• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Polis katili PKK'lılar tahliye oldu!

Okunuyor :
Polis katili PKK'lılar tahliye oldu!

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
İstanbul özel yetkili ağır ceza mahkemeleri 102. maddeden 36 kişiyi tahliye etti
"Rahşan Affı'ndan da Beter" 102. madde tahliyeleri kapsamında dün de aralarında polis katili PKK'lıların da bulunduğu 14 tutuklu sanık daha tahliye edildi.
Hürriyet'in haberine göre dün, İstanbul 13’üncü ve 9’uncu Ağır Ceza Mahkemeleri, biri yabancı uyruklu 14 tutuklu sanığın tahliyesine karar verdi.
Dünkü tahliyelerle yasanın yürürlüğe girmesinin ardından İstanbul özel yetkili ağır ceza mahkemelerinde tahliye edilenlerin sayısı 36 oldu.

MÜEBBETTEN YARGILANAN PKK'LI DIŞARDA
PKK adına Ümraniye’de 28 Kasım 1997’de polis otomobilinin taranarak 1 polisin şehit olmasına 2’sinin de yaralanmasına ilişkin davada yargılanan Şahabettin Yeşilmen, Mehmet Çelik ve Gülseren Özdemir İstanbul 9’uncu Ağır Ceza Mahkemesi’nce tahliye edildi. Yine aynı mahkemede görülen PKK davasında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle 14 yıldır yargılanan İbrahim Kanat da tahliye oldu.

UYUŞTURUCU TACİRLERİ DE VAR
Salı günü tahliye olan Sedat Şahin ile Emrah Topal ile Mehmet Ak da 5 yıllık tutukluluk süresi dolduğu gerekçesi ile serbest bırakıldı.
DHKP/C davasında müebbet hapis istemiyle 13 yıl 7 aydır tutuklu yargılanan Ezgin Engin de İstanbul 13’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nce tahliye edildi.
Yine uyuşturucu ticareti yaptıkları gerekçesi ile İstanbul 13’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan Ercan Doğru, Vezir Karakoç, Hasan Doğan, Cindi Akınay, Nedyalko Petrov Vasilev de tahliye oldu.
Malatyaspor’un eski futbolcularından Hasan Kartal’ın Galatasaray Üniversitesi son sınıf öğrencisi kızı Begüm Kartal’ın, 28 Ağustos 2005 yılında, Malatya’da katıldığı bir düğünde rastgele açılan ateş sonucu ölümüyle ilgili 16 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırılan Osman Ulu tahliye edildi.
kaynak:haberturk
 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
O da çıkıyor!
Gasptan girdi, aftan çıktı. Yine gasp yaptı, yine aftan çıktı. Sonra 5 kişi öldürdü, bir kadına tecavüz etti, bugün serbest!
Haberin devamı...

Öcalan da serbest kalacak mı ?
 

tntcool

Kıdemli
Üye
Türkiye'de insanların zerre kadar değeri olmadığı bu kadar cesaretli bir şekilde haykırılmamıştı.

Bu ülke için canını verenler, namuslu insanlar hiç bu kadar aşağılanmamıştı...
 
Üst Alt