• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Peki bu kaçıncı Haçlı Seferi?

Okunuyor :
Peki bu kaçıncı Haçlı Seferi?

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
rak ve Afganistan'daki ABD ordusunun kullandığı tüfeklerin nişangahlarına İncil'den dua şifreleri kazındığı ortaya çıktı

Amerikan ordusunun silahlarında İncil'den ayetler yazılı... Üretici firma Trijicon'un Irak ve Afganistan'da kullanılan silahlara İncil'den ayet şifreleri yerleştirdiği belirlendi.

Tüfeklerin nişangahlarına '2COR4:6' veya 'JN8:12' gibi değişik rakam ve harfler kazılı olduğunu saptayan Amerikan ABC Televizyonu, bu silahlarla Irak ve Afgan askerlerine de eğitim verdiğini belirtti. Rakam ve harflerin peşine düşen ABC, bunların İncil'deki bazı dua veya pasajların bulunduğu sayfa ve bölümleri gösteren 'şifreler' olduğunu ortaya çıkardı.

Tüfeğin nişangahında yazılı olan '2COR4:6', İncil'in 'İkinci Korintliler 4:6' bölümünü işaret ediyor. İncil'in bu bölümünde 'Karanlığı aydınlatan ışığı veren Tanrı, yüceliğini İsa'nın şahsında göstermek için yüreklerimizi de aydınlattı' yazıyor. Bir başka grup tüfeğin üzerinde ise 'JN8:12' şifreleri bulunuyor.

Bu da 'Yeniden Doğuş Bölümü'nü gösteriyor. Burada 'Ben dünyanın ışığıyım. Beni takip edenler asla karanlıkta yürümeyecekler, hayatın ışığıyla donanacaklar' ifadesi kullanılıyor. ABD'nin, Irak ve Afganistan'daki terörle mücadelesini Haçlı Seferi olarak gördüğü iddia edilmiş ve ABD eski Başkanı George Bush da bir konuşmasında savaşı 'Haçlı Seferi' olarak nitelendirmişti.
milliyet.com.tr

orkuorkun

Kıdemli
Üye
numerolojiyi hristiyanlara da ogrettik artik tarihten rakamlardan gelecegi gormeye baslarlar. Hatta gecmiste olmus seyleri kitaplarinda yazdigini soylemeye baslarlar.
Bence sacmaliktan baska birsey degil. Otomatik bir makinenin yazdigi rakamlara kafa yoruyorlar, onlari takip ediyoruz. Bizde numerolojinin daha fazlasi var. yabancilara gerek yok. bence

ajan

Tecrübeli
Üye
petrol,enerji,uyuşturucu,silah kaçakçılığı,insan ticareti seferi bence...aradan da haçlı seferini çıkarıyolar işte..yapmışken bizim şu yarım kalan haçlı mevzusunu da halledelim hesabı...

Üst Alt