Projeler istanbul için yarışıyor!

Sizlerle Bahçelievler Belediyesi ve İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı ortaklığıyla yürütülen “Genç İstanbullu” projesini paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Genç İstanbullu, İstanbul’da eğitimine devam eden lise ve üniversite öğrencilerinin proje yazma kültürü kazanması ve projelerini hayata geçirmek için hibe desteği almasını amaçlıyor.
genc_istanbullu.png

“Avrupa Kültür Başkenti İstanbul’da Genç Olmak” konulu projeler hazırlayacak olan gençler en az 3 öğrenciden oluşan bir grup ya da öğrenci kulüpleri adına başvuru yapabilecekler.

Başarılı projelerin uygulanması için üniversitelere 1.500TL, liselere ise 500TL hibe desteği sağlanacaktır. Uygulama sonucu en başarılı ilk 3 projenin sahiplerini Almanya ve Macaristan’daki diğer kültür başkentlerini ziyaret edecekleri 5 günlük Avrupa seyahati bekliyor.

Kulüpleriniz adına hazırlayacağınız projelerle katılımınızı ve İstanbul için fikirlerinizi hayata geçirmenizi bekliyoruz.

Başvuru ve bilgi için

Gen stanbullu
web adresini ziyaret ederek detayları inceleyebilir ve hazırladığınız projeleri 10 Aralık 2010’a kadar

gencistanbullu@bahcelievler.bel.tr
adresine ulaştırabilirsiniz.

Hepinize başarılar diliyoruz.

Bahçelievler Belediyesi Kariyer Merkezi
T:0212 555 94 75
F:0212 506 60 61
 
Arkadaşlar hali hazırda uygulamak istediğiniz bir projeniz var ama kaynağa ihtiyaç duyuyorsanız ya da bir öğrenci kulübü/derneği yöneticisi/üyesiyseniz en az 3 kişi bir araya gelerek sadece birkaç saatte bir projenizi hayata geçirebilir ve 5 günlük Avrupa seyahati kazanabilirsiniz.
 
Üst Alt