• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

vbAdvanced cmps Portalda Gelişmiş Haber Modülü

okulyolu

Amatör
Üye
Portalda kullanabileceğim gelişmiş haber modulu olan var mı ?
Forumdan seçtiğim 3-4 konuyu küçük resimlerle ana sayfada göstermek istiyorum.. Otomatik slayt şeklinde olabilir yada manuel sayfa seçimli..
Olan varsa ve paylaşırsa sevinirim...

okulyolu

Amatör
Üye
yani hocam kıskanmaya başladım :( 7 dk sonra google 1.sırada.. konuyu açtığım şekliyle googlede aradığım için kendi sorumu karşımda görünce baya sevinmiştim açıkcası :)
ben bir tane buldum bakalım onu deniyorum şuan.. Eğer hoşuma giderse ve istediğim oysa burda anlatımı yapmak gene bana nasip olacak :)

okulyolu

Amatör
Üye
hocam üstteki mesajımı editlesem belki gözünden kaçacaktı o yüzden yeni mesaj yazıyorum.. öyle bir eklenti bulmuşumki fii tarihinden kalmaymış ve yayınlayan site kapanmış ama ben yinede kurdum fakat şöyle bir sorunla karşılaştım bunuda anca sen halledersin..
şimdi sorun şu modülü kurdum

fakat o sorun yüzünden şimdilik 2 menu alt alta yaptım.. tek menude 1den fazla sayfa yapabiliyorsun ama menunun altında sayfa 2, sayfa3 gibi yeni başlıkları gösteriyor ama 2.sayfa tıkladığında gitmiyor ve hata mesajı çıkıyor.. kaynak yerde bunun şurdan düzeltilmesi gerekeceği yazılmış ama ne yazılacağı yazılmadan site nakavt :(
şimdi o kısım şu : acp default setting/main option/cmpsurl yazan yerin ayarlanması gerekirmiş..
benim orda yazan şey şu /cmps_index.php fakat bu şekilde olursa 2 veya 3.sayfa linkine gitmiyor. oraya ne yazmam lazım ?? burayı bi halledersek hemen buraya gelip eklentiyi paylaşacağım :))

bu haliyle tıklandığında çıkan mesaj gamestal.com

Üst Alt