• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Recep İvedik 3

Okunuyor :
Recep İvedik 3

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba!
Recep İvedik 3'ün fragmanı yayınlandı!

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba!
Şahan Gökbakar imzalı 'Recep İvedik' serisinin üçüncü filminin fragmanı yayınlandı.

Recep yeni filmde üniversite öğrencisi olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.
12 Şubat'ta vizyona girecek filmde Recep bu kez yalnızlıktan kurtulmak için üniversiteye giriyor.

Ders sırasında profesörle girdiği diyalogla sınıf arkadaşlarını gülmekten kırıp geçiren İvedik,
Bir anda üniversitenin en sevilen kişisi, bütün öğrencilerin de kahramanı oluyor.

onairci

Sözlük Yazarı
Üye
Şahan Gökbakar imzalı 'Recep İvedik' serisinin üçüncü filminin fragmanı yayınlandı.
Recep yeni filmde üniversite öğrencisi olarak izleyicilerin karşısına çıkacak. 12 Şubat'ta vizyona girecek filmde Recep bu kez yalnızlıktan kurtulmak için üniversiteye giriyor. Ders sırasında profesörle girdiği diyalogla sınıf arkadaşlarını gülmekten kırıp geçiren İvedik, bir anda üniversitenin en sevilen kişisi, bütün öğrencilerin de kahramanı oluyor.

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba!

Sn.Onairci
Youtube tan astigim video izlenemiyor mu?
Yeniden asmissiniz da.
Ben yurt disinda oldugum icin anliyamiyorum.
Bilgilendirirseniz memnun olurum.

onairci

Sözlük Yazarı
Üye
Merhaba!

Sn.Onairci
Youtube tan astigim video izlenemiyor mu?
Yeniden asmissiniz da.
Ben yurt disinda oldugum icin anliyamiyorum.
Bilgilendirirseniz memnun olurum.
Konuyu fark etmeden ekledim, yöneticilerde buraya tanımışlar. Hatta mesajın silinmesinide istedim. Konuyu fark edipte aynısı eklemekle neden uğraşayım ki?

mopsy

Emektar
Üye
Konuyu fark etmeden ekledim, yöneticilerde buraya tanımışlar. Hatta mesajın silinmesinide istedim. Konuyu fark edipte aynısı eklemekle neden uğraşayım ki?
merhaba!

Sn.Onarici;
Ben gercekten merak edip sordum.
Cunku sn.Guneyde bir video mu izliyemiyorum demisti.
Turkiyeden youtube nin izlenme problemleri oldugunu duyuyordum.
Yeniden mi basladi diye dusunup sordum.
Kusura bakmayin.

Üst Alt