Saç Dökülmesine Karşı Güçlü Formül

  • Konbuyu başlatanblueice
  • Başlangıç tarihi

Saç Dökülmesine Karşı Güçlü Formül

Dogalecza.com Saç Dökülmesi Sorunlarında müşteri memnuniyet oranı en yüksek ürün olan KERAMINE H Serum ve Şampuanı tavsiye etmektedir.

Saç Dökülmesine Karşı KERAMINE H

Saç dökülmesi erkek ve bayanlarda görülen olağan bir süreçtir. Hem erkeklerde hem bayanlarda saç dökülmesinin ana nedeni genetik yatkınlıktır. Bununla beraber saç dökülmesine neden olan diğer etkenleride şöyle tanımlayabiliriz: hormonal bozukluklar, bilinçsiz kozmetik kullanımı, yanlış saç bakım yöntemleri, hamilelik, menapoz, stres ve tükenmişlik durumu, ateşli hastalıklar, kansızlık, mevsimsel dökülmeler, beslenme bozuklukları, ağır ve sık tekrarlanan diyet rejimleri, alkol bağımlılığı ve sigara tiryakiliği, saç ve saçlı derideki mantar, egzama, saçkıran gibi hastalıklar, troid bezi hastalıkları gibi sebeplerden dolayı saç köklerinde meydana gelen tahribatlar, saç tellerinde incelmeye, saçların dökülmesine ve en sonunda da saç köklerini yok ederek kelliğe neden olur.

Avrupa'nın saç bakım ürünleri devi olan Societa Cosmetici'nin saç dökülmesine karşı ürünü Keramine H serum ve şampuan Türkiye'de saçını sevenlerin yeni tercihi oldu. Keramine H serum ve şampuan etkinliği ve güvenirliliği klinik testlerce de kanıtlanmış ve başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Keramine H serum ve şampuan İtalya Torinoâda geliştirilmiş olup, uluslararası satış merkezleri İngiltere, Almanya ,Fransa gibi ülkelerdir. Türkiye'de Sağlık Bakanlığı'nın izni ile ithal edilmiştir.
"Saç dökülmesi problemleri yaşayanlara önerdiğim ve kullananlarda etkisini yüksek bir klinik başarı ile gözlemlediğim, Avrupa Patentli KERAMINE H Serum ve şampuan; kellikle savaşan çok güçlü bir formüldür. İçeriğinde ki doğal aktif bileşenlerin güçlü sinerjik etkisi ile genetik olarak saç dökülmesi yaşayanlarda, DHT oluşumuna neden olan 5-alfa-reduktöz enzimini inhibe eder ve saç kökünün, saç tellerinin zayıflamasına engel olarak, saç dökülmesini önler. Benzersiz içeriği ile KERAMINE H Serum ve Şampuan, dökülen saç köklerini yeniden canlandırır, vitamin ve mineral içeriği ile de besleyip koruyarak yeni saç üretimini harekete geçirir ve dökülen saçların geri kazanılmasına yardımcı olur. Saçları güçlü ve dayanıklı forma sokup, kalın dolgun ve parlak olmasını sağlar."
Prof. Dr. M. Erdoğan SÜRAT

Saç dökülmesi sorunları için

Keramine H saç dökülmesini önleyici serum Kapilarine içermektedir. Bu etkin buluş 4 bitkinin sinerjik etkisiyle sizlere sunulmaktadır : African Kigelia, Clary, Cinnamon, Ginkgo Biloba.

Kapilarine, saçın doğal büyüme ve gelişme ortamını düzenleyerek, yağ salgılarını dengeleyerek ve kafa derisindeki kılcal damarlarda kan dolaşımı sirkülasyonunu uyararak güçlü etkisini göstermektedir. Böylece saçın; fizyolojik olarak canlanma, büyüme ve güçlenme, aynı zamanda yumuşak ve ışıltılı bir forma girmesine yardımcı olmaktadır.

Bu aktif bileşenlerin etkilerini kuvvetlendirmek üzere ayrıca Nettle ve Red Pepper bitki özleri kullanılmaktadır. Nettle ekstresi saçdaki minarel kaybını giderici ve arındırıcı, Red Pepper extresi ise güçlendirici ve kafa derisinde ki kılcal damarlarda kan dolaşımını uyarıcı etkilere sahiptir.

Patentli Formüldür.
Ürün Klinik testlerden geçmiştir.
Harici kullanım içindir.

Bu ürün saç dökülmesi sorunlarında kullanılan kozmetik bir üründür.
1 Kutu 12 adet * 6 ml serum içerir.

· Sağlık Bakanlığın Bilgisi Dahilinde İthal Edilmiştir.

Nasıl kullanılmalı : Özel başlığı kullanarak serumu kırınız. Özel aparatı kullanarak şampuanla yıkanmış, havluyla kurulanmış temiz saça ve kafa derisine parmak uçlarınızla masaj yaparak eşit oranlarda uygulayınız. Durulamadan öylece bırakınız. Saçınızı tarayarak, doğal şekilde kurumasını sağlayınız.
Bu ürünü Keramine H saç dökülmesini önleyici şampuan ile birlikte kullanmanız önerilir.

Güçlü bir etki için :
1. Ay haftada 3 serum uygulayınız.
Bunu devam eden 6 hafta boyunca haftada 2 serum uygulayınız.

Devam Kürü: En az 1 ay boyunca haftada 1 serum kullanabilirsiniz.

Keramine H saçı yağlandırmaz.

Çocuklardan uzak tutunuz. .Ateşe ve sıcağa maruz bırakmayınız. Ürünü kullandıktan sonra çevreye saçmayınız.

KERAMINE H SAÇ DÖKÜLMESİNİ ÖNLEYİCİ ŞAMPUAN TÜM SAÇ TİPLERİ İÇİN UYGUNDUR

Keramine H saç dökülmesini önleyici şampuan, Vitamin PP içerikli olup, saçı ve kafa derisini nazikçe temizler, canlandırıcı etki sağlayarak güçlendirir. Aynı zamanda kafa derisini, saç dökülmesini önleyici seruma hazırlar. Bu ürün sık kullanım için uygundur. En iyi sonucu elde etmek için Keramine H saç dökülmesini önleyici serumla birlikte kullanınız.

Nasıl kullanılmalı : ıslak saça ve kafa derisine yumuşak masaj uygulayarak köpürtünüz. Bir kaç dakika bekledikten sonra iyice durulayınız. İhtiyaç halinde bu işlemi ikinci kez tekrarlayabilirsiniz. Köpük gözünüze temas ederse hemen suyla yıkayınız. Kullanımdan sonra şişenin kapağını kapatarak, oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

Harici Kullanım İçindir.
Ürün klinik testlerden geçmiştir.
Bu ürün saç dökülmesi sorunlarında kullanılan kozmetik bir üründür.
Ambalaj 300 ml Şampuan İçermektedir.

· Sağlık Bakanlığın Bilgisi Dahilinde İthal Edilmiştir.

Klinik Test Sonuçları

Saç dökülmesi, sebum ve kepekte azalma ile ilgili klinik degerlendirmelerin temelinde , Keramine H ürünleri üstüne gelistirilen testler Keramine H ürünlerinin yeterli genel etkisini onayladığını belirtmektedir.
. . . KERAMINE H SÖZÜNÜ TUTAR

bu yazıyı tasadüfen buldum konuyla ilgili olduğu için ekledim umarım faydalı olur
 
Üst Alt