• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Röportaj Bölüm Kuralları

Okunuyor :
Röportaj Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Amacımız, Üyelerimizi daha yakından tanımanın yanısıra ,üyelerimizin gizemli yönlerini ortaya çıkararak neşelenmek ve hoş sıcak sohbet ortamı oluşturmaktır.


Yoksa biz ne savcıyız ne Hakim, Kimseyi sorgulama, küçük düşürme,yargılama gibi niyetimiz yok


Her Üyenin soru olarak sadece bir mesaj atma hakkı vardır Röportaj yapılan kişiye Soracağınız tüm soruları Lütfen! o mesaja yazınız

1. Bizden röportaj isteyen ya da röportaj yaptığımız kişiye sorulan sorulara "Yorum Yok" diyemez . (çok özel durumlar hariç) . Aksi takdirde o röportaj iptal edilir ve o kişiyle bir daha röportaj yapılmaz .

2. Sorulara karşı kaçamak cevap vermek , baştan savmak demektir . Kaçamak cevap vermek , soru ile ilgili zanları kuvvetlendirir . Bunu unutmayın .

3. Sorulara olumsuz cevap vermek kabalıktır . Sorulara üst üste olumsuz cevap veren kişilerle yapılan röportaj kesilecek ve kendisiyle bir daha asla röportaj yapılmayacaktır .

4. Röportaj esnasında kasıtlı olarak argo , terbiyesizce , küfürlü konuşan kişiler ilk başta uyarılacaktır . Devamı gelmezse sansürlenerek eklenecektir . Devamı gelirse o kişiyle yapılan röportaj kesilecek ve kendisiyle bir daha röportaj yapılmayacaktır .

5.Röportajdaki her soruya yanıt vermek zorunludur ...(çok özel sorular ve sizi iş ,aile kurumunda zor durumda bırakabilecek sorular hariç)

6. Kendilerinden röportaj yapılmasını isteyen üyeler o an önline olan forum yoneticilerinden biri ile iletişime geçerlerse Kendi adlarına başlık açılacaktır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt