• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Portaldaki Moduller

Hydrofobik

Acemi
Üye
Portalınızdaki İki Modulun Bilgilerini Verebilir misiniz Eğer Bir SakınCası Yoksa Teşekkür Ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

EMRE

Tecrübeli
Üye
Arkadas resimde gosterdigin modullerin ikiside vadvancedcmps nın orjinal modulleri scriptin icinde zaten mevcut moduller, sen bu moduller hakkında neyi bilmek istiyorsun?

Hydrofobik

Acemi
Üye
anladım arkadaşım olduğunu da buldum peki mesela haberler modulunde forumid sini yazmak için ne yapıcam yani hangi forumun konuları görünecek bu bölümde :S

EMRE

Tecrübeli
Üye
Hydrofobik' Alıntı:
anladım arkadaşım olduğunu da buldum peki mesela haberler modulunde forumid sini yazmak için ne yapıcam yani hangi forumun konuları görünecek bu bölümde :S
Eger forumlarında HABERLER diye bir forumun yok ise bir forum ac ve forum ID numarasınıda Admın panel /vacmps/editpages (bu anasayfanda gosterilen sayfadır) acıp Haberler ve haber arsivi bolumlerine forum ID numaranı gireceksin

difficult

Acemi
Üye
Hydrofobik' Alıntı:
Portalınızdaki İki Modulun Bilgilerini Verebilir misiniz Eğer Bir SakınCası Yoksa Teşekkür Ederim
Bu ortadikelr için orjinal mosuller demiş bi arkadaş ama bende çıkmıyo bunlar.Poratlı yeni kurdum sadece son konular falan var ortada bide kontrol paneli var.Bu resimdeki gibi ortaya yazı falan nasıl akliyebilirim?Mesala ortaya bi logo eklemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim yardımcı oolurmusunuz.Tşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
VaCmps de istedigin kadar sonradan modul ekleyebilirsin Modul ekleme mantıgı asagıdaki linkte anlatılmıstır

Diger bizde ana sayfada gosterilen modul ise vacmps de orjinalınde var Belki sende aktif edilmemistir
ACP/vBa CMPS/Edit Pages/HOMEPAGE Secip git tusna bas acılan sayfada Modules Enabled kısmında sayfanda modulun aktif olup olmadıgına bak ayrıca yine aymı sayfada altta News Options ve News Archive Options bolumlerinden gerekli ayarlamaları yap

başlatan benzer konular forum cevaplar tarih
O bilgisayar 0
Üst Alt