Penguen'in Allah'a ve dine hakaret karikatürü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mülkiyelilik herhalde nöbetçi muhalefet yapmak oldu!CEHAŞPE yapamayınca,iş onlara kaldı!Tam da özgür eğitilmiş üniversite öğrencisine yakışırcasına!!!!!!!!!!!!!!!!!

doğru mülkiyelilik nöbetçi muhalefet anlı şanlı nöbetçi muhalefet.. sizin nöbetçi pensilvanyalı yalandan liberal fosuruktan demokratlara benzemez :)

yahu valla billa komik olmuş..:))

"Allahım ben son rekatı kılmasam olurmu işim varda .çok teşekkürler"
suratta ki ifadeye öldümmm...

-ne oldu lan bunlara
-ulusça geldiler efendim
-nasıl yani
-sanırım birisi çekirdekle oynamış.
-ne çekirdeği olum
-atom çekirdeği efenim.....
.................:))))

mizah dergisi mizah yaptı diye özür dilemiş he
güzel Türkiyem :)

mizahın sınırımı olur
ortada bi hakaret yok sonuçta.

din hassas bi konu ya
herkes bi yana çekiştirmiş

karikatür sonuçta ya
adamlar din yalan tanrı yok dedi diye Allah yokmu olacak
imanlı müslümanlar buna sadece gülüp geçer
adı üstünde mizah dergisi....

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Karikatür ,sonuçta konuları mizahi açıdan işler ve aynı zamanda da düşündürür....Karikatüre baktığımda öyle " galeyana " gelecek türden bir hakaret içerdiğini düşünmüyorum,çizen kendi inancını yansıtmış...Konuya böyle bakmakta yarar vardır....

Sağlıcakla kalınız...

Selamün aleyküm.

Resmen hakaret etmişler. Dinle alay etmişler. Müslümana saygısızlık etmişler. Ne o yazı, müslümana çizdiği tipler felan.

Selamün aleyküm.

Resmen hakaret etmişler. Dinle alay etmişler. Müslümana saygısızlık etmişler. Ne o yazı, müslümana çizdiği tipler felan.

Birileri hala ne var bu işte,alt tarafı karikatürr diyorlar ya beni de o kahrediyor.Ama bunu yapanların ne ilkidir penguenciler ne de sonuncusu.Hakikatle alay etmeyi üzerlerine vazife addedip sınır tanımayanların ruz-i mahşerdeki halleri nice olur,ya da bir Molla Kasım ne zaman çıkar da kırkına bir fit ne zaman der,doğrusu merak ediyor ve bekliyorum.

Bu karikatürün komik bulunmasından savunulmasından daha acı olan şey mizah olarak kabul edilip sadece gülünüp geçilecek bir olay olarak algılanmasıdır.
Bu kadar ileri gidenler tam zıttına ileri gidilmesine müsamaha göstermek durumundadır...

Uzun yazdim kisa dustu
Iyi de oldu sanirim.
Modelist de kafamda dikilmis, kisa kesmek vacip oldu hasili....
Bir soru ile gonullerine su serpmek isterim konudan fazlaca muzdarip olanlara.

Sorum su;
'Kutuplardaki ayilarla ayni iklimi paylasan sirin HAYVANIN adi ne ?

Yarismaci arkada$lara basarilar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt