• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Plajda erkekler ne giyecek?

yemezlercicim

Acemi
Uzaklaştırıldı
Selam hanımlar! Aslında bu konuda beylerin de yardımına ihtiyacım var. Hatta onlara daha çok ihtiyacım var. Erkek giyimle ilgili bir konuda fikir almak istiyorum lütfen. Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Benim sevgilime çok acil erkek deniz şortu almam lazım. Baya acil ama! Ve ennnn ufak bi fikrim yok ne menem bi şeydir bu. Yani tabiki görüyoruz havuzda denizde filan giyenleri de neyine bakıp almak lazım hiç bilmem.
Şimdi şöyle… Sevdiceğim bana tatil sürprizi yapmak istemiş. Bana kuşlar söyledi bunu tabi. Tatilin detayları öğrenildi filan. Şimdi benim sürpriz yapmam gerek. Tabi tatil gibi bi şey ayarlamaya ne zaman ne para var şu anda. Ben de dedim en sevdiğim şeyi yapiyim ve alışverişe çıkiyim. Hem kendime hem sevgilime bavul düziyim baştan sona.
Sonra farkettim ki ben hayatımda hiç erkek mayosu almadım. Tabiki sevgilime slip mayo giydiricek değilim yani. Karizmatik bikaç tane erkek deniz şortu alsam ok dedim ama çok fazla özelliği olabiliceğini düşünmedim. Bi de çeşitli erkek tişört modelleri ile kombinledim mi benim işim tamam. Tişörtte sorun yok zaten o da hep belli başlı mağazalardan almayı sever. Biliyorum oraları direk ordan alıcam ama mayoda tıkandım.
İç tarafı fileli olanı var mesela. Bi de filesiz olanı var. Fileli olanlar daha iyi, rahat olur dedi tezgahtar çocuk ama filesiz sanki daha rahat olurmuş gibi geldi bana da. Boxerları düşünerek söylüyorum tamamen. Bi de file sert olur tahriş filan eder diye düşündüm.
İkinci sorun kumaş kalitesi. Belli bir standart var mı? Bunlar sonuçta hem dışarda hem denizde giyilebilen şeyler. İki tarafa da uyumlu olması gerekicek. Zaten pamuklusu, sentetiği, karışığı, ıvırı, zıvırı her şeyi var. Ne çeşit kumaş denizdi havuzdu cayır cayır güneşti toz topraktı filan sağlam kalır?
Ha bi de erkek tişört modelleri yerine atlet modellerine mi baksam? Ben seviyorum aşkımın geniş omuzlarını ama herkes sevmesin sonra kıskanırım valla. Ama erkek deniz şortu üzerine de atlet pek bi yakışıyo di mi? Ne dersiniz? Tişört mü atlet mi?

Üst Alt