• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Sabit Telefon Yönlendirme

dogangunes 

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
sabit telefon yönlendirme kodu , türk telekom arama yönlendirme numarası , telefon yönlendirme 21 ,sabit hattı cep telefonuna yönlendirme 2019 , turknet sabit telefon yönlendirme , sabit telefon iptali , türk telekom numara yönlendirme nasıl oluyor , türk telekom mobil yönlendirme iptali

Sabit Telefon Yönlendirme Nasıl Yapılır,Sabit hattı cep telefonuna yönlendirme,Çağrı yönlendirme

Çağrı yönlendirme

Arayanların sizi kolayca bulabilmesi için bulunduğunuz yerdeki telefona yönlendirme yapabilirsiniz. Diyelim ki, bulunduğunuz yerin telefon numarası (245 55 55) olacak. Kendi telefonunuzun ahizesini kaldırıp çevir sesini aldıktan sonra (* 21 * 245 55 55 #) yazacaksınız. Yeniden evinize döndüğünüzde bu işlemi iptal etmek istiyorsanız, (# 21 #) yazmanız yeterli.

Ev telefonunu yönlendirme
Seyahate cep telefonuyla gideceksiniz, ama evinizi arayanlar olabileceğini düşünüyorsunuz Cep telefonunuzun numarasının (0XXX YYY YY YY) olduğunu varsayalım. O halde, ev telefonunu cep telefonunuza yönlendirmek için ev telefonunuzun ahizesini kaldırıp çevir sesini aldıktan sonra (* 21 *0XXX YYY YY YY #) yazacaksınız.

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Merhaba, benim biraz garip birazda saçma bir sorum var.. ev telefonumu cep telefonuma yönlendirirsem ve ev telefonuma herhangi bir numaradan mesaj atarsam sonrasında ev telefonuma atılan mesaj cep telefonuma düşer mi? yani böyle bir durum nasıl söz konusu olabilir?

T

Turktelekom

Ziyaretci
Merhaba, benim biraz garip birazda saçma bir sorum var.. ev telefonumu cep telefonuma yönlendirirsem ve ev telefonuma herhangi bir numaradan mesaj atarsam sonrasında ev telefonuma atılan mesaj cep telefonuma düşer mi? yani böyle bir durum nasıl söz konusu olabilir?
Böyle bir soruyu hiç sormamış sayıyorum :)

Z

Ziyaretci123

Ziyaretci
Merhaba işyerindeki dahili hattı cep telefonuna yönlendirme yapabilir miyim?