• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

vbAdvanced cmps Portalana sayfasındaki son konular modulunu sildim nasıl geri yüklerim?

• Konbuyu başlatan hun
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
vbAdvanced cmps Portalana sayfasındaki son konular modulunu sildim nasıl geri yüklerim?

hun

Acemi
Üye
Selamlar arkadaşlar öncelikle.Ben portalın modullerinin şeçenekleri ile oynayarak ne işe yaradıklarını çözmeye çalışırkensanırım modülün birini bozdum:).Portal kurulduğunda standart olarak gelen son konular modülü görüntülenmeyince tekrar bende silip tekrar yüklemek istedim. Ftp modules klasöründeki latesttopics.php dosyasının o modul olduğuna karar vererek tekrar yükledim ancak sanırım detaylı bazı ayarları var bir türlü ana sayfada tekrar görüntüleyemedim o modulu :).Lütfen bana yardım edin.:redface:
Saygılarımla...

hun

Acemi
Üye
Portalımı sil dediniz acaba komple silderken .Peki bunu yapınca benim dahah önce yaptığım ayarlar yenidenmi yapılması gerekeçek .Bunun acaba başka yoluyokmu.Ben mesela geçenlerde vbarticles lite üretsiz sürümü kurmuştum.Gerçi o sanırım foruma kuruluyor.Ona bir şey olurmu acaba.Bir de eğer bu mecbur ise nasıl yapacam.Sadece vbluetin admin cp den silip sonra tekrar yüklemek yeterlimi?:smile: Biliyorum arka arkaya çok soro sordum acemilik işte üstadım .İlgi ve alakan için sagol.

yucell

Acemi
Üye
komple ftp den dosyalarını silip kurman senın için daha iyi olucaktır diğer turlu yaptıgında işlemleri karıstırabilir ve portalı iyice bozabilirsin en mantıklısı ve basiti bastan kurman tabi bütün yaptıgın ayarlar gitmiş olucak ama yinede bunu benim sölediim çözüm olarak düşün ve bekle derim baska arkadaslarımız daha yaratıcı fikirler verebilirler:biggrin:

hun

Acemi
Üye
Yucel dostum valla bildiğin bir yolu varsa anlat karıştırmam valla:biggrin: şimdi portalı silmek çok uzun iş.Acemiyim dedim ama okadar değilim valla.Tempelesler ile ilgili bir şeyler var ama ne olduğunu çözemedim.:rolleyes:

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Sitende once Modules klasorunun chmod degerini 777 yap Asagıdaki zipli dosyayı ac
ACP/vBa CMPS/Download / Upload Module kısmında upload et

downloads

hun

Acemi
Üye
Yaptım söylediklerini çok sağol dostum.Admin cp de bu modul oluştu.Moduller arasında görünüyor ancak ana sayfada nedense görünmüyor dostum.Neden olduğunu bende anlamadım.Yinede sagol , acaba nerede sorun anlayabildinmi acaba?

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Bunun cevabı forumda verilmişdi, vbAdvancedcmps (portal) katogorisindeki Diger mesajları kontrol et

Üst Alt