• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Partilere göre il il milletvekili kesin aday listesi

Okunuyor :
Partilere göre il il milletvekili kesin aday listesi

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
2015 Genel Seçimlerinde CHP'nin milletvekili aday listesi netleşti. İşte CHP nin milletvekili aday listesi

İL - BÖLGE- SIRA- AD-SOYAD -ÖĞRENİM DURUMU- MESLEK

ADANA 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT
ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER ÜNİVERSİTE SERBEST
ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
ADANA 5 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR
ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
ADANA 7 RIZA METE ÜNİVERSİTE DOKTOR
ADANA 8 AHMET ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE DOKTOR
ADANA 9 ABDULLAH SEDAT DOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
ADANA 10 RUKİYE ÇİNKILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT
ADANA 11 AKİF KEMAL AKAY ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
ADANA 12 MUSTAFA BİLGİLİOĞLU ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ
ADANA 13 YÜKSEL KARAASLAN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
ADANA 14 ORHAN SÜMER LİSE SERBEST

ADIYAMAN 1 MEHMET SELÇUK TABAK ÜNİVERSİTE DOKTOR
ADIYAMAN 2 ABDURRAHMAN TUTDERE ÜNİVERSİTE AVUKAT
ADIYAMAN 3 FATMA ULUBEY YÜKSEKOKUL GAZETECİ
ADIYAMAN 4 MEHMET KARAHAN İLKOKUL İŞADAMI
ADIYAMAN 5 KARİP BOZKURT LİSE SERBEST

AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KAYIKCI ÜNİVERSİTE AVUKAT
AFYONKARAHİSAR 2 MEHMET ALİ ECER ÜNİVERSİTE DOKTOR
AFYONKARAHİSAR 3 MEHMET TUĞRUL AKKUŞ LİSE TİCARET
AFYONKARAHİSAR 4 YALÇIN GÖRGÖZ LİSE SERBEST
AFYONKARAHİSAR 5 BEKİR KASAP ÜNİVERSİTE MEMUR

AĞRI 1 CEMİL ERHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
AĞRI 2 MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ
AĞRI 3 MEHMET SIDDIK YEL İLKOKUL EMEKLİ
AĞRI 4 ERKAN SAYAN YÜKSEKOKUL ESNAF

AKSARAY 1 MEHMET ÖZTÜRK ÜNİVERSİTE ECZACI
AKSARAY 2 HAŞMET TEKİN ÖKÇE ÜNİVERSİTE EMEKLİ
AKSARAY 3 MEHMET ALİ TOPAÇ İLKOKUL EMEKLİ

AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER ÜNİVERSİTE AVUKAT
AMASYA 2 RAMİS TOPAL LİSE İŞADAMI
AMASYA 3 DEVRİM ERSOY ÜNİVERSİTE TİCARET

ANKARA 1. Bölge 1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
ANKARA 1. Bölge 2 NECATİ YILMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT
ANKARA 1. Bölge 3 TEKİN BİNGÖL ÜNİVERSİTE DOKTOR
ANKARA 1. Bölge 4 AYLİN NAZLIAKA ÜNİVERSİTE İŞKADINI
ANKARA 1. Bölge 5 LEVENT GÖK ÜNİVERSİTE AVUKAT
ANKARA 1. Bölge 6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ ÜNİVERSİTE AVUKAT
ANKARA 1. Bölge 7 BÜLENT KUŞOĞLU ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
ANKARA 1. Bölge 8 HİKMET TEPE ÜNİVERSİTE AVUKAT
ANKARA 1. Bölge 9 GAMZE TAŞCIER ÜNİVERSİTE ECZACI
ANKARA 1. Bölge 10 EMRE DOĞAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
ANKARA 1. Bölge 11 SELAHATTİN EMRE ÜNİVERSİTE AVUKAT
ANKARA 1. Bölge 12 DURDU ÖZBOLAT LİSE İŞADAMI
ANKARA 1. Bölge 13 SEMA AKSOY ÜNİVERSİTE AVUKAT
ANKARA 1. Bölge 14 KAZIM SÖNMEZ ÜNİVERSİTE EMEKLİ
ANKARA 1. Bölge 15 FARUK ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE SENDİKACI
ANKARA 1. Bölge 16 ERDOĞAN KILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT
ANKARA 1. Bölge 17 BİRSEN TEMİR ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ
ANKARA 1. Bölge 18 İLYAS GÜVEN EROĞLU ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
ANKARA 2. Bölge 1 ŞENAL SARIHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
ANKARA 2. Bölge 2 MURAT EMİR ÜNİVERSİTE AVUKAT
ANKARA 2. Bölge 3 AHMET HALUK KOÇ ÜNİVERSİTE DOKTOR
ANKARA 2. Bölge 4 NİHAT YEŞİL ÜNİVERSİTE SERBEST
ANKARA 2. Bölge 5 ALİRIZA ERBAY ÜNİVERSİTE DOKTOR
ANKARA 2. Bölge 6 CELALETTİN KOÇ LİSE İŞADAMI
ANKARA 2. Bölge 7 SEMRA DİNÇER ÜNİVERSİTE EKONOMİST
ANKARA 2. Bölge 8 BARIŞ OZAN VURAL ÜNİVERSİTE AVUKAT
ANKARA 2. Bölge 9 ALİ YILMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT
ANKARA 2. Bölge 10 SERVET ÜNSAL ÜNİVERSİTE DOKTOR
ANKARA 2. Bölge 11 SELMA ERGEN ÜNİVERSİTE SERBEST
ANKARA 2. Bölge 12 HAYDAR DOĞAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ
ANKARA 2. Bölge 13 ABİDİN ŞAHİN YÜKSEK LİSANS AVUKAT
ANKARA 2. Bölge 14 UFUK ATAÇ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

ANTALYA 1 NİYAZİ NEFİ KARA ÜNİVERSİTE DOKTOR
ANTALYA 2 DENİZ BAYKAL YÜKSEK LİSANS AVUKAT
ANTALYA 3 ÇETİN OSMAN BUDAK ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
ANTALYA 4 MUSTAFA AKAYDIN ÜNİVERSİTE DOKTOR
ANTALYA 5 DEVRİM KÖK YÜKSEKOKUL TURİZMCİ
ANTALYA 6 FİGEN ÇALIKUŞU ÜNİVERSİTE AVUKAT
ANTALYA 7 RAFET ZEYBEK ÜNİVERSİTE SAVCI
ANTALYA 8 NUSRET BAYAR YÜKSEKOKUL EĞİTİMCİ
ANTALYA 9 DENİZ FİLİZ ÜNİVERSİTE AVUKAT
ANTALYA 10 SULTAN YEGEN ÜNİVERSİTE AVUKAT
ANTALYA 11 SEVİNDİK GİZLİ ÜNİVERSİTE DOKTOR
ANTALYA 12 CAVİT ARI ÜNİVERSİTE AVUKAT
ANTALYA 13 GÜRKUT ACAR ÜNİVERSİTE AVUKAT
ANTALYA 14 İBRAHİM KESER YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

ARDAHAN 1 ENSAR ÖĞÜT ÜNİVERSİTE İŞADAMI
ARDAHAN 2 SEZGİN KAYA ÜNİVERSİTE İŞADAMI

ARTVİN 1 UĞUR BAYRAKTUTAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
ARTVİN 2 MUSA ULUTAŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

AYDIN 1 BÜLENT TEZCAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
AYDIN 2 METİN LÜTFİ BAYDAR ÜNİVERSİTE DOKTOR
AYDIN 3 HÜSEYİN YILDIZ LİSE İŞADAMI
AYDIN 4 MEHMET FATİH ATAY ÜNİVERSİTE AVUKAT
AYDIN 5 TAYFUN TALİPOĞLU ÜNİVERSİTE GAZETECİ
AYDIN 6 FERDA ÇAĞLAR ERKUT YÜKSEK LİSANS İŞLETMECİ
AYDIN 7 FULYA ÜSTÜNDAĞ ÜNİVERSİTE BİYOLOG

BALIKESİR 1 MEHMET TÜM YÜKSEKOKUL İŞADAMI
BALIKESİR 2 AHMET AKIN LİSE SANAYİCİ
BALIKESİR 3 NAMIK HAVUTÇA ÜNİVERSİTE AVUKAT
BALIKESİR 4 FİKRET ŞAHİN ÜNİVERSİTE DOKTOR
BALIKESİR 5 ALİ KEMAL DEVECİLER ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
BALIKESİR 6 ENSAR AYTEKİN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
BALIKESİR 7 İRFAN BARIŞ LİSE EMEKLİ
BALIKESİR 8 İSMAİL AYNUR YÜKSEKOKUL MALİ MÜŞAVİR

BARTIN 1 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
BARTIN 2 AYSU BANKOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT

