• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

rıdvanın, tanju"yu dinletmesine kim örnek oldu?

Okunuyor :
rıdvanın, tanju"yu dinletmesine kim örnek oldu?

gordionum

Tecrübeli
Üye
atasözleri yüzyıllar boyunca adeta imbikten süzülürler. bu onların doğruluklarını kanıtlayan süreçtir.

mesela; balık baştan kokar.

hükümet devleti yöneten siyasi organdır. halkın refahı için çözüm üretir ve uygular. ama muazzam gücü, kötüye kullanmak etik olmayan davranıştır. bizzat başbakana bağlı bir kurum türettiler, bu kurum o kadar sansasyonel olaylara imza attıki hiç bir ülkede hoş karşılanmaz.

tabi durum böyle olunca, AKP"e %48 oy atan halkım boş durmadı. kötüyü örnek almada hiç zaman kaybetmediler. devlette başlayan telekulak rezaletleri onlara ilham verdi.

emniyet bazı Turkcell görevlilerinin, telekulak çetesi kurduklarını ortaya çıkardı. Bu suç örgütünün 5 bin dolar karşılığında toplumun farklı kesimlerinden çok kişinin telefonunu dinlediği belirlendi.

Örgüt şüphe eden müşterilerinin kendilerine verdikleri telefonların görüşme kayıtlarını bu kişilere iletiyormuş. sözüm ona; en müslüman ve ahlaklı iktidarın örnek olduğu davranışın ülkedeki ahlaki çürümüşlüğünü hangi boyutlara ulaştırdığına bakarmısınız!

İnsanların en mahrem alanlarına hayasızca tecavüz edilmektedir. bence suç hoş görü ile büyür. ceza ise ibretlik olmalı ki bir daha kimse bu suça kalkışmasın!

bakalım göreceğiz bu hükümet böyle alçakca işlenen suça hangi yaptırımları uygulayacak. zira bu onların açtığı yoldan gidenlerin suçudur. dolayısı ile vebal altındadırlar. bir başka konu ise, balık baştan kokar lafını kimseye söyletmemeleridir.
 
Son düzenleme:

Yakamoz

Amatör
Üye
Bu tür olaylara ibretlik ceza verilebilmesi için, adam yaralama öldürme tecavüz hırsızlık zimmete para geçirme, adam öldürmeye teşebbüs suçları idam ile sonuçlanmalı ki telefon dinleme suçu ibretlik olsun. adam öldürme çoğu durumlarda 10 yıl bile olmazken bu suçlara ibretlik ceza nasıl olacak!!??
 
Üst Alt