• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Rakı nasıl içilir?

Okunuyor :
Rakı nasıl içilir?

cumleci

Amatör
Üye
Bu kadar merak etme bence hemen dene şekerim bak nasıl "yarayacak"....

sayın cümleci merak buyurmayınız bu yarasın diyenler çok görmüşler içmeyenlerin aynasal durumlarını....
Merakıma uzak içenlerin durumları, acıma duyguma çok yakın içenlerin durumları. Onların içinden geliyorum zaten. Ne halde olduklarını çok çok iyi biliyorum. Ne hale geldiklerini de gördüm, pişmanlıklarını omuzlarıma düşen gözyaşlarında gördüm.

tntcool

Kıdemli
Üye
Haram olduğuna şüphe yok ama burda lafı başka yönden anlama durumu var.

Ben de haram değildir demedim zaten. Adabıyla içmekten kastım nerde içmeyi bırakacağını bilmektir.

Senin konuyu başka yönlere sürüklemek istemen ise adaba hiç de uymaz :)

ashenarşi

Kıdemli
Üye
Ben öyle rakıya içkiye hiçbir zaman özlem duymadım, içmedim. Merak ettim ama içmemeyi yeğledim. Sirkeye buzla limon koyunca güzel oluyor.

cumleci

Amatör
Üye
Haram olduğuna şüphe yok ama burda lafı başka yönden anlama durumu var.

Ben de haram değildir demedim zaten. Adabıyla içmekten kastım nerde içmeyi bırakacağını bilmektir.

Senin konuyu başka yönlere sürüklemek istemen ise adaba hiç de uymaz :)
Zerresi haram hükm bu. Bende bunu diyorum sen nerde durcağını bilceksin diyorsun. Ben diyorum durmaya gerek yok başlamanın anlamı yok. Sen nerde bırakacağını bilceksin diyorsun...

Ne diyim...

tntcool

Kıdemli
Üye
Zerresi haram hükm bu. Bende bunu diyorum sen nerde durcağını bilceksin diyorsun. Ben diyorum durmaya gerek yok başlamanın anlamı yok. Sen nerde bırakacağını bilceksin diyorsun...

Ne diyim...

Arkadaş, içkinin haram olduğunu bilen tek kişi sen değilsin, buna emin ol...

Burda tartışılan içkinin haram olup olmadığı değil...

Sen sekizinci kanaldan takip ediyorsun konuyu...

cumleci

Amatör
Üye
Haram olan bi şeyi istersen amuda kalkarak iç yine haram.

''Ya olduğun gibi ya göründüğün gibi''

Ya siyah ya beyaz grisi yok bu işin...

Üst Alt