Ridos Termal Otel

Olağan üstü doğasıyla “cennet Vadi” adını alan İkizdere’de eşsiz orman manzarası ile çevrili dere kıyısında Karadeniz’in en büyük Thermal (Kaplıca) tesisi olma özelliğini taşır…

Doğu Karadeniz Bölgesi’nin şirin ili Rize’ye bağlı küçük bir cennet …

Kaçkar dağlarının dorukları arasındaki uzunca bir vadinin içerisine yerleştirilmiş …Adeta yeşil renkli bir saksıda duran bir avuç karanfil gbi….

Trabzon –Rize karayolu’nun 55.kilometresindeki”İyidere sapağı”’ndan yönünüzü “İkizdere Vadisine” çevirdiğinizde sizleri çok keyifli bir macera bekliyor demektir.

Dereye paralel olarak devam eden karayolundan ilerledikçe,vadinin daraldığını fark edersiniz….

Karşılıklı yamaçlarından yükselen inanılmaz güzellikte gür orman örtüsü,yer yer gökyüzü ile bağlantınızı keser…
Çevrenizdeki doyumsuz doğanın ,birbirinden güzel zenginliklerinden hangisini takip edeceğinize karar vermekte bir hayli zorlanırsınız.

Fotoğraf makinenizin deklanşörüne basmak için bir görüntü seçmeniz gerekmez.Zira,objektiflerinize Takılacak olan her obje sizin için muhteşem bir kartpostal niteliğindedir.

Bu eşsiz manzara arasındaki ilerleyişinizin sonuna doğru karşınıza eşsiz mimarisi ve ihtişamı ile vadinin İçinden akan cimil deresinin ortasından geçtiği Ridos Thermal Hotel & Spa ile karşılaşacaksınız.

Yaklaşık 30 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan Ridos termal otel& Spa Karadenizin en büyük termal tesisi vesahip olmuş olduğu termal su ile Dünyanın en iyi 5 termal suyundan biri olma özelliğini taşır.
termal otel rize spa otel
 
Üst Alt