Sanal Kabir, 3G Evlilik, MSN Boşanma

Diyanet işlerine bağlı Din İşleri Yüksek Kurulu, halkımızı yine çok mühim ve önemli konulardaki engin bilgisiyle aydınlattı.

"İslamın boşanmayla ilgili öngördüğü şartlar yerine getirildikten sonra kişi, karısına 'ben seni boşadım' sözünü isterse normal telefonla ister görüntülü telefonla söylesin, ister MSN yoluyla bunu yapsın, onun fıkhen ve dinen boşanmış olduğunu söylüyoruz."

Güzel haber değil mi..:))
yanlız;
kadın kocasını boşamak isteyince durum ne olacak?..sizce...:)))

Moderatör tarafında düzenlendi:
Diyanet işlerine bağlı Din İşleri Yüksek Kurulu, halkımızı yine çok mühim ve önemli konulardaki engin bilgisiyle aydınlattı.

"İslamın boşanmayla ilgili öngördüğü şartlar yerine getirildikten sonra kişi, karısına 'ben seni boşadım' sözünü isterse normal telefonla ister görüntülü telefonla söylesin, ister MSN yoluyla bunu yapsın, onun fıkhen ve dinen boşanmış olduğunu söylüyoruz."

Güzel haber değil mi..:))
yanlız;
kadın kocasını boşamak isteyince durum ne olacak?..sizce...:)))

Sanal Kabir, 3G Evlilik, MSN Boşanma [AGNOSTIK.ORG]

Orda diyanet.org yazmıyor agnostikorg yazıyor. Nasıl takip ediyorsunuz öyle? :))

ha msn ha 3 g ha yüzyüze
niyet önemli.kimbilir kimlere titreşim yolladı.
zati sanal alemde gezinen gadından ne hayır gelir huh...

tiz kapatın feysini emeseni .onların kapatılması zati cezaların en büyüğü olur...:shocked:

tunakan

Uzaklaştırıldı
3 G teknolojisi ile evlilik büyük devrim. hele hele görücü usulde anneler için. kışın soğukta, yazın sıcakta hamamda kız beğenip hasta olmayacaklar.

Üst Alt