• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

vbAdvanced cmps Portalda sagda kategoriler gözüksün istiorum yardım edermisiniz?

difficult

Acemi
Üye
Öncelikle merhaba.Ben portalı yeni yükledim pek bi bilgim yok düzenlemesi hakkında.Hatta hiç yok diyebilirim.Şimdi ben şöle bişi istiyorum: mesala solda » Site Navigation yazıyo ya oınun altında yukardan aşagı forumdaki bütün kategoriler çıksın istiyorum.Bunu nasıl yapabilim bilgisi olan varmı yardım ederseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler.Birde add module basıyorum mesala bbcode template php file diye 3 şeçenek çıkıyo bunların mantıgı ne?Ne zaman hangisini seçicez mesala.Detayşlı bi şekilde anlatabilirmisiniz lütfennnn

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Asagıda ekledigim Forum Listesi modulunu ACP/VACMPS /Upload modul diyerek upload et
İkinci sorunun cevabı :Modul ekle kısmında ekledigin modulun Php Dosyasından olusan bir modulmu Yoksa sadece Template dosyasından olusan bir modulmu olup olmadıgını secmeni saglayan seceneklerdir
Mesela sitene google reklamlarını modul olarak gostermek istediginde Template secenegini sececeksin

NOT: Modul upload ederken sitendeki modules klasorunun chmod degerini 777 yapmayı unutma Aksi takdirde modul modules klasorune yazılmaz

difficult

Acemi
Üye
YukseLL' Alıntı:
Asagıda ekledigim Forum Listesi modulunu ACP/VACMPS /Upload modul diyerek upload et
İkinci sorunun cevabı :Modul ekle kısmında ekledigin modulun Php Dosyasından olusan bir modulmu Yoksa sadece Template dosyasından olusan bir modulmu olup olmadıgını secmeni saglayan seceneklerdir
Mesela sitene google reklamlarını modul olarak gostermek istediginde Template secenegini sececeksin

NOT: Modul upload ederken sitendeki modules klasorunun chmod degerini 777 yapmayı unutma Aksi takdirde modul modules klasorune yazılmaz
Abi çok saol oldu yanlız görüntü açısından biraz kötü durdu.Bende şu anda alttaki resimdeki gibi.Ama ben şu ikinci resimdeki gibi alt forumların yanında falan belirgin bi işaret(> yada . gibi)olsun istiyorum.ozman görüntü biraz düzenli olur hiç olmazsa.Bunu nasıl ayarlayabilirim.Çok saol abi yardımın için.

Bu bendeki hali

Ben böle olsun istiyorum ama

difficult

Acemi
Üye
Yüksel abi bu konu hakkında bilgin varmı acaba?Hala ben bi çözüm bulamadımda tek umudum sizsizsiniz vallaha:)Bide portala minichat gibi bişi yada shoutbox gibi bişi ekleyebilirmiyiz.Böle bi modul varmı?Yada şöle diyim abi elindeki modülleri paylasabilirmisin sakıncassı yoksa.Ben modul bulamıyorumda malesef.Bazı sitelerde var ama onlarda yabancı ben anlamıyorum ondan..CMPS v2.1.0 kullanıyorum.Teşkkürler saygılar

emrejoy

Acemi
Üye
bende bu modülü yapamadım biri yardım olsun konu başlıkları sola doğru kayık yarısı görünüyo yarsı görünmüyor bilgisi olan varsa yardım olsun lütfen teşekkürler

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Arkadasım Modulun Template dosyasını ac modul icerigi ortaya yerlestirilmistir <center>....</center> olan kodları <left> ....</left> olarak degiştir

Üst Alt