• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Sadece formalite (kâğıt üstünde) evlilik ...

• Konbuyu başlatan Abcd
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 3K

Okunuyor :
Sadece formalite (kâğıt üstünde) evlilik ...

Abcd

Acemi
Üye
34 yaş iyi bir meslegi olan bayanım ;anlaşmalı sadece kâğıt üzerinde olan, evlilik sözleşmesi yapılıp 1 yıl sonra boşanacağım, imza dışında görüşülmeyecek olan bir evlilik için belirli bir ücret karşılığı anlaşmayı düşünüyorum.. herkes hayatını rahatca yaşayabili,r sebep sonuç konusulmayacak saygı çerçevesinde kalınması şart!... Sadece ciddi olan iletişime geçsin...

Nimbus76

Acemi
Üye
Merhaba eger hala düşünüyorsanız mesajınızla ilgileniyorum İzmirde ikamet ediyorum ismim Serdar

A

ahmetserkan

Ziyaretci
34 yaş iyi bir meslegi olan bayanım ;anlaşmalı sadece kâğıt üzerinde olan, evlilik sözleşmesi yapılıp 1 yıl sonra boşanacağım, imza dışında görüşülmeyecek olan bir evlilik için belirli bir ücret karşılığı anlaşmayı düşünüyorum.. herkes hayatını rahatca yaşayabili,r sebep sonuç konusulmayacak saygı çerçevesinde kalınması şart!... Sadece ciddi olan iletişime geçsin...
Merhaba mesajınızla ilgileniyorum. Anlaşmalı evlilik yapmak niyetindeyim. Memurum 29 yasında 180 boyunda buğday tenli 74 kiloyum yakışıklıyım. evlilik şartlarınız nelerdir?

Z

Ziyaretcicem

Ziyaretci
benim için olur

C

cenk2837

Ziyaretci
Abc hanim maddiyatta anlasirsak ben kabul ederim sarlari konusalim olumlu olumsuz bekliyorum.

C

cenk2828

Ziyaretci
Abc hanim 41 yasinda dul bir erkegim benim icin sorun yok maddiyatta ankasirsak evlenirim sizin dediginiz sartlarda istanbul avrupa yakasinda ikamet ediyorum sartlariniz ve detaylar icin bekliyorum.

R

Rain

Ziyaretci
Ankara yada Ankara'da yaşayabilecek,sevgili, imam nikah vs.gibi sorunları olmayanlar lütfen.
Arkadaşlar herkesin sıkıntısı olabilir var da. Bu yüzden anlaşarak istiyoruz. Şahsim adina partneri olan ile iletişime geçmek istemiyorum.

Üst Alt