Rent A Car nasıl açılır

oto kiralama şirketi kurma, oto kiralama şirketi nasıl kurulur, rent a car açma maliyeti, rent a car açma şartları, rent a car açmak için gerekenler, rent a car açmak için gerekli belgeler, rent a car şirketi kurmak, rent a car şirketi nasıl kurulur

Bu işin en güzel kısmı,bir rent a car dükkanı açmak için çok yüksek sermaye gerekmiyor olmasıdır.Ancak dikkatli planlama ve hazırlık yapmalısınız.Bu işe başlamak için bir çift araba, bir web sitesi ve bir telefon numarası olması yeterlidir.

Nasıl Başlarım?

  • Öncelikle,istediğiniz araç kiralama türüne karar verin. Bu aptalca bir ilk adım gibi görünse de, seçim için birkaç seçenek vardır.Sadece gezginler için araba kiralayabileceğiniz gibi düğünler,balo geceleri gibi özel günler için konsept arabalar kiralayabilrsiniz.
  • Filonuzu oluşturun. Daha önce de belirttiğimizi gibi, başlamak için bir sürü araç gerekmez.2 araçla başlayarak,filonuzu zamanla genişletebilirsiniz.Filonuzu genişletirken,hizmet verdiğiniz kesime göre kararlar veriniz.Büyük şehirlerde filonuza katacağınız lüks arabaların da,büyük bir müşteri kitlesi bulunmaktadır.Hummer jeep dahi filonuza büyük potansiyel katacaktır.
  • Sigorta satın alın.Tüm araçların sigorta kaps***** alınması gerekir.Oluşabilecek teknik arızalarda ve kazalarda kaybınızı en aza indirmek için bu şarttır.
  • Bakım için bir bütçe ayırın.Bakım bütçesinizi en aza indirmek için bir oto tamircisi ile pazarlık yapabilirsiniz.İleride çok iş getireceğinizi belirttiğinizde,pazarlık kolaylaşacaktır.
  • Güvenli bir park alanı seçin. Küçük ofisinizle birlikte, filonuz için güvenli bir park alanı gerekiyor. Ayrıca, araç yatırımlarınızı korumak için kamera ve alarm sistemleri de önemli.

Maliyeti

Rent a car dükkanı açma maliyeti alacağınız araba sayısına göre değişmektedir.Eğer 2 araba ile bu işe başlayacaksınız ortalama 15.000-20.000 TL sermaye yeterli olabilir.

sfikirlerivefirsatlari.com/
 

omrgrcn

Uzaklaştırıldı
valla bir arkadaşım rent a car işi yapıyor, en çok dert yandığı şey başlıca; arabayı gel al kapımdan denmesi, trafik cezalarını ödemeyen müşteriler. bunların önüne belki geçilebilir büyük firmaların yaptığı gibi karta belirli tutar karşılığında blok koyulması veya araç değerince senet imzalanması ama maalesef küçük rent a car firmaları böyle prosedürlerle müşterileri yormak istemiyor, zaten büyüklere göre de biraz pahalı veriyorlar araçları. sitesi ümraniye rent a car
 
  • Etiketler
    rent a car açma maliyeti rent a car açma şartları rent a car şirketi kurmak
  • Üst Alt