Rüyada Atatürk görmek

Eğer rüyanızda Atatürkü gördüyseniz, şaşırmayın, heyecanlanmayın; çünkü bu rüya öncelikle Çağdaş Türk insanı olduğunuzun göstergesi. Eğer Atatürkü çalışırken gördüyseniz; bu insiyatif kullanma, yetki güç ve kontrol yeteneklerinizi ifade ediyor, yani gelişiminizin göstergesi. Eğer onunla konuşuyorsanız, bu da kişisel düşüncelerinizin Atatürkün düşünceleriyle örtüştüğünün ifadesi olurken, rüyalarınızda sürekli Atatürk ile birlikteyseniz bunun anlamı ise onu çok özlediğiniz.

Siz Atatürkü özlediniz

Bütün bu yorumların ayrıntılı açıklamaları ve daha fazlası için ise Atatürkü rüyamda gördüm yazarak Googlea bir tık yapmanız gerekiyor. Rüya tabiri ile ilgili internet sitelerinde Atatürkü rüyamda gördüm çok popüler bir başlık. Bu başlık altında çok çeşitli rüya tabirleri yapılıyor.

Rüyanızda Atatürkü sık sık görüyor ve konuşuyorsanız, endişelenmeyin şanslısınız. Bu rüyalar güç, kararlılık, ülkesini ve milletini sevmek, devrimcilik, çağdaşlığın işareti.

Eğer bu rüyaları sık sık görüyorsanız; utanmayın, sıkılmayın, bu da Atatürkün düşünce ve uygulamalarını özlediğinizin apaçık işareti.

Rüyada Atatürkü çalışırken görmek; inisiyatif kullanma, yetki, güç ve kontrol yeteneklerinizi ifade eder. Bu yönde gelişiminizin göstergesidir. Rüyada Atatürk ile görüştüğünüzü, konuştuğunuzu görmek; kendi kişisel görüş ve düşüncelerinizin, Atatürkün fikirleri ve uygulamaları ile olan benzerliğini ifade eder. Alternatif olarak Atatürkün fikir, düşünce ve uygulamalarını özlediğinizi gösterir. Ayrıca kendi kişisel görüş ve düşüncelerinizin, Atatürkün fikirleri ve uygulamaları ile olan benzerliğini ifade ediyor.

Belki de dua istiyordur?

Fakat, son bir sorun kaldı, ya bu yorumlar da sizi tatmin etmediyse? O zaman bir başka siteye girebilir ve şu yorumu dikkate alabilirsiniz, Bizim size tavsiyemiz rahmetlinin sizden dua beklediği yönündedir. Veya uykuya dalmadan önce Atatürk ü çok düşündüyseniz belki de ondandır. Ama siz yine de bir dua edin.
Aysun Yazıcı'nın haberi
Taraf
 
Üst Alt