarda yine Adana'ya çıkmasını bekliyoruz" dedi.

Adanalılar kusura bakmasın da, yazılanları okuyunca
tebessüm olşutu yüzcüğümde :)
Adana değil de başka bir yer olsa hadi neyse.
Çünkü Adanalıyık allahın adamıyık :)

Ne demek buuuuuu yani Adanalıla dua bilmez miiii sizi gidi sizi gülümseyenlerrr :)))))
Ben bile biliyorum vallahi..:)))

Yanlız bu dua işi bayağı işe yaramış ben de mi başlasam ne..:))

mükemmel bir yakistirma hemen tas gedigine konmus. güney hanimin dedigi gibi bizdemi.baslasak
bir cok dilekler diliyoruz ,bir yalvarista milli piyango icin.

Adanalılar kusura bakmasın da, yazılanları okuyunca
tebessüm olşutu yüzcüğümde :)
Adana değil de başka bir yer olsa hadi neyse.
Çünkü Adanalıyık allahın adamıyık :)

Sosyalist Adanali oldugunuda ilk defa okudum buna sasirmadim, ama Allahin Adamiyik demenden ne anlayacagiz..?

Allah'a inanmayami basladin..
Darwine ters mi düsmeye basladin...?

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Piyongo

Allah katında haram olan birşeyin duası mı olur,milli piyongo kumar sayılır,kumarda kazanayım diyede Allah a dua edilmez herhalde.

Sayın Ziyaretçi
eşşek ne anlar hoşafın tanesinden denir ya??

Sosyalist Adana lıyım dememiş, kendisi sosyal insan kısıtlamayın palavracı Adana ya

Anlaşılamayan kısım: Allah azze ve celle ye dua etmişler anlaşıldı ama kabul olduğunu nasıl anlamışlar? Allah belalarını mı vermiş yoksa? beddua da ediliyor ya hani, insan ne istediğini bilmiyor ki zaten...

Mesajı yazarı Uzay lıyım demiş ama bakmayın Samsunlu.. Görülen şu Samsun kalitesini herkes gösteremiyor..

Esas diğer bir sorun da bu iddiacıların dua ettik dedikten sonra "biz inançlıyız" demeleri... Laf müslümanlara nasılsa şimdi Sosyalist neden çıkıp da bu iddiacılara bu nasıl inanç desin ki ?

Bizler adam olmayız...Bunu iki nedenden dolayı söylüyorum...İlki bende saklı kalsın...İkincisinin nedeni ise hala " ortaçağ " kafasıyla yaşıyoruz...

İnsan, kendi kaderini kendisi yaratır.
Şans denilen şey, doğru zamanda doğru yerde olmaktır.
Talih, senin hayata kattıklarından sana dönendir.
Kısmet, hayattan alacağın pay için yaptıklarındır.

Erdal Atabek

Üst Alt