Peşpeşe konu hakkında.

Yakamoz

Amatör
Üye
Öncelikle yetkili arkadaşlardan özür diliyorum. Belki bu konuyu açmam yanlış olabilir.

Foruma ; çalıştığım için pek fazla katkım ve aktifliğim olmadı/olamadı. Şimdilik evimde de internet olmadığı için bağlanma şansım hiç yok. Ancak foruma fırsatım oldukça geliyorum.

Kısa keseyim :)
Konu açılması hakkında bir sınırlandırma getirilmesi iyi olur/faydalı olur gibi geliyor bana. çünkü açılan gayet güzel konular ertesi gün ara ara bulunmaz hale geliyor. Ve birde yorum yapılmadan peşpeşe (10-20 arası) konu açılması (hiç yorum yapılmadan) biraz güzel açılan konulara haksızlık olmuyor mu?

Tekrardan kusura bakmayın. (haddimi aştıysam) sadece fikimi söylemeye çalıştım. Saygılar.

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Öncelikle yetkili arkadaşlardan özür diliyorum. Belki bu konuyu açmam yanlış olabilir.

Foruma ; çalıştığım için pek fazla katkım ve aktifliğim olmadı/olamadı. Şimdilik evimde de internet olmadığı için bağlanma şansım hiç yok. Ancak foruma fırsatım oldukça geliyorum.

Kısa keseyim :)
Konu açılması hakkında bir sınırlandırma getirilmesi iyi olur/faydalı olur gibi geliyor bana. çünkü açılan gayet güzel konular ertesi gün ara ara bulunmaz hale geliyor. Ve birde yorum yapılmadan peşpeşe (10-20 arası) konu açılması (hiç yorum yapılmadan) biraz güzel açılan konulara haksızlık olmuyor mu?

Tekrardan kusura bakmayın. (haddimi aştıysam) sadece fikimi söylemeye çalıştım. Saygılar.

Haklısınız Fakat Bu konuda uye arkadaşlardan duyarlı olmalarını istemekten başka yapabileceğimiz birşey yok.
Konu acılmasına sınırlama getirebiliriz tabikide , ama bu kezde konu açan arkadaşların tepkileriyle hatta küskünlükleriyle karşılaşıyoruz
Saygıdeğer uyelerimizden açtıkları konularda seçici olmalarını ve açılan konuları yorumsuz bırakmamalarını rica ediyorum

İnci

Kıdemli
Üye
Yakamoza ben de katılıyorum.Bu yüzden 24 saatlik zaman dilimine 10 konu sığdırmaya çalışıyorum.
Birbirimizin eleştirisine saygı duyup bu tarz konularda orta yolu bulmalıyız diye düşünüyorum.
Sonuçta admin konu açma yarışı yapmıyor bu forumda. Tabi ki paylaşım yapalım ama abartmayalım bence. Örnek olarak supermeydan.net bir haber sitesi değil forum sitesi. Ama haber sitelerindeki haberlerin hepsi hatta üçüncü sayfa haberleri bile olduğu gibi bu foruma ekleniyor. Flaş haber diye bir konu başlığı var zaten admin en önemli gündem yaratan haberler için o başlığı açmış. Bunu dikkate almayıp ilgisiz alakasız bölümlere haber sitelerinden haber konuları konuyor. Zaten haberlere bakmak için önce haber sitelerine bakıyor çoğu kişi sonra buraya geliyorlar aynı haberler olduğu gibi burayada eklenmiş. Eklenen güzel faydalı tartışma konuları kaynayıp gidiyor o tarz konuların arasında.Bu konuda kimse alınmasın lütfen sözlerimi ortaya yazdım ve kendimede gereken payı çıkararak yazdım. Özellikle
aktif olan üye arkadaşlardan bu konuda biraz daha hassasiyetli davranmalarını ben kendi adıma rica ediyorum. Saygılar

isyan_her_yerde

Tecrübeli
Üye
Böyle bir sorunu başka bir sitede yaşamıştık konu açılımı için puanlama sistemi getirildi konulara yorum yazdıkça 1 er puan alınıyordu. Bu daha büyük karmaşaya sebep olmuştu. Ve şu anda gitgide insanlar o sitede konu açmamaya başladı ve açılan konularada ilgi nerdeyse tükendi...

Zaten yazmak isteyen konu bir şekilde buluyor diye düşünüyorum.

İnci

Kıdemli
Üye
Böyle bir sorunu başka bir sitede yaşamıştık konu açılımı için puanlama sistemi getirildi konulara yorum yazdıkça 1 er puan alınıyordu. Bu daha büyük karmaşaya sebep olmuştu. Ve şu anda gitgide insanlar o sitede konu açmamaya başladı ve açılan konularada ilgi nerdeyse tükendi...

Zaten yazmak isteyen konu bir şekilde buluyor diye düşünüyorum.

Puanla yorum mu?:)İçimden gelmedikçe tek satır yazamam ben, tuhaf bir çözümmüş.
Demek ki beceriksiz bir yönetimi varmış senin dediğin forumun.:prv:

Üst Alt