• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Samsun'da kendini ateşe verdi!

  • Konbuyu başlatan mopsy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
Samsun'da kendini ateşe verdi!

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba!

Kendini ateşe verdi!
Samsun'da bir kişi "Beni 1 Milyon TL borca soktular" diyerek kendini ateşe verdi.

Samsun’da kentin en işlek alanında üzerine benzin dolu pet şişeyi boşaltıp, “Beni 1 Milyon TL borca soktular. İcralarda sürünüyorum” diyerek kendini ateşe veren 28 yaşındaki Cemalettin Alış, büyük panik yaşanmasına neden oldu. Alış, alevler içinde yanarken, elbiselerini yine kendisi çıkardı. Ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Olay bugün saat 14.30 sıralarında Cumhuriyet Meydanı’nda meydana geldi. Cemalettin Alış önce meydana gelip yanında pet şişe içerisinde getirdiği benzini üzerine boşalttı. Sonra çevresine dönüp yüksek sesle, “1 milyon TL dolandırıldım. Beni yaktılar. İcralarda sürünüyorum. Dışarı çıkacak yüzüm kalmadı. Ben borçlar yüzünden bu hale geldim” diyerek elindeki çakmağı yaktı.

Alış bir anda alev topuna dönerken çevredeki vatandaşlarda büyük bir şok yaşadı. Kısa sürede olay yerine ambulans geldi. Olay sırasında elbiseleri alev alev yanan Cemalettin Alış bu sefer büyük bir gayretle onları çıkarmaya çalıştı. Elbiselerini çıkarmayı başardı. Fakat eylemine yeniden devam etmek isteyerek pet şişe içerisinde kalan benzini tekrar üzerine döküp kendini ateşe vermek isterken bayılıp yere düştü. Ambulansta bulunan sağlık ekipleri hemen ilk müdahaleyi kendisine olay yerinde yaptı. Vücudunda ve yüzünde ciddi yanıklar oluşan Cemalettin Alış hemen Mehmet Aydın Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.
ekolay.net
 
Üst Alt