Recep İvedik 2

Tüm zamanların en çok izlenen Türk filmi unvanını taşıyan ''Recep İvedik''in ikinci filminin çekimleri tamamlanmış

Recep İvedik'in tek akrabası babaannesi ile yaşadıklarını anlatan filmde, başrol oyuncusu Şahan Gökbakar'ın (Recep İvedik) babaannesi rolünü, Gülsen Özbakan canlandıracak. Film, 13 Şubatta vizyona girecek.

İŞTE RECEP İVEDİK 2'NİN İLK FRAGMANI

[haberturk]EEC04BD21AF0F921CEC5FA272030F144[/haberturk]
 
Şahan Gökbakar'ın merakla beklenen 2. filmi sinemaseverlerle buluşuyor.

Türk sinema tarihinin en çok izlenen yapımı unvanını elinde bulunduran ''Recep İvedik'' serisinin ikinci filmi yarın sinemalarda.

FİLMİN FRAGMANI:

[haberturk]EEC04BD21AF0F921CEC5FA272030F144[/haberturk]
 
S

SAHARAY

Ziyaretci
Birinci fragmanıda,ikinci fragmanıda izledim...Recep İvedik filmine gitmedim.
İkincisine de gitmeyi düşünmüyorum...Böyle insanları küfürlerle
güldürme amaçlı yapılmış saçma filmlere kıymetli zamanımı harcayamam ve paramıda harcayamam.
İvedik filmini yapanların insanları aptal yerine koyduklarını düşünüyorum...Bol küfürlü film yapıp
gişe rekorları kırıyorlarmış. Onlarda işin kolayını bulmuşlar...Mizah kaliteli yapılırsa güzeldir.

Recep İvedik mizah kalitesi düşük, sıradan çok saçma bir film...
 
Recep İvedik 2'yi izleyenler kendilerinin de göreceği gibi Film küfürden geçilmiyor, 13 yaşından küçük çocuklar kesinlikle izlememeli diye duşunuyorum.
 

onairci

Sözlük Yazarı
Recep ivedik'e 18 yaş sınırı şahan'ı kızdırdı!...

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın “Recep İvedik 2” filmine 18 yaş sınırı getirmek istemesi, Şahan Gökbakar’ı isyan ettirdi.

18 yaş sınırı Şahan'ı kızdırdı... Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın "Recep İvedik 2" filmine 18 yaş sınırı getirmek istemesi, Şahan Gökbakar'ı isyan ettirdi. Ünlü komedyen, "Bu insafsızlıktır" dedi. Kelebek'te yer alan habere göre, Ertuğrul Günay, Değerlendirme ve Sınıf-landırma Üst Kurulu'nun "Recep ıvedik 2" filmine getirdiği 13 yaş sınırını yeterli bulmamış ve bu sınırın 18'e çekilmesi gerektiğini söylemişti.

Günay'ın "Ben o karara itiraz ettim, çünkü aldığımız bilgiler filmin fevkalade argo ve küfürlerle dolu olduğuna ilişkindi. Kurul 13-18 yaş arasına bir kısıtlama getirmemiş. Şahsi kanaatim, 18 yaşın altına da kısıtlama getirilmesi doğrultusundaydı" açıklaması, Gökbakar'ı kızdırdı. Filminde az küfür kullanıldığını belirten Gökbakar şunları söyledi: "Bu filme 18 yaş sınırı getirmek istenmesi insafsızlıktır. Cem Yılmaz'a da bu konuda çok yüklenilmişti. Günlük hayatta küfür vardır ve biz de günlük hayatı perdeye taşıyoruz. Bugün Başbakan Erdoğan bile ‘Bana küfür ettireceksiniz' ya da ‘Ananı da al git' diyor. Bu açıklamaları milyonlar ekranda izliyor. Ayrıca Meclis'teki konuşmalar çok mu düzgün? En ağır hakaretlerin havada uçuştuğu Meclis TV'yi de kapatın o zaman."

Kaynak
 
Üst Alt