BATMAN 1 CELAL AYHAN LİSE İŞADAMI
BATMAN 2 AHMET DURMAZ ORTAOKUL MÜTEAHHİT
BATMAN 3 KEMAL DEMİR İLKOKUL MÜTEAHHİT
BATMAN 4 MENDÜH DOĞRU İLKOKUL SERBEST

BAYBURT 1 MURAT BÜLBÜL LİSE YÖNETİCİ
BAYBURT 2 ÖNAL AŞUT İLKOKUL ÇİFTÇİ

BİLECİK 1 YAŞAR TÜZÜN LİSE İŞADAMI
BİLECİK 2 ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET ÜNİVERSİTE AVUKAT

BİNGÖL 1 AHMET BAZANCİR LİSE EMEKLİ
BİNGÖL 2 KEMAL SATICI ÜNİVERSİTE EMEKLİ
BİNGÖL 3 HÜSEYİN NEGÜZEL İLKOKUL İŞÇİ
BİTLİS 1 NASİP UYĞAN YÜKSEKOKUL OPERATÖR
BİTLİS 2 MEHMET KAÇAR ORTAOKUL SERBEST
BİTLİS 3 MEVLAN KARABAĞ ORTAOKUL ESNAF

BOLU 1 TANJU ÖZCAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
BOLU 2 YUSUF RENKLİ ÜNİVERSİTE AVUKAT
BOLU 3 MEHMET BURAK COP YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

BURDUR 1 MEHMET GÖKER ÜNİVERSİTE DOKTOR
BURDUR 2 KADİR KOÇ ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
BURDUR 3 OKAN KURD ÜNİVERSİTE ECZACI

BURSA 1 LALE KARABIYIK YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
BURSA 2 CEYHUN İRGİL ÜNİVERSİTE DOKTOR
BURSA 3 ORHAN SARIBAL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
BURSA 4 ERKAN AYDIN ÜNİVERSİTE ECZACI
BURSA 5 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT
BURSA 6 MUSTAFA ŞENYURT ÜNİVERSİTE İŞADAMI
BURSA 7 ASÜDE ŞENOL ÜNİVERSİTE AVUKAT
BURSA 8 NURAY ÇOHAN ÜNİVERSİTE MİMAR
BURSA 9 İSMET KARACA ÜNİVERSİTE TURİZMCİ
BURSA 10 TAHİR GÜRHAN AKDOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
BURSA 11 DENİZ BAYKAL ÜNİVERSİTE AVUKAT
BURSA 12 ÖZGÜR ŞAHİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
BURSA 13 NECATİ ŞAHİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
BURSA 14 ŞADİ ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ
BURSA 15 ERKAN DÖNMEZ LİSE YÖNETİCİ
BURSA 16 AYŞE ŞAHİN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
BURSA 17 İNAN KESER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
BURSA 18 METİN ÇELİK LİSE ESNAF

ÇANAKKALE 1 MUHARREM ERKEK ÜNİVERSİTE AVUKAT
ÇANAKKALE 2 BÜLENT ÖZ LİSE YÖNETİCİ
ÇANAKKALE 3 AHMET KÜÇÜK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
ÇANAKKALE 4 ALİ SARIBAŞ ÜNİVERSİTE MİMAR

ÇANKIRI 1 MURAT BERAT ATALAY YÜKSEK LİSANS İŞADAMI
ÇANKIRI 2 İLHAN TEKİN LİSE EMEKLİ

ÇORUM 1 TUFAN KÖSE ÜNİVERSİTE AVUKAT
ÇORUM 2 MUHARREM BOZDOĞAN LİSE ANTRENÖR
ÇORUM 3 DİNÇER SOLMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT
ÇORUM 4 SAİM TOPGÜL İLKOKUL SERBEST

DENİZLİ 1 MELİKE BASMACI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
DENİZLİ 2 KAZIM ARSLAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
DENİZLİ 3 GÜLİZAR BİÇER KARACA ÜNİVERSİTE AVUKAT
DENİZLİ 4 ADİL DEMİR ÜNİVERSİTE AVUKAT
DENİZLİ 5 AHMET DİVARCI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
DENİZLİ 6 HALİS ÖDEL YÜKSEK LİSANS İŞADAMI
DENİZLİ 7 ADNAN KESKİN ÜNİVERSİTE AVUKAT

DİYARBAKIR 1 MUHSİN KOÇYİĞİT ÜNİVERSİTE EKONOMİST
DİYARBAKIR 2 GÜNDOĞAN MERMUTLUOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT
DİYARBAKIR 3 GÜLABİ ŞİMŞEK ÜNİVERSİTE MİMAR
DİYARBAKIR 4 MURAT UZUN ÜNİVERSİTE ECZACI
DİYARBAKIR 5 MAHMUT AZİZ ŞERAN YÜKSEKOKUL İŞADAMI
DİYARBAKIR 6 ASLI AÇIKGÖZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
DİYARBAKIR 7 MUSTAFA BOZ ÜNİVERSİTE AVUKAT
DİYARBAKIR 8 AYŞE YELKOVAN ÜNİVERSİTE EMEKLİ
DİYARBAKIR 9 BURHAN ALTAY LİSE EMEKLİ
DİYARBAKIR 10 VEYSİ ERGÜN YÜKSEKOKUL SERBEST

DÜZCE 1 ZAFER TEBER ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
DÜZCE 2 ALİ FUAT ŞAŞOĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR
DÜZCE 3 ÖMER TAŞLI YÜKSEK LİSANS EMEKLİ

EDİRNE 1 OKAN GAYTANCIOĞLU YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
EDİRNE 2 ERDİN BİRCAN LİSE İŞADAMI
EDİRNE 3 GÜRKAN GÜNESER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

ELAZIĞ 1 FEYZİ SEPTİOĞLU LİSE MÜTEAHHİT
ELAZIĞ 2 YAŞAR KARABULUT ÜNİVERSİTE EMEKLİ
ELAZIĞ 3 MUSTAFA YAVUZ LİSE GAZETECİ
ELAZIĞ 4 FADİME YILMAZ ÜNİVERSİTE SERBEST

ERZİNCAN 1 ERDOĞAN ÖZYALÇIN ÜNİVERSİTE DOKTOR
ERZİNCAN 2 YALÇIN TANRIVERDİ YÜKSEK LİSANS MEMUR

ERZURUM 1 GONCA AYTAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
ERZURUM 2 İSMAİL İME LİSE EMEKLİ
ERZURUM 3 ORHAN BOZKURT ÜNİVERSİTE GAZETECİ
ERZURUM 4 DİLEK SOMUN İLKOKUL SERBEST
ERZURUM 5 ŞABAN OTURGAN ÜNİVERSİTE SERBEST
ERZURUM 6 EDİP CENGİZ YÜKSEKOKUL EMEKLİ

ESKİŞEHİR 1 GAYE USLUER ÜNİVERSİTE DOKTOR
ESKİŞEHİR 2 UTKU ÇAKIRÖZER ÜNİVERSİTE GAZETECİ
ESKİŞEHİR 3 CEMAL OKAN YÜKSEL ÜNİVERSİTE AVUKAT
ESKİŞEHİR 4 ERMAN GÖLET ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
ESKİŞEHİR 5 METİN TOMSUK ÜNİVERSİTE EMEKLİ
ESKİŞEHİR 6 ERDAL ÇAKICIER LİSE İŞADAMI

GAZİANTEP 1 MEHMET ŞEKER ÜNİVERSİTE DOKTOR
GAZİANTEP 2 MEHMET GÖKDAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
GAZİANTEP 3 ALİ PERİ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
GAZİANTEP 4 ALİ SAYIN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ
GAZİANTEP 5 ERDAL GEÇİT ÜNİVERSİTE AVUKAT
GAZİANTEP 6 SELİM KARAHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
GAZİANTEP 7 MİRAY ÇANKAYA BULUT ÜNİVERSİTE AVUKAT
GAZİANTEP 8 MUSTAFA ASLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
GAZİANTEP 9 MAHMUT KOZBAŞ ÜNİVERSİTE VETERİNER
GAZİANTEP 10 ADİLE MERVE ALTINBAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
GAZİANTEP 11 SEMRA HARMAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ
GAZİANTEP 12 AHMET ŞAHİN SEYRAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

GİRESUN 1 BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU ÜNİVERSİTE ECZACI
GİRESUN 2 SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU ÜNİVERSİTE ECZACI
GİRESUN 3 İBRAHİM AKGÜN LİSE İŞÇİ
GİRESUN 4 BASRİ GÜRSOY ÜNİVERSİTE ECZACI

GÜMÜŞHANE 1 MUSTAFA GÜLTEKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
GÜMÜŞHANE 2 EDA ÇUBUKÇU ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN

HAKKARİ 1 YAKUP SAMİOĞLU YÜKSEKOKUL MEMUR
HAKKARİ 2 GİYASETTİN KOÇ İLKOKUL İŞADAMI
HAKKARİ 3 KEREM KORKMAZ LİSE SERBEST

HATAY 1 HİLMİ YARAYICI ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
HATAY 2 MEVLÜT DUDU ÜNİVERSİTE AVUKAT
HATAY 3 SERKAN TOPAL ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ
HATAY 4 BİROL ERTEM ÜNİVERSİTE DOKTOR
HATAY 5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR
HATAY 6 SUZAN ALHASOĞLU LİSE MUHASEBECİ
HATAY 7 SONAY AYKUT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
HATAY 8 MEHMET GÖZEL LİSE TİCARET
HATAY 9 BİLGEN DUMAN ÜNİVERSİTE KİMYAGER
HATAY 10 DÖNDÜ DİLAN BEDİR ÜNİVERSİTE ECZACI

IĞDIR 1 ADİL AŞIRIM ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

ISPARTA 1 İRFAN BAKIR ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
ISPARTA 2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK ÜNİVERSİTE ECZACI
ISPARTA 3 MUSTAFA CEYHAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ
ISPARTA 4 İZZET BEYDOĞAN ORTAOKUL ÇİFTÇİ

İSTANBUL 1. Bölge 1 ŞAFAK PAVEY YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ
İSTANBUL 1. Bölge 2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ YÜKSEK LİSANS DİŞ HEKİMİ
İSTANBUL 1. Bölge 3 GÜRSEL TEKİN LİSE YÖNETİCİ
İSTANBUL 1. Bölge 4 BARIŞ YARKADAŞ LİSE GAZETECİ
İSTANBUL 1. Bölge 5 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ YÜKSEK LİSANS MALİYECİ
İSTANBUL 1. Bölge 6 MAHMUT TANAL ÜNİVERSİTE AVUKAT
İSTANBUL 1. Bölge 7 İLHAN KESİCİ YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
İSTANBUL 1. Bölge 8 OĞUZ KAAN SALICI ÜNİVERSİTE SİYASET BİLİMCİ
İSTANBUL 1. Bölge 9 İHSAN ÖZKES YÜKSEK LİSANS MÜFTÜ
İSTANBUL 1. Bölge 10 ONURSAL ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
İSTANBUL 1. Bölge 11 ALİ ÖZCAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
İSTANBUL 1. Bölge 12 METİN AĞIRMAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
İSTANBUL 1. Bölge 13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ
İSTANBUL 1. Bölge 14 CEM HAYDAR BEKTAŞ YÜKSEK LİSANS EKONOMİST
İSTANBUL 1. Bölge 15 BİRSEN TURSUN DEMİREL ÜNİVERSİTE DOKTOR
İSTANBUL 1. Bölge 16 İRFAN KARACAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
İSTANBUL 1. Bölge 17 BERHAN ŞİMŞEK YÜKSEK LİSANS YÖNETMEN
İSTANBUL 1. Bölge 18 DERYA ŞENTÜRK ÜNİVERSİTE EKONOMİST
İSTANBUL 1. Bölge 19 MUSTAFA CAN ATAKLI ÜNİVERSİTE GAZETECİ
İSTANBUL 1. Bölge 20 NECDET SARAÇ ÜNİVERSİTE GAZETECİ
İSTANBUL 1. Bölge 21 HASAN UZUNYAYLA ORTAOKUL İŞADAMI
İSTANBUL 1. Bölge 22 OSMAN TANEY KORUTÜRK ÜNİVERSİTE EMEKLİ
İSTANBUL 1. Bölge 23 İLKAY ORHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
İSTANBUL 1. Bölge 24 ERKAN BAŞBOĞA ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
İSTANBUL 1. Bölge 25 İRFAN HÜSEYİN YILDIZ YÜKSEK LİSANS MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 1. Bölge 26 NURETTİN SARIBAL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
İSTANBUL 1. Bölge 27 HÜSNİYE KAYA ÜNİVERSİTE TURİZMCİ
İSTANBUL 1. Bölge 28 ÖZGEN NAMA ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
İSTANBUL 1. Bölge 29 SÜLEYMAN GÜZEL ORTAOKUL YÖNETİCİ
İSTANBUL 1. Bölge 30 YAŞAR HASAN YALÇINKAYA ÜNİVERSİTE DOKTOR
İSTANBUL 1. Bölge 31 DOĞAN ÇAKMAK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

İSTANBUL 2. Bölge 1 SELİNA DOĞAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
İSTANBUL 2. Bölge 2 AYKUT ERDOĞDU ÜNİVERSİTE DENETÇİ
İSTANBUL 2. Bölge 3 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU YÜKSEK LİSANS AVUKAT
İSTANBUL 2. Bölge 4 DURSUN ÇİÇEK YÜKSEK LİSANS EMEKLİ
İSTANBUL 2. Bölge 5 SÜLEYMAN SENCER AYATA YÜKSEK LİSANS SOSYOLOG
İSTANBUL 2. Bölge 6 GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN ÜNİVERSİTE MİMAR
İSTANBUL 2. Bölge 7 KADRİ ENİS BERBEROĞLU ÜNİVERSİTE EKONOMİST
İSTANBUL 2. Bölge 8 DİDEM ENGİN YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
İSTANBUL 2. Bölge 9 MUSTAFA SARIGÜL ÜNİVERSİTE İŞADAMI
İSTANBUL 2. Bölge 10 YÜKSEL MANSUR KILINÇ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
İSTANBUL 2. Bölge 11 CENGİZ ALP YÜKSEK LİSANS DOKTOR
İSTANBUL 2. Bölge 12 ÇETİN SOYSAL LİSE EMEKLİ
İSTANBUL 2. Bölge 13 MELDA ONUR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
İSTANBUL 2. Bölge 14 HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU ÜNİVERSİTE GAZETECİ
İSTANBUL 2. Bölge 15 GÜL YÜKSEL ÜNİVERSİTE SİYASET BİLİMCİ
İSTANBUL 2. Bölge 16 ZEYNEL ÖZTÜRK ÜNİVERSİTE AVUKAT
İSTANBUL 2. Bölge 17 İNAN GÜNEY YÜKSEK LİSANS MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 2. Bölge 18 DURSUN BULUT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
İSTANBUL 2. Bölge 19 ÖZGÜR KOÇAK YÜKSEKOKUL İŞADAMI
İSTANBUL 2. Bölge 20 MEHMET ERCAN KARAKAŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
İSTANBUL 2. Bölge 21 GÜVEN KARATAŞ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
İSTANBUL 2. Bölge 22 SEYFULLAH BEYSÜLEN ÜNİVERSİTE EMEKLİ
İSTANBUL 2. Bölge 23 MUSTAFA OZAN ŞER ÜNİVERSİTE İŞADAMI
İSTANBUL 2. Bölge 24 TEVFİK CEM TÜZÜN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
İSTANBUL 2. Bölge 25 MEHMET SEVİGEN LİSE İŞADAMI
İSTANBUL 2. Bölge 26 HÜLYA GÜNTAŞ YÜKSEKOKUL ÖĞRETMEN

İSTANBUL 3. Bölge 1 BİHLUN TAMAYLIGİL ÜNİVERSİTE EKONOMİST
İSTANBUL 3. Bölge 2 İLHAN CİHANER ÜNİVERSİTE AVUKAT
İSTANBUL 3. Bölge 3 ENGİN ALTAY ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ
İSTANBUL 3. Bölge 4 ALİ ŞEKER ÜNİVERSİTE DOKTOR
İSTANBUL 3. Bölge 5 ERDOĞAN TOPRAK YÜKSEKOKUL YÖNETİCİ
İSTANBUL 3. Bölge 6 EREN ERDEM LİSE GAZETECİ
İSTANBUL 3. Bölge 7 MURAT ÖZÇELİK ÜNİVERSİTE EMEKLİ
İSTANBUL 3. Bölge 8 ZEYNEL EMRE ÜNİVERSİTE AVUKAT
İSTANBUL 3. Bölge 9 MEHMET BEKAROĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR
İSTANBUL 3. Bölge 10 SİBEL ÖZDEMİR YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
İSTANBUL 3. Bölge 11 EMİNE GÜLİZAR EMECAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
İSTANBUL 3. Bölge 12 EFKAN BOLAÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT
İSTANBUL 3. Bölge 13 ÖZGÜR KARABAT ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 3. Bölge 14 SÜLEYMAN ÇELEBİ İLKOKUL SENDİKACI
İSTANBUL 3. Bölge 15 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ
İSTANBUL 3. Bölge 16 ERHAN BOZAN ÜNİVERSİTE İŞADAMI
İSTANBUL 3. Bölge 17 TÜLAY ATEŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
İSTANBUL 3. Bölge 18 MEHTAP ALBAYRAK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
İSTANBUL 3. Bölge 19 RIZA AKPOLAT ÜNİVERSİTE TURİZMCİ
İSTANBUL 3. Bölge 20 HÜSEYİN AYDOĞDU ÜNİVERSİTE İŞADAMI
İSTANBUL 3. Bölge 21 KEMAL ÇEBİ ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI
İSTANBUL 3. Bölge 22 NURCAN ŞANLI YÜKSEKOKUL İŞKADINI
İSTANBUL 3. Bölge 23 ŞAHANIM METER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
İSTANBUL 3. Bölge 24 TAŞKAN UYSAL LİSE SERBEST
İSTANBUL 3. Bölge 25 İBRAHİM YENER ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
İSTANBUL 3. Bölge 26 YEGÂNE GÜLEY YÜKSEK LİSANS AVUKAT
İSTANBUL 3. Bölge 27 HÜSEYİN AKSU ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
İSTANBUL 3. Bölge 28 KEMAL DENİZ BOZKURT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
İSTANBUL 3. Bölge 29 SELAMİ DEĞİRMENCİ ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 3. Bölge 30 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR LİSE SERBEST
İSTANBUL 3. Bölge 31 ALİ ULVİ GÖKBULAK ÜNİVERSİTE EKONOMİST

İZMİR 1. Bölge 1 SELİN SAYEK BÖKE ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI
İZMİR 1. Bölge 2 MUSA ÇAM ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ
İZMİR 1. Bölge 3 AHMET TUNCAY ÖZKAN ÜNİVERSİTE GAZETECİ
İZMİR 1. Bölge 4 TACETTİN BAYIR LİSE İŞADAMI
İZMİR 1. Bölge 5 ÖZCAN PURÇU ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
İZMİR 1. Bölge 6 ALİ YİĞİT LİSE İŞLETMECİ
İZMİR 1. Bölge 7 MURAT BAKAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
İZMİR 1. Bölge 8 MUHSİN KURT LİSE İŞADAMI
İZMİR 1. Bölge 9 ALİ HIDIR ULUDAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
İZMİR 1. Bölge 10 EDNAN ARSLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
İZMİR 1. Bölge 11 SABRİ ERGÜL ÜNİVERSİTE AVUKAT
İZMİR 1. Bölge 12 SEVDA ERDAN KILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT
İZMİR 1. Bölge 13 TURGAY BOZOĞLU YÜKSEK LİSANS EKONOMİST

İZMİR 2. Bölge 1 ZEYNEP ALTIOK ÜNİVERSİTE YAZAR
İZMİR 2. Bölge 2 KEMAL KILIÇDAROĞLU ÜNİVERSİTE HESAP UZMANI
İZMİR 2. Bölge 3 ZEKERİYA TEMİZEL ÜNİVERSİTE EKONOMİST
İZMİR 2. Bölge 4 MUSTAFA ALİ BALBAY ÜNİVERSİTE GAZETECİ
İZMİR 2. Bölge 5 AYTUN ÇIRAY ÜNİVERSİTE DOKTOR
İZMİR 2. Bölge 6 ATİLA SERTEL ÜNİVERSİTE GAZETECİ
İZMİR 2. Bölge 7 KAMİL OKYAY SINDIR ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
İZMİR 2. Bölge 8 ALİ ENGİN ÜNİVERSİTE İŞADAMI
İZMİR 2. Bölge 9 HÜSEYİN SEZER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
İZMİR 2. Bölge 10 ÜLKÜMEN RODOPLU ÜNİVERSİTE DOKTOR
İZMİR 2. Bölge 11 ALİ KEMAL ELİTAŞ ÜNİVERSİTE TEKNİSYEN
İZMİR 2. Bölge 12 TAHA OKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR
İZMİR 2. Bölge 13 NURGÜL UÇAR AKTUĞ ÜNİVERSİTE GAZETECİ

KAHRAMANMARAŞ 1 KAMİL DALKARA LİSE SANAYİCİ
KAHRAMANMARAŞ 2 AYŞE NİLDEN BAYAZIT POSTALCI ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
KAHRAMANMARAŞ 3 EYLEM ÇAĞRAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
KAHRAMANMARAŞ 4 HİLMİ EMRE KAZANCI ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
KAHRAMANMARAŞ 5 KİBAR ÖZDEMİR LİSE İŞLETMECİ
KAHRAMANMARAŞ 6 SELİM SÜMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT
KAHRAMANMARAŞ 7 FATİH VİCDAN LİSE MUHASEBECİ
KAHRAMANMARAŞ 8 DURAN ÖZDAL ÜNİVERSİTE İŞADAMI

KARABÜK 1 CEVDET AKAY YÜKSEK LİSANS İŞADAMI
KARABÜK 2 MUSTAFA AKAY YÜKSEKOKUL GAZETECİ

KARAMAN 1 MUSTAFA CEM KAĞNICI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
KARAMAN 2 UYGAR TALAY ÜNİVERSİTE ECZACI

KARS 1 ZEKİ NACİTARHAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ
KARS 2 ERKAN KARAGÖZ ÜNİVERSİTE HUKUKÇU
KARS 3 AYSEL SADAK İLTAŞ YÜKSEK LİSANS GAZETECİ

KASTAMONU 1 AHMET CANER YENİDÜNYA ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
KASTAMONU 2 HASAN ŞEN YÜKSEKOKUL EMEKLİ
KASTAMONU 3 YILMAZ KARAKOÇ ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI

KAYSERİ 1 ÇETİN ARIK YÜKSEK LİSANS DOKTOR
KAYSERİ 2 ALİ PAŞA TAN ÜNİVERSİTE MALİYECİ
KAYSERİ 3 AŞKIN GENÇ ÜNİVERSİTE İŞADAMI
KAYSERİ 4 FEYZULLAH KESKİN ÜNİVERSİTE SERBEST
KAYSERİ 5 TÜLİN TEMEL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
KAYSERİ 6 MUSTAFA ASLAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
KAYSERİ 7 AYHAN GÜLSOY ÜNİVERSİTE EMEKLİ
KAYSERİ 8 MUSTAFA UTKU SARI ÜNİVERSİTE AVUKAT
KAYSERİ 9 NAHİDE SEVGİ YALÇIN YÜKSEKOKUL EMEKLİ

KIRIKKALE 1 MURAT ÇAKIRCA ÜNİVERSİTE AVUKAT
KIRIKKALE 2 ZİYA KAVLAK ÜNİVERSİTE AVUKAT
KIRIKKALE 3 HACI ARAP KARADURMUŞ YÜKSEKOKUL EMEKLİ
KIRKLARELİ 1 TÜRABİ KAYAN ÜNİVERSİTE MİMAR
KIRKLARELİ 2 VECDİ GÜNDOĞDU İLKOKUL ESNAF
KIRKLARELİ 3 MEHMET TUNA SOYKAN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ

KIRŞEHİR 1 YILMAZ ZENGİN İLKOKUL İŞADAMI
KIRŞEHİR 2 RİFAT ERTEM ÜNİVERSİTE NOTER

KİLİS 1 MEHMET AKİF PERKER ÜNİVERSİTE ESNAF
KİLİS 2 ÖKKAŞ ASLANTAŞ ORTAOKUL EMEKLİ

KOCAELİ 1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET ÜNİVERSİTE AVUKAT
KOCAELİ 2 HAYDAR AKAR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
KOCAELİ 3 TAHSİN TARHAN YÜKSEKOKUL İŞADAMI
KOCAELİ 4 TURAN DUMLU ÜNİVERSİTE ECZACI
KOCAELİ 5 CUMA KARAVAR LİSE İŞADAMI
KOCAELİ 6 MEHMET TAMER SOLAKOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT
KOCAELİ 7 AYHAN MUTLU ÜNİVERSİTE DOKTOR
KOCAELİ 8 RASİM MERİÇ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
KOCAELİ 9 ASUDE FIRAT ÖZKAN LİSE İŞLETMECİ
KOCAELİ 10 KEMAL NİŞANCI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
KOCAELİ 11 SABRİYE ŞAHİN LİSE EMEKLİ

KONYA 1 MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT ÜNİVERSİTE DOKTOR
KONYA 2 GÜLSÜM FİLORİNALI ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
KONYA 3 MEHMET TURGAY BİLGE ÜNİVERSİTE AVUKAT
KONYA 4 ALİ CEMAL CÖMERT ÜNİVERSİTE VETERİNER
KONYA 5 MEHMET ALİ ÜNAL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
KONYA 6 ALİ SAYAR ÜNİVERSİTE DOKTOR
KONYA 7 DENİZ İNDİBİ ÇELİK ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ
KONYA 8 HÜSEYİN YAĞCI ÜNİVERSİTE TİCARET
KONYA 9 SAİM SEZEN YÜKSEK LİSANS EMEKLİ
KONYA 10 ALİ TEKİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
KONYA 11 MUSA GÖKÇE LİSE TEKNİSYEN
KONYA 12 EMİNE BALIK ÜNİVERSİTE AVUKAT
KONYA 13 MEHMET GAYRETLİ LİSE YÖNETİCİ
KONYA 14 MEHMET TOPBAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT

KÜTAHYA 1 ALİ FAZIL KASAP ÜNİVERSİTE DOKTOR
KÜTAHYA 2 MEHMET AYDIN UZUN ORTAOKUL İŞADAMI
KÜTAHYA 3 FİSUN YILDIZ LİSE EV HANIMI
KÜTAHYA 4 İBRAHİM SOLMAZ YÜKSEK LİSANS EMEKLİ

MALATYA 1 VELİ AĞBABA ÜNİVERSİTE İŞADAMI
MALATYA 2 HULİSİ PORGALI LİSE İŞADAMI
MALATYA 3 BERNA KARADAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
MALATYA 4 MEMBA KUŞCU ÜNİVERSİTE AVUKAT
MALATYA 5 YUSUF SÜRÜCÜ ÜNİVERSİTE AVUKAT
MALATYA 6 ETEM KÖRÜKMEZ LİSE İŞADAMI

MANİSA 1 ÖZGÜR ÖZEL ÜNİVERSİTE ECZACI
MANİSA 2 MAZLUM NURLU ÜNİVERSİTE AVUKAT
MANİSA 3 TUR YILDIZ BİÇER ÜNİVERSİTE DOKTOR
MANİSA 4 MUSTAFA BAŞGÜLŞEN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
MANİSA 5 SABRİ TEMEL LİSE ESNAF
MANİSA 6 SAKİNE ÖZ ÜNİVERSİTE MİMAR
MANİSA 7 ABDULLAH SAKA ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
MANİSA 8 HASAN ÖREN LİSE İŞADAMI
MANİSA 9 SANİYE AĞGÜL ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

MARDİN 1 MEHMET ÇİFTSÜREN LİSE ESNAF
MARDİN 2 MUHAMMED OLĞAÇ ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
MARDİN 3 ÖZLEM KARAMAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ
MARDİN 4 MEHMET FIRAT İNAL ÜNİVERSİTE SERBEST
MARDİN 5 HAMZE EFE İLKOKUL EMEKLİ
MARDİN 6 AYDIN PAKSAK ORTAOKUL ESNAF

MERSİN 1 HÜSEYİN ÇAMAK ÜNİVERSİTE DOKTOR
MERSİN 2 DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
MERSİN 3 AYTUĞ ATICI ÜNİVERSİTE DOKTOR
MERSİN 4 MUSTAFA BAYSAN LİSE SANAYİCİ
MERSİN 5 SERDAL KUYUCUOĞLU YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
MERSİN 6 SİBEL GAZİ TABEL YÜKSEK LİSANS ŞEHİR PLANCISI
MERSİN 7 EBRU ÇALIŞKAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
MERSİN 8 SEYİT ÖZANANAR ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
MERSİN 9 ALİ KOÇ ORTAOKUL İŞADAMI
MERSİN 10 NEVİN ZAİMOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT
MERSİN 11 CELAL ÇELİK YÜKSEK LİSANS EMEKLİ

MUĞLA 1 AKIN ÜSTÜNDAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
MUĞLA 2 ÖMER SÜHA ALDAN ÜNİVERSİTE HUKUKÇU
MUĞLA 3 NURETTİN DEMİR ÜNİVERSİTE DOKTOR
MUĞLA 4 BURAK ERBAY ÜNİVERSİTE AVUKAT
MUĞLA 5 EMRAH DOĞU ORTAOKUL TURİZMCİ
MUĞLA 6 SÜLEYMAN GİRGİN ÜNİVERSİTE İŞÇİ

MUŞ 1 ŞEMSETTİN ONULER LİSE ESNAF
MUŞ 2 FEVZİ GÜMÜŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
MUŞ 3 YILDIRIM PAÇAL LİSE SERBEST

NEVŞEHİR 1 HİLMİ BÜLENT TEKİNER ÜNİVERSİTE SERBEST
NEVŞEHİR 2 CUMA YORGANCI ÜNİVERSİTE DOKTOR
NEVŞEHİR 3 OSMAN FAHRİ ERTİK ÜNİVERSİTE EMEKLİ

NİĞDE 1 DOĞAN ŞAFAK ÜNİVERSİTE TURİZMCİ
NİĞDE 2 SEVGİ ÖZBEK ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ
NİĞDE 3 RAMAZAN ERTAN LİSE İŞADAMI

ORDU 1 SEYİT TORUN ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI
ORDU 2 MUSTAFA ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE DOKTOR
ORDU 3 İDRİS YILDIZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
ORDU 4 İSA YAZICI LİSE İŞLETMECİ
ORDU 5 OSMAN GÜNGÖR YÜKSEKOKUL İŞADAMI

OSMANİYE 1 NİHAT ÇERÇİ YÜKSEK LİSANS ÖĞRETMEN
OSMANİYE 2 MURAT KOLUÇOLAK YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
OSMANİYE 3 SERPİL DÜZGÜN LİSE EV HANIMI
OSMANİYE 4 HATİCE ERDUR YÜKSEKOKUL EMEKLİ

RİZE 1 KENAN BIYIK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
RİZE 2 TAHSİN OCAKLI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
RİZE 3 CANDAN EYÜBOĞLU ÜNİVERSİTE EMEKLİ

SAKARYA 1 ENGİN ÖZKOÇ ÜNİVERSİTE İŞADAMI
SAKARYA 2 HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN LİSE MÜTEAHHİT
SAKARYA 3 ERDOĞAN ISIR ÜNİVERSİTE ESNAF
SAKARYA 4 AYHAN BAL ÜNİVERSİTE SERBEST
SAKARYA 5 ELİF ASİYE BAŞER YÜKSEK LİSANS ULUSLARARASI İLİŞKİLER
SAKARYA 6 AYŞE KILIÇ ÜNİVERSİTE EMEKLİ
SAKARYA 7 ENİS CEYLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

SAMSUN 1 KEMAL ZEYBEK LİSE İŞADAMI
SAMSUN 2 HAYATİ TEKİN ÜNİVERSİTE MİMAR
SAMSUN 3 NESLİHAN HANCIOĞLU ÜNİVERSİTE EMEKLİ
SAMSUN 4 MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
SAMSUN 5 ŞABAN SEVİNÇ ÜNİVERSİTE GAZETECİ
SAMSUN 6 FATMA NECİLE ÇOKAY ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ
SAMSUN 7 ATIF TOMRUKÇU YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
SAMSUN 8 ŞEVKİ YILMAZ İLKOKUL MÜTEAHHİT
SAMSUN 9 MEHMET ATALAY ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ

SİİRT 1 FIRAT SOYSAL LİSE SERBEST
SİİRT 2 CİNDİ EREN LİSE EMEKLİ
SİİRT 3 KAMİLE BALCI LİSE ANTRENÖR

SİNOP 1 BARIŞ KARADENİZ ÜNİVERSİTE EKONOMİST
SİNOP 2 MUSTAFA ACUN LİSE EMEKLİ

SİVAS 1 ALİ AKYILDIZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
SİVAS 2 HAYDAR GÖLBAŞI YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM ÜYESİ
SİVAS 3 ULAŞ KARASU ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
SİVAS 4 BAKİ ÇOBAN ÜNİVERSİTE DOKTOR
SİVAS 5 İSMAİL ŞAHİN ÜNİVERSİTE AVUKAT

ŞANLIURFA 1 ALİ MURAT BUCAK LİSE TİCARET
ŞANLIURFA 2 HASAN OĞUL ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
ŞANLIURFA 3 RESUL BEBE ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
ŞANLIURFA 4 SEDAT SAĞIR ÜNİVERSİTE İŞADAMI
ŞANLIURFA 5 İSMAİL BAHÇACI ÜNİVERSİTE EMEKLİ
ŞANLIURFA 6 MAHMUT HAN ŞAHİN LİSE SERBEST
ŞANLIURFA 7 AKİLE YEKTAŞ LİSE HEMŞİRE
ŞANLIURFA 8 MUZAFFER YİĞİTBAŞI LİSE GAZETECİ
ŞANLIURFA 9 KEMAL EŞSİZ LİSE ESNAF
ŞANLIURFA 10 AHMET HELVACI LİSE SERBEST
ŞANLIURFA 11 LÜTFÜ KÜÇÜKBAYRAK LİSE ÇİFTÇİ
ŞANLIURFA 12 CANER ÇAMLIBEL ORTAOKUL SERBEST

ŞIRNAK 1 ABDULLAH GÜKÇE ORTAOKUL SERBEST
ŞIRNAK 2 AGİT AYKUT İLKOKUL SERBEST
ŞIRNAK 3 HAVA ADİYAMAN İLKOKUL EV HANIMI
ŞIRNAK 4 ŞAHİN ZİREK İLKOKUL SERBEST

TEKİRDAĞ 1 FAİK ÖZTRAK ÜNİVERSİTE EKONOMİST
TEKİRDAĞ 2 CANDAN YÜCEER ÜNİVERSİTE DOKTOR
TEKİRDAĞ 3 EMRE KÖPRÜLÜ ÜNİVERSİTE AVUKAT
TEKİRDAĞ 4 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
TEKİRDAĞ 5 ARZU MANDALI SUCU YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ
TEKİRDAĞ 6 ŞERAFETDİN TERZİ ÜNİVERSİTE EMEKLİ

TOKAT 1 ORHAN DÜZGÜN ÜNİVERSİTE DOKTOR
TOKAT 2 GÜLPERİ COŞAR ÜNİVERSİTE EMEKLİ
TOKAT 3 MİNE BAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
TOKAT 4 SİNAN YAVUZ YAVAŞ YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
TOKAT 5 TAHİR YILDIRIM LİSE EMEKLİ

TRABZON 1 HALUK PEKŞEN ÜNİVERSİTE AVUKAT
TRABZON 2 ALİ TÜREN ÖZTÜRK YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
TRABZON 3 AHMET KAYA ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
TRABZON 4 MURAT ÖZÇİLİNGİR ÜNİVERSİTE ESNAF
TRABZON 5 YAVUZ KARAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ
TRABZON 6 MUSTAFA AYDIN ÜNİVERSİTE UZMAN

TUNCELİ 1 SANİYE BARUT ÜNİVERSİTE AVUKAT
TUNCELİ 2 GÜRSEL EROL LİSE SERBEST

UŞAK 1 ÖZKAN YALIM LİSE SERBEST
UŞAK 2 İSMET AKIN ÜNİVERSİTE İŞADAMI
UŞAK 3 MUSTAFA AYDIN ÜNİVERSİTE VETERİNER

VAN 1 NADİR KARTAL ÜNİVERSİTE ECZACI
VAN 2 ERKAN NÜKTE ÜNİVERSİTE ECZACI
VAN 3 GÜRGİN ASLAN YÜKSEKOKUL TEKNİKER
VAN 4 HATİCE GÜLENOĞLU LİSE SERBEST
VAN 5 GÜLCAN İNCE LİSE SERBEST
VAN 6 HAYRULLAH IRTAK LİSE ESNAF
VAN 7 ABUBEKİR YEŞİLOVA ÜNİVERSİTE SOSYOLOG
VAN 8 MUHTAR ERDOĞAN LİSE SERBEST

YALOVA 1 MUHARREM İNCE ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
YALOVA 2 MURAT OCAK ORTAOKUL SERBEST

YOZGAT 1 HASAN ASLAN NURDOĞDU ÜNİVERSİTE İŞADAMI
YOZGAT 2 ZEYNEP KILINÇARSLAN LİSE İŞKADINI
YOZGAT 3 GÜLHANIM CEYLAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ
YOZGAT 4 HATİCE AÇIKGÖZ LİSE EV HANIMI

ZONGULDAK 1 ŞERAFETTİN TURPCU ÜNİVERSİTE MİMAR
ZONGULDAK 2 ÜNAL DEMİRTAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
ZONGULDAK 3 DENİZ YAVUZYILMAZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
ZONGULDAK 4 HARUN AKIN LİSE İŞADAMI
ZONGULDAK 5 ALİ İHSAN KÖKTÜRK ÜNİVERSİTE AVUKAT
 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
HDP'nin milletvekili aday listesi

İşte HDP'nin milletvekili aday listesi:

ADANA
1) RIDVAN TURAN
2) MERAL DANIŞ BEŞTAŞ
3) VEDAT ÖZKAN
4) BEYHAN GÜNYELİ
5) TUGAY BEK
6) HATİCE KAVRAN
7) BARIŞ KARABIYIK
8) FERİDE PEYNİRCİ
9) İSMAİL BAŞARAN
10) NEFİSE BALYEMEZ
11) REŞİT ERTAŞ,
12) KADER DUMAN
13) HIDIR KOLUMAN
14) FEYRUZE GÜMÜŞ

ADIYAMAN
1) BEHÇET YILDIRIM
2) YASİN TAHTA
3) AYTEN YILMAZ
4) FERHAT TEMEL
5) BİRSEN TUNÇ

AFYON
1) REMZİ YAŞAR DİKMENYILDIZ
2) CAVİDAN NİZAMOĞLU
3) MUSTAFA KOÇER
4) MÜGE YAMANYILMAZ
5) HASAN KOÇAK

AĞRI
1) LEYLA ZANA
2) BERDAN ÖZTÜR
3) DİRAYET TAŞDEMİR
4) MEHMET EMİN İLHAN

AMASYA
1) ÇİĞDEM ATALAY
2) NURETTİN ALKAN
3) MUSTAFA IRMAK

ANKARA 1. BÖLGE
1) SIRRI SÜREYA ÖNDER
2) SERKAN ÖZKAN,
3) SONGÜL EROL ABDİL
4) PERİHAN KİRAZ
5) FİRDEVS KANTAR
6) CELAL DEMİR
7) ZELAL DENİZ DEMİR
8) MEHMET TEKİN OKAY
9) İSMİHAN SARI ATEŞ
10) BURCU YILDIRIM
11) BÜLENT DURUKAN
12) NURSEL GÜVENDİR
13) EMİN ÇARBOĞA
14) SÜNDÜZ KELEŞ
15) HÜSEYİN ATEŞ
16) AHMET DEMİREL
17) NAZİK KILIÇ
18) ABDULKANİ TATLISU

ANKARA 2. BÖLGE
1) MAHMUT MENDUH UYAN
2) GÜLSEN ÜLKER
3) AYDIN ÇUBUKÇU
4) NURSEL ÖZTÜRK
5) REMZİYE GÜÇLÜ
6) İSMET YALÇINKAYA
7) İLKNUR YILMAZ
8) KAMBER ATEŞ
9) MEHTAP ÖZKAN DELİDUMAN
10) ORHAN ÇELEBİ
11) MÜNİBE KOÇ
12) GÜLİSTAN AYDOĞDU
13) ŞERİF OTİ
14) DİLEK ERTÜRK

ANTALYA
1) SARUHAN OLUÇ
2) DENİZ YILDIRIM
3) NURAY ERÇAĞAN
4) HADİ CİN
5) AYSEL İBİLİ
6) İSHAK KAHRAMAN
7) GÜLKIZTÜRKDOĞAN
8) ATALAY METE
9) İLKİN MANYA
10) HASAN KIYAFET
11) LEYLA RUKEN YOLCU
12) SAVAŞ SEZGİN
13) SONGÜL ŞARKLI

ARDAHAN

1) TAŞKIN AKTAŞ
2) ARZU MOCO

ARTVİN
1 RECEP DEMİRCİ
2) CELAL OSMANAĞAOĞLU

AYDIN
1) FİLİZ KOÇALİ
2) MUZAFFER YÖNDEM
3) SEVAY AKKAN AÇICI
4) NAZLI BOZA KİBAR
5) MAHMUT NACAR
6) DERVİŞ PEKER
7) AYFER DEMİRER

GAZİANTEP
1) CELAL DOĞAN
2) MAHMUT TOĞRUL
3) GÜLSEREN KOCAER
4) FATOŞ ÇETİNKAYA
5) BERİVAN ÖZPOLAT
6) OSMAN DEMİRCİ
7) TUĞÇE ÖZSOY
8) MAHMUT FERMANOĞLU
9) GÜZEL KOÇ
10) DİLEK BÜYÜKKAYA
11) MACİT BOZKURT
12) M.NURİ DENEK

AKSARAY
1) BİRCAN DUMAN
2) İSMAİL DOYGUN

BARTIN
1) DİREN CEVAHİR ŞEN
2) SİNAN ÇOKSU

BALIKESİR
1) CEFER ÇELİK
2) BEDRİ ARIK
3) ESENGÜL BEŞLİ
4) A.ZEKİ AÇIKGÖZ
5) AYŞE IŞIK
6) ŞUAYİP ÇETİN
7) HAYRETTİN ŞEN
8) FARUK NAFİZ SAYIN

BAYBURT
1) ABDULKADİR CANALIR
2) MERCAN CEVAHİR

BATMAN
1) ALİ ATALAN
2) SAADET BECERİKLİ
3) AYŞE ACAR BAŞARAN
4) HASAN YAĞIZ

BİLECİK
1) PERİHAN KARAKOÇ
2) ÖMER EGE

BİNGÖL
1) HİŞYAR ÖZSOY
2) SERHAT GÜMÜŞ
3) SEVGİ ÖĞÜNÇ

BİTLİS
1) MİZGİN IRGAT
2) MAHMUT CELADET GAYDALI
3) OSMAN FATİH ŞANLI

BOLU
1) NEVZAT SANCAK
2) NUR TÜRK
3) GÜNER YAVUZ

BURDUR
1) CELAL ÇİÇEK
2) BETÜL TAYLAN
3) TANER TAŞ

BURSA
1) ASİYE KOLÇAK
2) METİN KILIÇ
3) HÜSEYİN ARMAĞAN
4) CEYLAN EROL
5) ŞAHİN AKIN
6) FATMA ÖZEN ÇERENÇE
7) MEHMET DENİZ BÜYÜK
8) RÜSTEM AVCI
9) HATİCE ATEŞ
10) ALİ DAĞ
11) BİRGÜL ASENA HIZAL
12) ŞENOL GÜL
13) MÜNESRA GEÇİMLİ
14) BERTAL CAMKIRAN
15) GURBET ÇELİK
16) RAHİM DEDE
17) NURİ BAYGINDIR
18) MEHMET ERDOĞAN

ÇANAKKALE
1) ÖZLEM ERGÜN AÇANAL
2) MİHRİMAN ŞAH
3) ERGÜN FİDAN
4) LEYLA YAVUZ

ÇANKIRI
1) SELFİNAZ GÖÇMEZ
2) HÜSEYİN KARAKAŞ

ÇORUM
1) MUHARREM ÖZÜNEL
2) ÜMİT KÜÇÜKBAYATLI
3) MELİHA ÜŞÜDÜR
4) HASİBE BEYAZ

DENİZLİ
1) PERİHAN ÜGE
2) AHMET TURHAN
3) EMİNE YALÇIN
4) DİLAVER SENEM
5) AYFER İNAN
6) YUNUS ÖZDEMİR
7) ÖZGÜR ÇAVUŞOĞLU

TUNCELİ
1) ALİCAN ÖNLÜ
2) EDİBE ŞAHİN

DİYARBAKIR
1) İDRİS BALUKEN
2) NURSEL AYDOĞAN
3) NİMETULLAH ERDOĞMUŞ
4) FELEKNAS UCA
5) ALTAN TAN
6) ÇAĞLAR DEMİREL
7) ZİYA PİR
8) İMAM TAŞÇIER
9) SİBEL YİĞİTALP
10) ADNAN CENGİZ
11) NESRİN HİLAL ŞANLI

DÜZCE
1) YÜKSEL BUDAK
2) ALİ ŞEKER
3) ABDURRAHMAN OĞUZ

EDİRNE
1) HÜLYA YER
2) HASAN ŞİMŞEK
3) SEDAT ZIMBA

ELAZIĞ
1) ORHAN DEMİRBAĞ
2) TÜRKAN BİNGÖL
3) ALİ CEMAL ZÜLFİKAR
4) ABDULLAH KARAHAN

ERZİNCAN
1) EROL AĞDAŞ
2) FATİMA TURAN

ERZURUM
1) SEHER AKÇINAR BAHA
2) KAMİL AYDIN
3) ŞİYAR ASLAN
4) DİLİN BİNGÖL
5) HELİN AKIN
6) CANŞAH ÇELİK

ESKİŞEHİR
1) METE GÜRSOY
2) RUKİYE GÜVEN
3) HASAN HÜSEYİN KARABULUT
4) GÜLSER ŞENŞAFAK
5) CEREN GÖKÇE
6) BARIŞ SULU

GİRESUN
1) FİLİZ ÇAKIR
2) NALAN COŞKUN
3) KAZIM YAMAN
4) MUSTAFA YUSUFOĞLU

GÜMÜŞHANE
1) HAYATİ GÜNAL

HAKKARİ
1) SELMA IRMAK
2) NİHAT AKDOĞAN
3) ABDULLAH ZEYDAN

HATAY
1) SEMİR ÖZTOPRAK
2) NİHAT ERASLAN
3) HİLMİYE KIZILAY
4) KEREM NALBANT
5) SEYHAN NURAL
6) ARİFE AYMAZ
7) ŞİRİN NUR VURAL
8) BEKİR SOYLU
9) A.KADİR ASLAN
10) PERİ ÇİFTÇİ

IĞDIR
1) MEHMET EMİN ADIYAMAN
2) KIZNAS TÜRKALİ

ISPARTA
1) HAZNE ARSLAN
2) ÖMER KARTAL
3) GÖZDE KAYA
4) HACER ERTÜRK

İSTANBUL 1. BÖLGE
1) SELAHATTİN DEMİRTAŞ
2) HÜDA KAYA
3) ERDAL ATAŞ
4) SERPİL KEMALBAY
5) ABDULLAH BÜLENT ULUER
6) HASAN GÜLÜM-PARTİZAN
7) NURİYE AVŞAR
8) NİLGÜN ONGAN
9) KEMAL PEKÖZ
10) SEZİN UÇAR
11) MURAT MIHÇI-ERMENİ
12) SEMRA GÜVEN ALKAN
13) MUSA PİROĞLU- ENGELLİ
14) HÜRRİYET ÖZÇELİK
15) ÇAĞDAŞ KÜÇÜKBATTAL
16) ÜMİDE AYSU
17) ABDULBAKİ BOĞA
18) SÜHEYLA İNAL
19) ALTAN AÇIKDİLLİ
20) NURHAN YILDIRIM
21) CEMAL ÇOBAN
22) FİLİZ YALÇIN-ENGELLİ
23) ÖMER AŞKARA
24) NECMİYE GÜNEŞ
25) AHMET AYDIN
26) SEMİHA AYŞE ÖKTEN STULLTHOFF
27) HASAN HÜSEYİN KÜÇÜKAYDIN
28) BESTE KAPLAN
29) FATMA SAYGILI
30) AYŞEGÜL ŞEREFHANOĞLU
31) ERMAN ASUMAN ERGİN

İSTANBUL 2. BÖLGE
1) TURGUT ÖKER
2) FİLİZ KERESTECİOĞLU
3) SEZAİ TEMELLİ
4) ŞERİFE ERBAY
5) SALİH ŞAHİN
6) ARİFE ÇINAR
7) TAHSİN YEŞİLDERE
8) GÜLSÜM AĞAOĞLU
9) DENİZ ZARAKOLU
10) FLOR ULUK BENLİ
11) EMİNE GÜNGÖR ÖZTÜRK
12) EYÜP GÜNEYSEL
13) FATMA ÖZDEMİR
14) ABDULLAH BARAN
15) MELİHA VARIŞLI
16) MEHMET SALTOĞLU
17) ELİF ŞAHSIN SIRLIOĞLU
18) HIDIR KARADAŞ
19) İNCİSEL ALPTEKİN
20) SABRİ GÜL-EMEP
21) SAİME OĞUZHAN
22) FERİDE ELÇİN
23) BARIŞ KOÇAK
24) DİLBER KOÇAK
25) MELTEM TÖKER

İSTANBUL 3. BÖLGE
1) PERVİN BULDAN
2) KARABET PAYLAN
3) LEVENT TÜZEL
4) ALİ KENANOĞLU
5) BEYZA ÜSTÜN
6) AYŞE BERKTAY
7) KEMAL PARLAK
8) ABDULHEKİM DAŞ
9) ZEHRA ŞAHİN
10) ŞEFİKA GÜRBÜZ
11) HALİME YAVUZ
12) EYÜP ERSÖNMEZ
13) HÜLYA İMAK
14) FIRAT EPÖZDEMİR
15) FATMA BEYHAN EROĞLU ER EYÜPOĞLU
16) M.ŞERİF ÖNER
17) NAZİRE GÜNEŞ
18) YAKUP MAVZER
19) ELİF BULUT
20) SEVGİ YALÇIN
21) SUNER SAKÇI
22) DİLEK SULTAN NAYMAN
23) ERKAN METİN
24) NERGİZ VASFİOĞLU
25) ERHAN DAŞKAYA
26) BURCU DEMİRBAŞ
27) ABDULCELİL ÖZTEKİN
28) CEMİLE AKGÜN
29) HÜLYA BAYRAM
30) MEHMET TORUŞ
31) HALİL SAVDA

İZMİR 1.BÖLGE
1) ERTUĞRUL KÜRKÇÜ
2) FERHAN ADEMHAN
3) PINAR AYDINLAR
4) MUSTAFA YALÇINER
5) AYŞE ERKEK
6) BAHATTİN CANBEYLİ
7) AHMET ÖNERGE
8) HÜLYA GÜLGÖR
9) MELİKE ARI
10) BAYRAM ERCAN
11) ÜLKÜ YALÇINKAYA
12) AYŞE FIRTINA ÖZEN
13) KAMİL AĞAOĞLU

İZMİR 2.BÖLGE
1) MÜSLÜM DOĞAN
2) EYLEM YILDIZ
3) ZEKİ GÜL
4) PINAR TÜRK
5) İBRAHİM AKIN
6) SEMRA UZUNOK
7) BERRİN ESİN KAYA
8) SÜLEYMAN GÜNDÜZ
9) DİLEK BAKIŞ
10) ÖZER AKDEMİR
11) SİNAN UĞUR
12) ŞEHNAZ BABA AKTAŞ
13) HAMDİ ÖZTÜRK

