Sanal türbe ziyareti ve elektronik dua!

Yok benim çok başka her gün istanbul boğazının üstünden geçerken dua ederim...muhteşem bir duadır...ve kişi ye özel...

o yeni alan yaratıp sevgili kullardan nasıl kazanırız diye düşünenlerin ...yeşil yeşil senin yeşil sermayen...:))

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

" Oruç Baba " sitesinin linkine tıkladım , açıldı ,kapatmak istedim bilgisayar kendini RESET ledi...:icon_cry: Ne oldu anlamadım...Dua edelim derken virüs mü giriyor acep....

Site tıklandığında " kazanılan " birşeyler var mıdır,bunu merak ediyorum...Ayrıca sanki oralara gidip türbelerde dövünüp " şirk tehlikesine " girmekten ve oraları " sunak " haline getirmekten daha iyi olabilir düşüncesindeyim , eğer işin içerisinde " KAR " amacı yoksa...

Sağlıcakla kalınız...

Merhaba,

" Oruç Baba " sitesinin linkine tıkladım , açıldı ,kapatmak istedim bilgisayar kendini RESET ledi...:icon_cry: Ne oldu anlamadım...Dua edelim derken virüs mü giriyor acep....

Site tıklandığında " kazanılan " birşeyler var mıdır,bunu merak ediyorum...Ayrıca sanki oralara gidip türbelerde dövünüp " şirk tehlikesine " girmekten ve oraları " sunak " haline getirmekten daha iyi olabilir düşüncesindeyim , eğer işin içerisinde " KAR " amacı yoksa...

Sağlıcakla kalınız...

333 error
dua gökyüzüne yükselirken bir sorunla karşılaştı. lütfen daha sonra tekrar deneyin..:freakedout:

Hiç gerek yok böyle şeylere dua etmek için heleki böyle aracılara bu kadar zor ,karışık değil dinimiz..

B

bursali68

Ziyaretci
333 error
dua gökyüzüne yükselirken bir sorunla karşılaştı. lütfen daha sonra tekrar deneyin..:freakedout:

Hiç gerek yok böyle şeylere dua etmek için heleki böyle aracılara bu kadar zor ,karışık değil dinimiz..

Merhaba,

İşte bu...!!!

Hiç gerek yok böyle şeylere dua etmek için heleki böyle aracılara bu kadar zor ,karışık değil dinimiz

:alkis::alkis::alkis:

Sağlıcakla kalınız...

Merhaba..

İsteyen istediği gibi duasını eder. Kabul olmayacağı kim bilebilir. Hem kolaylaşmış işte. Oturduğun yerden duanı yap kuranını oku... Yüzü suyu hürmetine şefaat iste.

Sitenin kurucusu Burak Taha, “Türbeye gidemeyen hasta, yatalak ve yurtdışında yaşayanları düşünerek siteyi kurdum “ dedi.

haberin devamı...

Ne dokunaklı konuşmuş toplum mühendisimiz şirk yuvalarını kutsal bir mabede dönüştürmüş kıvrak zeka işte:)

Dua nasıl ve kime edilir gibi konulara girişmeye niyetim yok zira aklı selim herkesin rahatlıkla verebileceği bir cevap ama işin ilginç tarafı şirk yuvasında yatan meftalara üzüldüm doğrusu dirisi bu kadar ilgi görmezken ölüsü epey ilgi çekiyor:))

Üst Alt