Samsun Yabancı Dil Kursları

Samsun Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu
Atakum Şubesi Samsun Atakum'da hizmet veren bir kurstur. Samsun Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu Atakum Şubesi yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Samsun Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu Atakum Şubesi gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Samsun Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu Atakum Şubesi kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / ATAKUM
Adı: SAMSUN AMERİKAN KÜLTÜR DERNEĞİ YABANCI DİL KURSU ATAKUM ŞUBESİ
Adresi: ESENEVLER MAHALLESİ KARAPINAR SOKAK NO:4 ATAKUM/SAMSUN
Telefon Numarası: 3624383300
E-mail Adresi: samsun@amerikankultur.org.tr

Gözde Bilgisayar Ve İngilizce Kursu
Samsun Çarşamba'da hizmet veren bir kurstur. Gözde Bilgisayar Ve İngilizce Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Gözde Bilgisayar Ve İngilizce Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Gözde Bilgisayar Ve İngilizce Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / ÇARŞAMBA
Adı: GÖZDE BİLGİSAYAR VE İNGİLİZCE KURSU
Adresi: ÇAKMAKÇILAR CAD.KIZILOT İŞMERKEZİ KAT:5 ÇARŞAMBA-SAMSUN
Telefon Numarası: 3628334213
E-mail Adresi: gozde@gozdeegitim.biz

Gergef Yabancı Dil Ve Bilgisayar Kursu
Samsun İlkadım'da hizmet veren bir kurstur. Gergef Yabancı Dil Ve Bilgisayar Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Gergef Yabancı Dil Ve Bilgisayar Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Gergef Yabancı Dil Ve Bilgisayar Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / İLKADIM
Adı: GERGEF YABANCI DİL VE BİLGİSAYAR KURSU
Adresi: 19 MAYIS MAH.GAZİ CADDESİ NO:65 SAMSUN
Telefon Numarası: 3624200826
E-mail Adresi: gergefdershanesi@hotmail.com

İlkgazi Yabancı Dil Ve Muhasebe Kursu
Samsun İlkadım'da hizmet veren bir kurstur. İlkgazi Yabancı Dil Ve Muhasebe Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. İlkgazi Yabancı Dil Ve Muhasebe Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. İlkgazi Yabancı Dil Ve Muhasebe Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: SAMSUN / İLKADIM
Adı: İLKGAZİ YABANCI DİL VE MUHASEBE KURSU
Adresi: BAHÇELİEVLER MAHALLESİ İSMET PAŞA SOKAK NO:90 SAMSUN
Telefon Numarası: 3622309860
E-mail Adresi: kurslar@gazi.bel.tr
 
Merhabalar,
Listede yok ve eski bir konu ama görünce yazmak istedim.
Duru Dil Okullarını kesinlikle tavsiye ederim.. Mimar Sinan durağında yeri.
İzninizle kendi hikayemi anlatayım.
Çocuğum ingilizce'de çok kötüydü.. Nereye gitsek nereye gitsek diye düşünürken bir arkadaşımız burayı önerdi, çocuk ingilizcesinde çok iyilermiş.. Bizde bir gidelim konuşalım dedik, gittiğimizde gördüğümüz manzara çok güzeldi. Ben hiçbir yerde böyle ilgilenilmedim, çayından kahvesine sohbetine çocuğumuzun emin ellerde olduğunu ilk gittiğim anda anlamıştım..
6 ay süren kursun sonunda çocuğum ingilizce'de sınıfın en iyileri arasına girdi, notlarını çok aşırı şekilde yükseltti, şimdide geldi dilci olacağım diyor..
Yani bu gönülden gelen bir tavsiye.. Eğer böyle bir ihtiyacı olan varsa kesinlikle Duru Dil Okullarını düşünsün.. Her seviyeye ders veriyorlar, zaten sahibi kendi kitaplarını yazıyor hatırladığım kadarıyla..
Hepiniz kalın sağlıcakla, iyi akşamlar :)
 
Üst Alt