• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Rss Hizmeti?

Okunuyor :
Rss Hizmeti?

deneme

Amatör
Üye
Kardeş direk urun yoneticisinden üstüne yazdırdım fakat aynı yine bos sayfa atıyor. anlamadığım olay bazı kategorileri direk veriyor

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Kardeş direk urun yoneticisinden üstüne yazdırdım fakat aynı yine bos sayfa atıyor. anlamadığım olay bazı kategorileri direk veriyor
CinVin Forum Feed Listing Yonetim panelindeki ayarlardan kaynaklanabilir. ayrıca vbulletin admin panelindeki Harici Data Sağlayıcısı ayarlarını kontrol et ,xml ve rss seceneklerinin hepsinin acık olması gerekli.

deneme

Amatör
Üye
Kardeş açtım dediğin yerleri fakat yine beyaz sayfa, forum anadizininde .php uzantılı dosyayı attım xml i de import ettim aynı durum burdaki postbit rss lerde de var...

CB.3mRe

Amatör
Üye
Eklentiyi kurdum.
cv_rss_feeds.php sorunsuz çalışıyor fakat anlamadığım bazı detaylar var ?

1 - Ücretsiz rss seçebiliriz demişsiniz rss ile ilgili olan konularınızda.Diyelim seçtik bulduk birtane ama bunu nereye nasıl yazıcaz ? Nasıl aktif edicez ?

2- Vbulletin'de "CinVin Forum Feed Listing" ayarları nasıl olmalı ? Lütfen bir resim çekip koyabilirmisiniz ?

3- Anladığım kadarıyla mesela bir haber rss'si buluyoruz ve haber kategorisine aktfi edioruz güncel konular açıyor.Bunu kategoriye nasıl ayarlıyoruz ?
Yardımcı olursanız sevinirim.
İyi Forumlar

657liyiz

Acemi
Üye
Fatal error: Call to undefined function get_forum_info() in /home/poyraz1/domains/poyrazdizayn.com/public_html/cv_rss_feeds.php on line 195

Bu hatayı alıyorum yüksel neden olabilir..

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt