Penti Çorap

Penti Çorap​

Penti çorap markası uzun yıllardır başarılı çalışmalarını sürdürmüş ve birbirinden güzel renkleri ve desenleri ile birçok bayan tarafından beğenilmektedir. Penti çorap modelleri her yıl yeni trendleri ile birlikte her kıyafetinizle kombine edeceğiniz modelleri ile konsept harikalarıdır. Penti çoraplar çeşitlilikleri ile göz kamaştırıcıdır. Penti çorapları arasında; jartiyer çorapları da ön plandadır. Jartiyer çorapları içerisinde kırmızı siyah veya krem tonları özellikle jartiyerlerde tercih edilen renkler arasındadır.

Penti çorap modellerinde renk sınırı bulunmamaktadır. Trend modeller ile birlikte, aynı zamanda klasik modellere de yer veren penti firması çorap konusunda ismini en üst kısımlara çorap piyasasında yazdırmış durumdadır. Penti çorap modelleri klasik modelleri arasında taşlı modelleri, desenli modelleri, oldukça rağbet gören modeller arasındadır. Fileli modelleri ile de dikkat çeken penti çorap aynı zamanda ,spor modelleri ilede birçok bayanın ilgisini kazanmıştır.

Özellikle yeni trend modeller arasında kurdeleli, bağcıklı modelleri bulunmaktadır. Kurdeleli ve bağcıklı modeller özellikle genç kızlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Çorap bir bayanın kıyafetini tamamlayan bir giyecektir. Diz altı çoraplardan, külotlu çoraplara, ince çoraplardan, kalın opak çoraplara, jartiyer çoraplardan klasik ve spor çoraplara kadar birçok desen, renk ve model içerisinde barındırmaktadır. Bayanların tercihleri farklı farklıdır. Aslında tercihler tamamen kıyafetlere göre farklılık göstermektedir. Örneğin abiye bir kıyafet giyecekseniz; ince ve belli olmayan çoraplar giyilmesi daha uygundur. Ancak mini eteklerle birlikte modern bir görüntü yakalayabilmek için de opak çoraplar tercih edilmektedirler.

Penti çorapları özellikle modern kesimleri ile birlikte çok tercih edilir ve beğenilir. Kendinden desenli veya fileli modelleri de oldukça hoş ve estetik bir görüntüye sahip olmaları açısından dikkat çekicidir.Penti çorap firması bin bir renk seçenekleri ile her kıyafetinizi tamamlayacak nitelikte olmaları sebebi ile ilgi odağı olmaktadırlar. Mini çoraplarda pantolonlarla birlikte hoş bir görünüm kazandırmaktadırlar. Mini, kurdeleli modeller , puantiyeli modeller, rengarenk modelleri ile birlikte her kıyafette farklı bir tarz oluşturmak isteyenler için idealdir.
 
Penti Çorap Modelleri ,Penti Çorap Modelleri , Çorap Modelleri

Ghzom.jpg

ovmQi.jpg

uU2hi.jpg

En-Guzel-2013-Penti-Çorap-Modelleri-5-150x150.jpg
 
Üst Alt