• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Peygamberimizin Türkler hakkındaki hadisleri

Okunuyor :
Peygamberimizin Türkler hakkındaki hadisleri

B

bursali68

Ziyaretci
Diyelim ki konuya ayet yazılamaz demediniz ki öyle. Peki siz baştan beri neyin peşindesiniz?

Yukarıdaki ve diğer sayfalardaki hakaretleriniz orada duruyor. Ben size iyi niyetimi ortaya koyup açıklama mı yaptım ki ayetler yada hadisler konu bu...
Merhaba,

Şimdi hala daha bunu yazıyorsunuz ve ben de hiç bir şey demeden forum yönetimini " Diyelim ki konuya ayet yazılamaz demediniz ki öyle. " bu sözylediğinizi ispat etmenizi istemeye davet ediyorum...Önceki dediğiniz bu değildi...

Şunu yapınız...Sn.bursali68 : Evet siz hadislerin altına veya konuya ayet yazılamaz dememişsiniz ÖZÜR DİLERİM YANLIŞ ANLAMIŞIM " demeniz yeterli...

Ve burada kesiyorum...

Sağlıcakla kalınız...

B

bursali68

Ziyaretci
Ben hadisleri yazdım. Direk benim kişiliğimi eleştirmeye başladı. Sandım konuda kuranları hadis değil diye eleştiriyor. Sonra açıklama yapmadı. Düzelttim. Hadislerde ne var gibi yazdım. Onada bişey yazmadı. Hakaret etmeye başladı. Konu konuyu eleştirmek mi? Beni eleştirmek mi? Hakaret niye?
Buna da YA SABIR deyip geçeyim...!!!

B

bursali68

Ziyaretci
Sn.Bursalı arkadaşım lütfen ne kadar büyük tepki veriyorsunuz !
ashenarşi arkadaşımız kendine doğru gelen yorumları konu olarak açmış biz burda arkadaşımıza hakaret etmek yerine bildiklerimizi ,kendi doğrularımızı forum kurallarına uygun şekilde,ılımlı olarak yazarsak daha iyi olmazmı..
Merhaba,

Sn.doğangüneş,bu mesajınızı şimdi gördüm...ve...

" ashenarşi arkadaşımız kendine doğru gelen yorumları konu olarak açmış..." Bunda sorun yok,ki zaten konu hakkında da görüş belirtmemişim...

"...biz burda arkadaşımıza hakaret etmek yerine bildiklerimizi..." hakaret diye nitelenen kelimeler nereden itibaren başlamışa bakmakta bence fayda var...

Ancak yine de burada keslim değil mi...Başka bir konuda NASILSA AYNI hata çıkacaktır,uzun süre sabretmeyi severim...

Sağlıcakla kalınız...

Üst Alt