• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

"Recep İvedik 3" galası

  • Konbuyu başlatan mopsy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
"Recep İvedik 3" galası

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba!

"Recep İvedik 3" galasından espriler...

Yönetmenliğini Togan Gökbakar'ın yaptığı, senaryosunu Şahan Gökbakar ile Serkan Altuniğne'nin yazdığı "Recep İvedik 3" filminin galası yapıldı.

Recep İvedik 3'te babaannesinin ölümünden sonra yalnızlıktan ve iç sıkıntısından kurtulmaya çalışan, sosyalleşmeye çabalayan Recep İvedik'in komik hikayesi konu ediliyor.

Serinin 3. filminde Recep İvedik spor yapıyor, sergi geziyor, kütüphaneye gidiyor. Sosyalleşmek için pek çok aktivite kurslarına da katılan Recep İvedik'e bu serüvende 46 karakter eşlik ediyor. Yönetmenliğini yine Togan Gökbakar'ın üstlendiği filmde, Recep İvedik'e daha önce Recep İvedik 2'de de rol alan Zeynep Çamcı eşlik ediyor.

Gökbakar'ın yeni kız arkadaşı

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen galaya, filmin aynı zamanda başrolünü üstlenen Şahan Gökbakar, yeni kız arkadaşı Mervi Sevi ile birlikte geldi.

Burada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Şahan Gökbakar, sözlerine davetli ve basın mensuplarına galaya gösterdikleri yoğun ilgiye teşekkür ederek başladı.

İkinci versiyonunda Türkiye'nin en çok gişe yakalayan filmi haline gelen Recep İvedik, üçüncü serisi ile bu rekorunu geçmeyi planlıyor. Şahan Gökbakar konu ile ilgili, "Recep İvedik 1 ve 2'ye yakın rakam bekliyorum. O rakamlar inanılmaz rakamlar inşallah o rakamlara ulaşır" dedi.

İzdivaç programı

Bir gazetecinin kız arkadaşınız ile nerede tanıştınız" sorusuna espirili bir dille Star ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal ile İzdivaç programında tanıştıklarını anlattı.

Şahan Gökbakar gazetecilerden gelen Cem Yılmaz ile ilgili soruları da yanıtladı ve ünlü komedyen ile hiçbir problemlerinin olmadığını, diğer bütün Türkiye'deki komedyenlerin izleyicisi olduğunu belirtti.

Galaya hücum

Oyuncu Hatice Aslan, Şahan Gökbakar'ı çok başarılı bulduğunu ve Türk toplumunun Gökbakar ile grur duyması gerektiğini açıkladı.

Galaya, sunucu Ece Erken, GS'lı futbolcu Barış Özbek, oyuncu Hatice Aslan'ında aralarında bulunduğu yaklaşık 2 bin davetli katıldı.

Film, 12 Şubat Cuma günü vizyona giriyor.

CNNTurk.com
 
Üst Alt