• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Ramazan bayramınız mübarek olsun

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Mübarek ramazan Bayramı Size ve Ailenize Bol Mutluluk ,Bol Huzur Ve Refah bir Hayat Getirsin, Bu Bayramın Güzelliğini ve Bereketini Evinize Getirsin Kalbinize İman Nefesinize güç versin. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun..
 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun...

Bayramınız Kutlu Olsun
 

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
En güzel Anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Ramazan bayramınızı kutlarız.
 

M ü e l l i f...

Kıdemli
Üye
Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu,
insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir.
Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir.

Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...
 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Güzellik, birlik, beraberlik dolu, güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Supermeydan Forum olarak Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN
 

karafetva

Tecrübeli
Üye
.bayramı mübarek oldun. Bu karşılıksız ortamlarda diğerlerine faydalı olmaya çalışanları,Rabbim bayramın hürmetiyle derecelendirsin, affeylesin, huzur ihsan eylesin ferahlıklar nasip eylesin....
 
Üst Alt