Provokatör Nedir?

kışkırtıcı, tahrikçi, provokatör bulmaca, kışkırtıcı, tahrikçi, provokatör, bulmaca kışkırtıcı, tahrikçi, provokatör, bulmaca sözlüğü kışkırtıcı, tahrikçi, provokatör, sözlük kışkırtıcı, tahrikçi, provokatör, bulmaca çözümü kışkırtıcı, tahrikçi, provokatör, kışkırtıcı, tahrikçi, provokatör nedir, kışkırtıcı, tahrikçi, provokatör tanımı

Provokatör Nedir?

Provakatör, kışkırtıcı demektir.

doğru-yanlış bir fikir için toplumu,bir zümreyi,gösteriyi,mitingi kışkırtarak kaos yaratmaktır

Kiskirtici tiplerdir. Ortaligi bilincli karistirip oturup izlerler.
 
Provakotör nedir... Gezi eylemini bahane edip sokaklara cikan ellerine komünist, pkk bayraklarini alip otobüsleri yakan, polis arabalarini, Ambulanslari, deviren taslayan, Camilere girip icki icen, ellerinde sapanlarla polislere demir cam bilya atan...etrafta ne kadar isyeri magaza varsa tarumar edip talan eden... Atatürk ile Apo nun posterlerini yanyana getirip yollarda kortej halinde yürüyen, elindeki mogofonla Taksim ermeni mezarligidir, ermenileri Türkler katletmistir taksimi vermeyiz hepimiz ermeniyiz hepimiz Hrant Dink iz diyenlerdir....
 
...Ha birde Daha cocugunun dogmasina 5 ayi kalan bir komiserin ölümüne sebeiyet veren lerdir.... Sosyalist bu saydiklarim biliyorum kankalarin bunlar vatan pervermi...? Millet asigi insanlarmi...? Emek ten emekciden bahsedersiniz, peki ekmegini kazanan oradaki ufak capli bakkalcinin yada ayakkabicinin ne günahi varda sizin emekciler bu ve daha nice insanlarin ekmek teknelerini yakip yikarsiniz....
Haa dogruya sizin demokrasiden anlayisiniz bu... Ya taraf olup pkk li yada Komünist olacaksin yada bertaraf olacaksin...degilmi...
 
Ne diyordu Anayasa:

MADDE 26- Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir.
Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.
Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.

İşte Anayasanın bu maddesine istinaden eylemlerin önüne geçmek, engellemeye çalışmak, hele hele eylemcilere karşı biber gazı, gaz bombası... kullanmak hem Anaysaya hem insan haklarına aykırıdır ve insanlık dışı bir müdehaledir.
Aynı zamanda PROVOKATÖRLÜKTÜR.
 
Burasi kilise degil cami....
Eylemcilere yardim etti denilen doktor ( ! ) larida görüyorsun ....

Yalan haber verenede provakotör diyordur...

burasi cami ellerindekini görüyorsun , Eee simdi sen haberleri manipule etmekle provakotör oluyormusun olmuyormusun...????

Zipladikca yakalaniyorsun, eskidendi o bir haber atacak biri digerleri sazan gibi dalacak oltaya... gec onu...geeeccc--- millet sizi biliyor.Bildiginden bir asirdir 90 kisiyi gecemediniz...
 
Vali Mutlu tartışılan kişinin kimliğini açıkladı

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu bu iddialara önce basın toplantısında daha sonra ise twitter üzerinden cevap verdi. vali Mutlu yazdığı mesajda şu ifadeleri kullandı:

Ayrıca Camide İçki İçilip içilmediğinin görüntüleride yayınlandı ..

Lütfen iyice araştırmadan ,doğruluğuna emin olmadan paylaşımda bulunup bilgi kirliliği yapmayalım
 
Haklısınız, kim bilir kimler kurban edilmiştir yine. Çünkü:

İSTANBUL VALİSİ TWEET ATMIŞ:

"Hüseyin Avni Mutlu @Valimutlu

Gençler, Gezi parkı içine, çevresine sis bombası atıp bunu polisin gaz bombası attığı yönünde kışkırtmalar için kullanacaklara dikkat edin."

14. günde aniden ortaya atılan bu fikir ve arkasından polisin Taksim baskını... Bombalar, gazlar, tomalar vs..

Artık ne hükümetin ne de hükümete bağlı kurum ve kuvvetlerinin hiçbir söylemine inanası gelmiyor insanın.
 
ÖRNEK PROVOKATÖRLÜKLER

Bu adam yakalandi buda sizden cikti... "Taksim'de telsizli ve muhtemelen silahlı görüntüsü sosyal medyada paylaşılıp, polis olduğu iddia olunan kişi yakalandı.O bir SDP'li eylemci."

"Kişinin adı U.B. Daha önce Devrimci Karargah operasyonunda 6 ay cezaevinde kalmış birisi.Polis diyenlere duyuruyorum,bilginize."

..Evet bu provakotör Bir Sosyalist...​
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt