• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

vbAdvanced cmps Pasif modülü sildim anasayfa açılmıyor(yardım)

• Konbuyu başlatan deneme
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
vbAdvanced cmps Pasif modülü sildim anasayfa açılmıyor(yardım)

deneme

Amatör
Üye
merhaba portala haber ekle kategori ekle diye uğraşırken siteyi tamamen bozdum arkadaşlar lütfen yardım. öncelikle biraz anlatayım ne yaptığımı; chat diye birşey koyacaktım anasayfaya modülün birini kopyladım tempalte oluşturdum yüksel adminin anlattığı gibi sonra içine kodları koyamadım filan siteyi bozdu ben de pasif (inactive) ettim. Şimdide pasif modülleri temizleyim dedim ve chat modülünü sildim silerken modules/navigation diye bir dizin belirtti ve eminim silme diyordu ama ben gayri ihtiyari, sildim ve şimdi anasayfa açılmıyor. Modüles klasörüne elle attım add modüles kısmından içeri aldım yine de açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
ilk kurulumdaki vacmps dosyasında Extras (do not upload) klasoru var burada butun modullerinin yedekleri mevcut. Hangi modulu sildi isen Admin panel modul yukle bolumunden modulu import et (yukle) bunu yapmadan once sitendeki modules klasorunun chmod degeri 777 olmalı

deneme

Amatör
Üye
cok sağol kardeş hızlı cvbın icin, ancak yuklerken
Database error in vBulletin 3.6.7:

Invalid SQL:

### INSERT QUERY GENERATED BY fetch_query_sql() ###
INSERT INTO adv_modules
(`0`, `active`, `userperms`)
VALUES
('', '1', '4,14,16,15,17,18,9,10,12,7,2,6,5,11,1,3');

MySQL Error : Unknown column '0' in 'field list'
Error Number : 1054

bu sekilde bir hata aldım. 777 yaptım bu arada

sanırım üye grplarıyla alakalı, ama değiştirdim yine aynı hata sadece values kısmındaki sayılar değişiyor

Son düzenleme:

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Yukleme yaparken gosterim Modul izinlerinde problem var galiba İzinler normal ise Upgrade.php yi yukleyip update yap Hatta daha garanti olsun istiyorsan install.php yi yukleyip scripti Reinstall yapabilirsin(silinmiş olan modulude yuklemiş olursun)

deneme

Amatör
Üye
maalesef kardeş, reinstall template denedim reinstall phruse gibi birşey vardı onu da denedim ama yine aynı anasayfa. üstelik hala import yapamıyorum aynı sql hatasını alıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt