• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Sanal Tacizciler

Okunuyor :
Sanal Tacizciler

İ

İNCİ

Ziyaretci
Ne söylesen laftan anlamaz böyleleri. Çünkü ar damarı çatlamıştır. Adım adım takip ederler. Nereye gitsen peşinden gelirler. Sen uzak durmaya çalışırsın onlar ısrarla peşinde dolaşırlar. Erkek olanları gene az çok laftan anlar. Kadın olanlarından kurtuluş yoktur.
Zamk gibi yapışır insana yaka silkiltir. An itibariyle canından bezdirir.:(

Kaç senelik internet hayatımda ilk defa böyle bir olayla karşılaşıyorum. Ne yapmalıyım var mı önerileriniz?

Son düzenleme:

yeşeren

Tecrübeli
Üye
Ne söylesen laftan anlamaz böyleleri. Çünkü ar damarı çatlamıştır. Adım adım takip ederler. Nereye gitsen peşinden gelirler. Sen uzak durmaya çalışırsın onlar ısrarla peşinde dolaşırlar. Erkek olanları gene az çok laftan anlar. Kadın olanlarından kurtuluş yoktur.
Zamk gibi yapışır insana yaka silkiltir. An itibariyle canından bezdirir.:(

Kaç senelik internet hayatımda ilk defa böyle bir olayla karşılaşıyorum. Ne yapmalıyım var mı önerileriniz?
Ruh sağlığı bozuk olunca bayan erkek farketmez.

Onlara karşı nete girmeden bir tesbih la havle çekin, kaybolur giderler, kendi dertlerine düşerler kardeş. Bir ara din yobazı bir adam bir forumda açıktan sürekli beni taciz ediyordu, başka bir forumdada laikçi yobaz tehdit ediyordu görüşlerimden dolayı.. İkside kayboldu gitti. Uğraşmaya değmez bunlarla. Okumalarınızı yapın, günlük hayatınızdada yarar işe.

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Maganda , sapık , isterik...Sanal dünyada enflasyonu var...Yüz yüze iki kelimeti bir araya getiripte konuşamayanlar klevye başına oturunca " küçük dağları ben yarattım " der...Bu onlara kof bir cesaret ve buna bağlı cüretkarlık verir...Böyleleri ne yazık ki " HASTADIR "...Bunlara normal insanların yapabileceği pek bir şey yoktur...Ya tedavi olmaları gerek veya karşılarına kendi gibi HASTA birilerinin denk gelmesi gerek...Yanıt verdikçe saldırılarını artırırlar...O yüzden sanırım sessiz kalmak daha doğru...Onların istediği iyi veya kötü yönde karşılık bulmak çünkü...

Ayrıca bilişim suçlarının veya bu tür rahatsız eden kişilerin şikayet edilebileceği bir adres var mıdır , onu da gerçekten bilmiyorum...

Sağlıcakla kalınız...

consume

Kıdemli
Üye
Ruh sağlığı bozuk olunca bayan erkek farketmez.

Onlara karşı nete girmeden bir tesbih la havle çekin, kaybolur giderler, kendi dertlerine düşerler kardeş. Bir ara din yobazı bir adam bir forumda açıktan sürekli beni taciz ediyordu, başka bir forumdada laikçi yobaz tehdit ediyordu görüşlerimden dolayı.. İkside kayboldu gitti. Uğraşmaya değmez bunlarla. Okumalarınızı yapın, günlük hayatınızdada yarar işe.
Laikçi yobaz mı ?....

İ

İNCİ

Ziyaretci
Kendime özeleştiri yapacak kadar olgun bir insanım. Bu konuyu bir öfkeyle açtım ama sonra kendime yakıştıramadım doğrusu.
Her insan kendine yakışanı yapar derler ya ben de öyle yapmak istiyorum. Konuda bahsettiğim kişi kötü bir insan değil önce
onu söyleyeyim. Belki karakter farklılıkları yada hayata bakış açılarında ki anlaşmazlıklar bilemiyorum artık. Ama konu içinde
yazılan hiç bir yorumu hakedecek bir kadın değil bunu biliyorum. Yani bir sorun yok. Ama gerçekten bir sanal tacizci karşıma
çıkarsa önerilerinizi dikkate alacağım mutlaka.

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt