Pijama markaları

Pijama markaları

Pijama markaları çok farklı olup kadın erkek pijamaları da birbirinden farklı ürünlerdir. Piyasada dayanıklı sağlam ve kaliteli kumaşlardan dikimi ve üretimi gerçekleştirilen çok iyi firmalar ve markalar bulunmaktadır. Penye mood firması bu firmalardan biridir. Doremi pijama üretimi çalışmalarında başarılı ürünleri ile dikkat çekmektedir. Özellikle yeni inci markası hem günlük hem klasik hem de çeyizlik ürünleri ile dikkatleri üstüne toplamaktadır. Pijamalar gece uyurken kullanıma uygun ve rahat edilmesi için giyilen gece giysileridir. Pijama modelleri önden düğmeli veya yakalı modelleri ile birlikte kullanılmaktadırlar. Bayan pijama markaları modelleri arasında yer alan çiçekli, çizgili, fiyonklu, kurdeleli gibi birçok şirin model bulunmaktadır.

DSC_6217.jpg


Pijama markaları erkek ve bayan Bayan pijamalar saten olarak da kullanılırlar. Ayrıca oldukça şık bir görüntüleri olan saten pijama takımları yine oldukça fazla kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Pijamalar çeşitli renklerde ve modellerde kullanılmaktadırlar. Pijama çeşitleri denildiğinde birçok iç çamaşırı sektöründe pijamalarla karşılaşmak mümkündür. Saten pijamalar, penye pijamalar, kalın pijamalar gibi birçok bayan pijama takımları bulunmaktadır. Bayan pijamalar tek tek kullanılabileceği gibi aynı zamanda takım olarak da kullanılır ve daha iyi bir görüntü sergilenir.

Pirimod+Ringel+Erkek+Pijama+Tak%C4%B1m%C4%B1+22108+2.jpg

En beğenilen pijama markaları

  • Bone club pijama modelleri
  • Doremi iç giyim pijama modelleri
  • LadyMod pijama modelleri
  • Pelin pijama modelleri
  • Penye Mood pijama modelleri
  • Pierre Cardin pijama modelleri
  • Yeni İnci pijama modelleri
Penye+Mood+Bayan+Pijama+Tak%C4%B1m%C4%B1+6423.jpg


Lady mood Pijama markaları arasında, Görsel olarak da çok güzel görünümlü pijama takımları bulunmaktadır. Özellikle bayanlar tarafından da çok fazla tercih edilen ve tercih edilme nedeni rahatlığı olan kapriler de yine spor modelleri ile yerini bulmuştur. Özellikle bayan günlük pijama markaları yakalı ve önden düğmeli modelleri ile de tercih edilen rahatlığa kavuşturduğu için bayanlar tarafından beğeni toplamaktadır. Pijama takımlarında aynı zamanda bayanlar için sabahlıklı olan modeller de birçok bayan tarafından tercih edilen modelleri arasında yerini almıştır. Kadınların tamamen kendi tercihleri ile alabilecekleri ürünler olup oldukça dayanıklı ve dikiş hataları olmayan ürünler mevcuttur.
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt