Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı

Merhaba!
Chris Columbus'un yönettiği; Logan Lerman, Uma Thurman, Rosario Dawson ve Pierce Brosnan'nun oynadığı Percy Jackson & Olimposlular Şimşek Hırsızı, 19 Şubat 2010'da vizyona giriyor.

Chris Columbus'un yönettiği; Logan Lerman, Uma Thurman, Rosario Dawson ve Pierce Brosnan'nun oynadığı Percy Jackson & Olimposlular Şimşek Hırsızı (Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief), 19 Şubat 2010'da vizyona giriyor.

Rick Riordian'ın New York Times listesindeki birinci sıraya oturan ve ödüle doymayan kitabı 'Percy Jackson and the Olympians uyarlaması olan film, babasının Mitolojik Yunan Tanrısı Poseidon ve annesinin ise sıradan bir insan olduğu Percy adındaki gencin zorlu hikayesini anlatacak.

Logan Lerman, Percy rolünü üstlenirken; Pierce Brosnan, Chiron'u Uma Thurman, Medusa'yı Sean Bean, Zeus'u ve Erica Cerra ise Hera rolünü üstlenecek.

Filmin yönetmeni Chris Columbus, bundan önce "Harry Potter and the Philosopher's Stone" ve "Harry Potter and the Chamber of Secrets" filmlerinin yönetmenliğini yapmıştı.

Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı - *MSN AkTTif - Sinema
 
Üst Alt