• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Romantizm Geri Geldi!

  • Konbuyu başlatan mopsy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
Romantizm Geri Geldi!

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba

Asi ruhlu zımbalar, enerjik payetler, hareketli püsküllerden sonra romantizm izlerini taşıyan dantel; 2010 yaz modasının popüler trendleri arasında yerini aldı.

Etek uçlarında, bluz yakalarında görmeye alışık olduğumuz dantel detayları; yeni sezonda her parçada etkisini gösteriyor. Ayakkabılar, elbiseler, etekler, fularlar dantelin ilgi çekici dokunuşuyla yeni bir ruh kazanıyor.

Kadınsı formlarla duruşunuza yepyeni bir hava katan dantel trendi; hem gündüz hem de gece kullanımı için uygun İşe giderken, arkadaşlarınızla buluşurken ya da alışveriş çıkarken şıklığınızdan ödün vermek istemiyorsanız kendinizi dantelin kollarına bırakın!

Tamamı dantelden tasarlanmış spor kesimli, diz üstü elbiselerinizi sezonun trendi jean ceketlerle kombinleyebilirsiniz. 2010 yaz modasının popüler akımı marine temasına yeni bir soluk getirmek istiyorsanız, lacivert tonlarında dantel, spor kesimli bir eteği; kırmızı bluz ve beyaz ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.

Bulunduğumuz mevsimde sıkça düzenlenen düğün törenlerine, özel davetlere ve yaza merhaba partilerine katılırken hem şık hem de trendi görünmek istiyorsanız dantel detaylı kıyafetler tercih edebilirsiniz. Pastel tonlarda kıyafetlerinizi dantel detaylı ayakkabılar ya da takılarla kombinleyebilirsiniz.

Dantel rengi seçiminde, esmerseniz; pudra, krem, bebe mavisi gibi açık renkleri; kumralsanız; kahverengi, siyah gibi koyu renkleri tercih edebilirsiniz.

Dantel; DIY projeleri için de uygun bir malzemelerdir. Ekonomik bütçelerle satın alacağınız dantel kumaşlarla elbise, etek ya da bluzlarınızı süsleyebilirsiniz. Tek renk, sade bir bluzun üzerine uyumlu renkte dantel parçasını kemer gibi belinize sarmanız da son trendini stilinize uygulamanız için yeterli olacaktır.

MSN Kadın - Moda
 
Üst Alt