Sanal türbe ziyareti ve elektronik dua!

selam ederim;

kimse gülüp dalga geçmesin ağlanacak halimize. o siteye girende vardır temiz duygularla. yazık gerçekten bu kadar kolay bir şey nasıl oluyorda icine girilip çıkılamayan bir arap saçına dönüyor hayret verici birşey. eğitim şart diyesim geliyorda önce eğitenleri eğitmek gerekiyor. cidden mehdinin işi çok zor.

Eğitim alması gerekenleri görüyoruz fakat bunların eğilip bükülmesinden eğitime zamanları kalmıyor:)))

333 error
Hiç gerek yok böyle şeylere dua etmek için heleki böyle aracılara bu kadar zor ,karışık değil dinimiz..

din ile ne alakasi var bu işin ben anlayamadim. din nedir arkadaşlar Allah icin soruyorum din bir kitap dualar ve bir peygambermidir sadece. din onlarin var olmasindaki amac degilmidir? amac bir peygamber yaratip onu daglara taslara sigdiramamak yada bir kitap yollayip okutup okutup cennete insan almakmidir? nedir bu basit ucuz dusuncesizlikler. mehdi ortaya cikinca cok utanacaklar bu dusuncesizliklerinden. bin kere yaziyor kuran da düşünün diyor veya düşünenlere pek cok dersler vardir deniyor. hepiniz kardessiniz diyor hosgoruye selama davet ediyor. yahu din hep el avuc acip istemek oldu cikti, önce elindekilere bir şükret bakalım ne bu arsizlik. kimsenin birbirine tahammulu yok dinden bahsediyoruz. birisi mevlana şirkte diyor haddini asiyor, öteki turbe resmi yayinliyor nasil somuruyor uyanik digeri kurandan ayetlerle adam dövmeye kalkiyor sevgiden hosgoruden uzak, yahu sevgili muhammedimiz diyorki insanlari sevmeyen iman etmis sayilmaz, cebrail as muhammedimize diyorki sen bukadar yumusak olmasaydin bu insanlari etrafina toplayamazdin, ulu Allah emrediyor yumuşak olun diye din adamlari ekranlarda birbirlerini yiyorlar. butun bunlar yasanirken bende diyorumki mehdi geliyor bana gulup dalga geciyorsunuz vallahi siz bana degil kendi halimize gulun muhammed neredeee bugunku islamiyet nerede.

Üst Alt