• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Rss Hizmeti?

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Dosyayı asagıya ekliyorum Dosyanın icindeki cv_rss_feeds.php dosyasını forumunun anadizinine images klasorunun icindeki klasorude oldugu gibi images klasorune yukle. CinVin_vB_Forum_Feed_Listing.xml dosyasınıda urun yonetyicinden import edeceksin
MOD YAZARI : www.cinvin.com

downloads

efsaneclub

Acemi
Üye
sitemde zoint seo var ve çalıştıramadım rss leri nasıl olacak bu yardımcı olurmusun:S bomboş sayfa çıkıyor rsslere tıklayıonca

Son düzenleme:

Huzeyme

Amatör
Üye
Yüksel hocam, veya Bilen bir kardeşimiz şu rss hizmetini lüften bir açıklarmısınız.
1. Sitemizi Google arama motoruna tanıtan bir işlem midir bu?
2. Yukarıda verdiğiniz linkteki dosyaları tevcihiniz üzre kurduk ancak, ne köşede RSS butonu çıktı, nede konuların içeriğini listeledi buradaki gibi.
3. Googleye girip orada yapılacak işlemleri de anlatırmısınız

Teferruatlı bir şekilde anlatırmısınız.

xxxkaanxxxx

Acemi
Üye
Arkadaşım RSS Hizmetini Açmak İstiyosan Sitende Vbulletin Ayarlar = Harici Data Saglayıcı = Rss + Xml +Altındaki Adını Unuttum Kutucuklarını İşaretle Bitti Kolay Gelsin :D

leony

Acemi
Üye
Bendeki sitedede adres yazma alanında sağ üstteki turuncu butona tıklayınca boş bembeyaz bir sayfa geliyor, bunu bu forumdaki gibi aktif etmek için yardımcı olurmusunuz.

deneme

Amatör
Üye
Bende bazıları oldu bazıları olmadı neden acaba? mozillada açıyorum bazı kategoriler direk rss ekle çıkıyor bazıları boş sayfa eklentiyi tekrar yükledim ürün yoneticisinden olmadı. templatelerde değişmedi neden oldu sizce?

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Bende bazıları oldu bazıları olmadı neden acaba? mozillada açıyorum bazı kategoriler direk rss ekle çıkıyor bazıları boş sayfa eklentiyi tekrar yükledim ürün yoneticisinden olmadı. templatelerde değişmedi neden oldu sizce?
son surumu ektedir onu kurmanızı oneririm. Template editlemenize gerek kalmayacaktır

deneme

Amatör
Üye
Kardeş direk urun yoneticisinden üstüne yazdırdım fakat aynı yine bos sayfa atıyor. anlamadığım olay bazı kategorileri direk veriyor

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Kardeş direk urun yoneticisinden üstüne yazdırdım fakat aynı yine bos sayfa atıyor. anlamadığım olay bazı kategorileri direk veriyor
CinVin Forum Feed Listing Yonetim panelindeki ayarlardan kaynaklanabilir. ayrıca vbulletin admin panelindeki Harici Data Sağlayıcısı ayarlarını kontrol et ,xml ve rss seceneklerinin hepsinin acık olması gerekli.

deneme

Amatör
Üye
Kardeş açtım dediğin yerleri fakat yine beyaz sayfa, forum anadizininde .php uzantılı dosyayı attım xml i de import ettim aynı durum burdaki postbit rss lerde de var...

CB.3mRe

Amatör
Üye
Eklentiyi kurdum.
cv_rss_feeds.php sorunsuz çalışıyor fakat anlamadığım bazı detaylar var ?

1 - Ücretsiz rss seçebiliriz demişsiniz rss ile ilgili olan konularınızda.Diyelim seçtik bulduk birtane ama bunu nereye nasıl yazıcaz ? Nasıl aktif edicez ?

2- Vbulletin'de "CinVin Forum Feed Listing" ayarları nasıl olmalı ? Lütfen bir resim çekip koyabilirmisiniz ?

3- Anladığım kadarıyla mesela bir haber rss'si buluyoruz ve haber kategorisine aktfi edioruz güncel konular açıyor.Bunu kategoriye nasıl ayarlıyoruz ?
Yardımcı olursanız sevinirim.
İyi Forumlar

657liyiz

Acemi
Üye
Fatal error: Call to undefined function get_forum_info() in /home/poyraz1/domains/poyrazdizayn.com/public_html/cv_rss_feeds.php on line 195

Bu hatayı alıyorum yüksel neden olabilir..

Üst Alt