Şanlıurfa Yabancı Dil Kursları

Aktif Dünya Dil Kursu
Şanlıurfa Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Aktif Dünya Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Aktif Dünya Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Aktif Dünya Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ŞANLIURFA / MERKEZ
Adı: AKTİF DÜNYA DİL KURSU
Adresi: MERKEZ BAHÇELİEVLER 2.SOKAK ORUÇ APARTMANI KAT:2 NO:3 ŞANLIURFA
Telefon Numarası: 4143157855

Gap İngilizce Lisan Kursu

Şanlıurfa Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Gap İngilizce Lisan Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Gap İngilizce Lisan Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Gap İngilizce Lisan Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ŞANLIURFA / MERKEZ
Adı: GAP İNGİLİZCE LİSAN KURSU
Adresi: HAMİDİYE MAH.HAZAR SOK.KILIÇ APT.NO:15/2A KAT:ZEMİN ŞANLIURFA
Telefon Numarası: 4143122548
Faks Numarası:
E-mail Adresi: gapdilcenter@hotmail.com

Yadem-uzman İngilizce Kursu

Şanlıurfa Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Yadem-uzman İngilizce Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Yadem-uzman İngilizce Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Yadem-uzman İngilizce Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ŞANLIURFA / MERKEZ
Adı: YADEM-UZMAN İNGİLİZCE KURSU
Adresi: 2. SOKAK HUZUR APT NO:7 ŞANLIURFA
Telefon Numarası: 4143136392
Faks Numarası:
E-mail Adresi: yademenglish@hotmail.com
 
Üst Alt