Sanal türbe ziyareti ve elektronik dua!

Malum mübarek Ramazan ayı geldi,geçti. Haliyle yurt genelinde bulunan yüzlerce türbe de diğer aylara oranla çok daha fazla sayıda ziyaretçi toplamaya başladı.
Peki ya türbe ziyareti gerçekleştiremeyecek durumda olanlar? Örneğin hastalar yahut da yurtdışında bulunanlar ne yapacak?

Çözüm basit:
Orucbaba sitesini ziyaret edip, dileklerinizin gerçekleşmesi için oradan dua ediyorsunuz. Site dahilinde sadece Oruç Baba Türbesinin değil; Telli Baba, Tez Veren Dede, Eyüp Sultan, Emir Sultan ve bunun gibi diğer din büyüklerinin de türbesine de (daha doğrusu türbesinin fotoğrafına) yer verilmiş.
Artık hangi türbeden e-dua etmek istiyorsanız, o türbeye tıklıyor ve karşınıza çıkan sayfada okutmak istediğiniz duaya tıklıyorsunuz. Seçenekler Fatiha ile Yasin sureleri. Gerçi Fatiha'yı zaten muhtemelen ezbere biliyordur çoğumuz. :) Dilerseniz yorumda da bulunabiliyorsunuz.

Bu arada yeni dua servisleri de yoldaymış. Son olarak da sitenin notunu aktaralım:
Tv başında yapılan Dua Caizse , Bilgisayar başında yapılan Dua da Caizdir.

Ya sizce ?

 
Hhahahahahha muhteşem konu...:))

Kesinlikle caizdir...ne farkederki ha ordan onunla ha şurdan bununla...:))
 
Tüm islam alemini bilgisayar başından duaya davet ediyorum...:))
kesin karşılığı dönecektir size spam olarak...:))
 
Duaları bilgisayarda send tuşuna basarak göndermek de var ancak muhatabınız mevta ve sistemi çoktan error vermiş.. Üfürük daha garantili.. Ayrıca daha ekonomik..
 
hahahhahaha ne güldüm ya...

yaşasın "masum" niyetimiz...döner durur birini vurur yeni yollardan para mal mülk sahibi olur...
önemli olan niyet arkadaşlar lütfen konuya dönün...:))
 
İnsanların dileklerinin kabulü için bu kadar zahmete girmelerine gerek yok. Sadece Allah'a dua etseler yeter ama gel gör ki iş bu boyutlara varabiliyor...
 
Üst Alt