• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Şalgam İçerik,bici Yerik

• Konbuyu başlatan mopsy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 5K

Okunuyor :
Şalgam İçerik,bici Yerik

gordionum

Tecrübeli
Üye
ya hakkaten adanayı göresim depreşti. hele kozan, yaverin konağında mantı, kasapların arasında ciğer (sakatattan nefret ederken sevdiren) ya nolur bir şeyler bahane olsunda adanaya gideyim.

Guney

Kıdemli
Üye
ya hakkaten adanayı göresim depreşti. hele kozan, yaverin konağında mantı, kasapların arasında ciğer (sakatattan nefret ederken sevdiren) ya nolur bir şeyler bahane olsunda adanaya gideyim.
Buyrun efendim bekleriz sabahın köründe ciğerle kahvaltı edeniz biz

Buram buram et kokar her mahallemiz...:))

Gölümüze karşı sıkma ayran keyfinde birini görürseniz bilinki SÜPERMEYDAN martısı Güney dir..

Bahanesiz buyrun zorlayınız efendim imkanlarınızı bu aylarda cidden güzel Adana ama bir ay sonra çekimez dert gibidir..:))

Guney

Kıdemli
Üye
yav ben uydum akıllıyım valla gelirim.
Cidden gelin..
Buyrun biz Adanalılar misafir severiz...:))

En ucuz şey misafir ağırlamaktır burada koca kebap yersiniz en az 5 çeşit salata,içli köfte,lahmacun,ve şalgamla ödeyeceğiniz en fazla ücret 10 liradır..:)))

gelin bekleriz..

gordionum

Tecrübeli
Üye
ya yapmayın maddi anlamda sıkıntıda değilim. ama iş güç ve zamansızlık, yoksa inanın uçarcasına gelirim. peki geldiğimde siz olacakmısınız? bana adananın bilmediğim yönlerine göz olacakmısınız? tahrik etmek kolay, ya gereğini yapmak!!!

Üst Alt