Red Pepper diyetsiz kilo verdiriyor

Merhaba!

Red Pepper, iştahınızı kapatmaya yemek yeme arzusunu azaltmaya ve bu süre içerisinde içeriğindeki bileşenler enerjinizi koruyarak gün içerisinde yorgun, bitkin kalmamanıza yardımcı olur.

Bitkisel formülü ile dilediğiniz kiloya zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Sindirim sisteminizi ve doğal dengesinize hiçbir zarar vermeden, diyet yapmanıza gerek kalmadan kilo vermenizi sağlar.

Red Pepper; kırmızı biber, l-carnitine, guarana, sinemaki, funda yaprağı, mate yaprağı karışımlarından oluşmaktadır.

Mate Yaprağı
Uyarıcı ve enerji verici özelliğinin yanı sıra çağdaş bilimin ışığında bugün bilinen en önemli özelliklerinden biri. İçerdiği saponinler ve kafeine bağlı olarak vücutta yağ emilimini engellemesi ve aynı zamanda yağların hızlı yakılmasını sağlamasıdır. Bu nedenle dünyada giderek önemli bir sağlık sorunu haline gelen obezite tedavisinde ve zayıflama rejimlerinde kullanımı giderek hız kazanmaktadır. Ayrıca yüksek oranlardaki vitamin ve mineral içeriği de bu alandaki işlevselliğini artırmaktadır. Zayıflamaya yardımcı olduğu bilinen 12 bitki ile insanlar üzerinde yapılan bir araştırma; Mate'nin önemli bir enerji kaynağı olma özelliğinin yanı sıra yağların yakılma hızındaki performansına bağlı olarak bu bitkiyi ön plana çıkarmıştır.

Özellikleri:
İçerdiği triterpen saponinler sayesinde vücuttaki yağ parçalayıcı enzimlerin aktivitesini engelleyerek yağların emilimini azaltır.

Yüksek oranda içerdiği caffeoylquinic asite bağlı olarak antioksidan özellik taşır. Bu sayede dokuları zararlı dış etkenlere karşı korur. Sindirim kolaylaştırıcı ve bağırsak çalıştırıcı etkiye sahiptir.

İçerdiği caffeoylquinic asitin kafeinle bir kompleks oluşturması sayesinde kafeinin emilimini geciktirir ve bu sayede kafeine bağlı uyarıcı etkinin daha dengeli ve uzun süreli olmasını sağlar.
Merkezi sinir sistemini uyarıcı etkisi nedeniyle dokularda yağ ve glikozun mobilizasyonunu ve hızlı yakılmasını sağlar.

İçerdiği Theobromin isimli madde sayesinde kalp adalesinin çalışmasını hızlandırarak vücuttan su atılımını kolaylaştırır diüretik etkiye sahiptir. Bu ödem giderici etkisi ile de özellikle karbonhidrat kısıtlı zayıflama rejimlerine olumlu katkı sağlar.

Vitamin ve mineral yapısı içeriği ve miktarları bakımından üst düzeyde bir fiziksel performans sağlayacak en uygun yapıdadır. Açlık duygusu ve aşırı iştahı engeller.

Açlık duygusu ve aşırı iştahı engeller.
Mate özellikle spor yapan ve ağır bedensel aktivite gösteren kişiler için mükemmel bir enerji kaynağıdır. Vücudun ve zihnin erken yorulmasını engeller.

Bolik prosesi aktive edip kan akışını hızlandırarak vücudun yaşamsal öneme sahip besinlerden optimum düzeyde yararlanmasını sağlar. Böylece zihinsel aktivitenin artmasına katkıda bulunur.

L- Carnitine
L- Carnitine, vücudumuza giren besinlerin enerjiye çevrilmesinde önemli rol oynayan bir besin maddesidir. L-Carnitinein dokulardaki seviyesinin artması ile birlikte daha fazla yağ yakıldığına dair anlamlı bilimsel kanıtlar mevcuttur. L-Carnitine yağın yakılmak üzere mitokondri denilen fabrika benzeri yapıya atılmasını sağlar ve yağlar bu fabrika benzeri yapıda yakılırlar. Eğer vücudumuzda yeterince L-Carnitine yoksa, ne kadar düzgün bir diyet yapılırsa yapılsın ya da ne kadar düzenli bir egzersiz yürütülürse yürütülsün yeterli miktarda yağ yakımı mümkün olmayacaktır. L-Carnitinein kilo kaybına destek olması ve enerji seviyelerini arttırmasının nedeni de bu işlemdeki aktif rolüdür.

Red Pepper (Kırmızı Biber)
 • Vücutta aşırı yağ ve kolestrol birikmesini önler, sindirimi kolaylaştırır.
 • Kırmızı biber terlemeyi arttırır, gut hastalığına iyi gelir.
 • Kırmızı biber mide suyu ve tükrük oluşumunu arttırır.
 • Romatizma, mafsal ve diş ağrılarını azaltır.
 • Krampları giderir, kolerayı önler.
 • Kanser tedavisinde kullanılır.
 • Terlemeyi arttırır, gut hastalığına iyi gelir.
 • Öksürük ve boğaz ağrılarına iyi gelir.
 • Sinir hastaları için doğal yatıştırıcıdır.
 • Antibakteriyel etkisi ile hastalıkları önler.
 • Kırmızı biberde bulunan E ve C vitamini, kötü kolestrolü düşürür.
 • Kırmızı biber portakaldan 3 kat daha fazla C vitamini içeriyor.
 • Kırmızı biberde bulunan "fenolin" adlı antioksidan madde felç riskini azaltır ve kalbe iyi gelir.
 • Kırmızı biberin renk maddesi "likopen" ise bağırsak, rahim ve prostat kanserinden korur.
 • Kırmızı biberdeki "ß-karoten", A vitamininin ön maddesi olup (Pro vitamin A) bağışıklık sistemini güçlendirir.
 • Kırmızı biberdek, "capsaisin" ise prostat tümörlerini yok eder.

Funda Yaprağı
Obezite rahatsızlıklarında kullanılan çok etkili bir zayıflatıcıdır. Ayrıca iltihabı kurutmada, romatizmal hastalılarda, kolesterol düşürücü ve ağrı kesici olarak da kullanılmaktadır. Funda Yaprağı, iyi bir böbrek çalıştırıcı olduğundan idrar yolları dezenfektanı olarak kullanılır, idrar söktürücüdür. Kabızlığı giderici etkilere sahiptir.

Arkopharma Guarana
Yağ yakımını hızlandırır, metabolizmayı hücre bazında hızlandırarak organizma tarafından depolanmış yağların atılımını destekler. Diğer yandan organizmanın yağlarını daha hızlı yakmasına olanak sağlar. Ayrıca uyarıcı özelliğinden dolayı incelme kürlerinin eşlik ettiği fiziksel ve ruhsal yorgunluklara karşı savaşmada etkilidir. Organizmaya genel bir uyarı sağlayan Guarana, kalbin normal ritmini bozmadan vücuda zindelik ve huzur verir, zekayı açar.
MSN Yaşam
 
Çok teşekkür ederim "sokak köpeği " konusunda çok ciddiyim ...
Hayvanları çok seviyorum ve onlara dokunmak onların gözlerine bakmak mutlu ediyor beni...
bakın konunuz diyetten nerelere geldi...:((
 
Çok teşekkür ederim "sokak köpeği " konusunda çok ciddiyim ...
Hayvanları çok seviyorum ve onlara dokunmak onların gözlerine bakmak mutlu ediyor beni...
bakın konunuz diyetten nerelere geldi...:((

merhaba!

Insan olmak;Begenilen ortalama fiziki goruntuyu vermektir.(diet...) anlayisindan
Insan olmak;Insanlik yapmaktir noktasina geldi....
 
Üst Alt