KARS
1) AYHAN BİLGEN
2) ŞAFAK ÖZANLİ
3) ÖNDER FİDANVAY

KASTAMONU
1) HAMZA ÖZKAN
2) HÜSEYİN GÖKOĞLU
3) ZEYNEP ÖZKAN

KAYSERİ
1) SULTAN GÜNEŞ ÖZCAN
2) DAĞISTAN BUDAK
3) NURAN ERGEN
4) HASAN DAŞKIN
5) GÜZEL ÖZDEN
6) KENAN MARAŞLI
7) SÜLEYMAN GÖKALP-İLK AMED
8) DERVİŞ KABAK-İLK ADIYAMAN
9) ETHEM KAVAK

KIRKLARELİ
1) EMİNE NİLÜFER ATAMAN
2) MEHMET BOZTEMİR
3) MUZAFFER KAYA

KIRŞEHİR
1) ONUR ŞAHİN
2) AYŞE MERVA AYTEMUR

KOCAELİ
1) ALİ HAYDAR KONCA
2) AYFER KOÇAK
3) GÜNER KİZİR
4) DİLBER ÖRNEK
5) İBRAHİM ERGİN
6) SEVDA ÖZER
7) SİNAN ODABAŞI
8) AYTEN YILMAZ
9) HASAN AVŞİN
10) BEDİHA SALHAN
11) AHMET OKUYUCULAR

KÜTAHYA
1) AHMET TOPRAK
2) NERMİN BİRGÜL HAKAN
3) METİN ÖGE-EMEP
4) AYSUN ÇELİK

KONYA
1) BATTAL ODABAŞI
2) SERAP KAYA
3) HÜSEYİN ÖZKAN
4) ŞAZİYE ŞENER
5) NİHAL ALAYDIN
6) ADNAN SEYHAN
7) EYLEM ALMAS
8) KAMURAN TEKİN
9) GÜLÇİN KÖNEŞ
10) İBRAHİM CAN
11) GÜNAY SAĞIR
12) SAMİ ACAR
13) OSMAN ÇELİK
14) BÜLENT ÖRÜNÇ

KARAMAN
1) HÜSEYİN MERTOĞLU
2) SİBEL ÇELİK

KIRIKKALE
1) ABDULLAH KOÇ
2) FULYA ALİKOÇ
3) AYŞE DURMUŞ

KARABÜK
1) MÜŞERREF SERAP YOLCU
2) SADIK UÇAL

KİLİS
1) KASIM KISA
2) TÜLAY SARI KABADAYI

KAHRAMANMARAŞ
1) AZİZ TUNÇ
2) AYŞENUR VAİZOĞLU
3) İBRAHİM ÇİÇEK
4) SİBEL IŞIK
5) EMRE GENÇ
6) MERYEM YILDIZ
7) İBRAHİM ŞAHİNDAL
8) SÜLEYMAN DEPREM

MALATYA
1) AYDIN ERDOĞAN
2) PERİHAN YÜCEKAYA
3) AHMET AKAR
4) LATİFE ULUTAŞ
5) BETÜL KURNAZ KILIÇ
6) NECDET BALİ

MANİSA
1) ALİ AFATLI
2) SİBEL GENÇ
3) MEJDEL ACAR
4) MEHMET TARLABÖLEN
5) ABİDİN BAŞBOĞA
6) GÜLSEREN ONGUN
7) MUSTAFA YILDIRIM POLAT
8) CUMALİ YILDIZ
9) İHSAN ÇAÇA

MARDİN
1) MİTHAT SANCAR
2) GÜLSER YILDIRIM
3) EROL DORA
4) MEHMET ALİ ASLAN
5) ENİSE GÜNEYLİ
6) NURULLAH GÖRHAN

MERSİN
1) DENGİR MİR MEHMET FIRAT
2) ÇİLEM KÜÇÜKKELEŞ ÖZ
3) ALİ TANRIVERDİ
4) ÖZLEM ŞEN
5) NURSEL DEMİR
6) MAHMUT KARABULUT
7) HİLAL KARAHAN-SYKP
8) NAZIM ASLAN
9) MEHMET TAŞÇI
10) ŞİLAN AYDIN ÜZGEÇ
11) MÜSLÜM TANK

MUĞLA
1) HÜRRİYET KARADENİZ
2) MEHMET POLAT
3) NURHAYAT TEKGÜL
4) KAMURAN RESULOĞULLARI
5) AYLA APLEYLA (SYKP)
6) MEHMET EMİN GERS

MUŞ
1) BURCU ÇELİK
2) AHMET YILDIRIM
3) MENSUR IŞIK

NEVŞEHİR
1) METE PAK
2) FUNDA TEMEL
3) BEKİR FUAT AKBAL

NİĞDE
1) CAFER KILIÇ
2) İPEK EKREM

ORDU
1) AHMET CEVAT GÜNEY
2) CAHİT ONGUNYURT
3) GÜNGÖR ATAŞ
4) TURAN BAYRAK
5) GÜVEN ATABEY

OSMANİYE
1) AHMET ŞAKİR
2) YÜKSEL TECİK
3) SİNAN KORKMAZ
4) FATMA SEREZLİ

RİZE
1) NECMETTİN DURMUŞ
2) SELDA KARAFAZLI KURŞUN
3) TURGAY KÖSE

SAKARYA
1) NESLİN GÜMÜŞ
2) CENGİZ TOPBAŞLI
3) LEYLA KIZIL
4) CUMHUR ATAY
5) AYŞEGÜL ALTINTAŞ
6) AYDIN KINAY
7) TÜLAY DEMİRTAŞ

SAMSUN
1) ALP ALTINÖRS
2) MAKBULE EFE BAYSAL
3) İLHAN CÜRE
4) SAİT KOCAMAN
5) AHMET ÇAĞIN
6) EMİNE ÇEPNİ
7) TARIK TOPÇU
8) SALİHA ALACA
9) ERDAL YÜKSEL

SİİRT
1) KADRİ YILDIRIM
2) HATİCE SEVİM TEKİN
3) İSMAİL AYDIN

SİNOP
1) CEMİL YILDIZ
2) AYŞEGÜL KAFKAS

SİVAS
1) DURSUN YILDIZ
2) ŞAHTURNA AĞDAŞAN
3) MEVLÜDE ACAR
4) CEVAT AKTAŞ
5) YAŞAR VURAL

ŞIRNAK
1) FAYSAL SARIYILDIZ
2) LEYLA BİRLİK
3) FERHAT ENCÜ
4) AYCAN İRMEZ

TEKİRDAĞ
1) ERDAL AVCI
2) SEVGİ EVREN
3) SABRİ TOPÇU
4) HİLAL CİVİL
5) ELİF GÜLER
6) LOKMAN TEKİN

TOKAT
1) MURAT TOPRAK
2) BAHAR ÖZER
3) ERKAN KESKİN
4) GÜLCAN GÜMÜŞ

TRABZON
1) HÜSEYİN TAKA
2) MUAMMER CELEP
3) MEHMET MUSTAFA OLCAYTO
4) TURAN ÇAVUŞOĞLU
5) NURETTİN KARADENİZ

ŞANLIURFA
1) OSMAN BAYDEMİR
2) DİLEK ÖCALAN
3) İBRAHİM AYHAN
4) LEYLA GÜVEN
5) ZİYA ÇALIŞKAN
6) YASİN BATAN
7) GÜLCAN AVCI
8) SERHAT DİCLE YÜKSEL
9) HADLE UĞUR
10) RASİM ÇAKMAK
11) YAĞMUR AKAY
12) AYŞE DOĞAN

UŞAK
1) ESENGÜL DEMİR
2) MUSTAFA KIZILDAĞ
3) SEYİTHAN YETKİN

VAN
1) FİGEN YÜKSEKDAĞ
2) LEZGİN BOTAN
3) YURDUSEV ÖZSÖKMENLER
4) ADEM ÖZCANER
5) TUBA HEZER
6) MUSA İTAH
7) REMZİ ÖZGÖKÇE
8) YELİZ YILDIRIM

YALOVA
1) NİZAMETTİN ÖZTÜRK
2) AYNUR ERBAY

YOZGAT
1) ALİ ALBOSTANLI
2) ŞÜKRÜ ALMAZ
3) ÇİĞDEM SARIOĞLU
4) ÖZGÜR ŞEREF

ZONGULDAK
1) ALİ TOPALOĞLU
2) SONGÜL ZÜLEYHA TATLI
3) FAHRİ BOZBAŞ
4) İSMAHAN TOPRAK YAŞAR
5) BEDİRHAN GÜNEŞ
 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
MHP'nin milletvekili aday listesi

İşte MHP'nin milletvekili aday listesi

Ekmeleddin İhsanoğlu İstanbul 2. Bölge 1. Sıradan aday oldu.
Meral Akşener 3. Bölge 1. Sıra'dan
Semih Yalçın 1. Bölge 1. Sıra'dan
Durmuş Yılmaz Uşak 1. Sıra'dan
Tuğrul Türkeş Ankara 1. Bölge 1. Sıra'dan
Koray Aydın Trabzon 1. Sıra'dan







 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Ak Parti'nin milletvekili aday listesi

İşte Ak Parti'nin milletvekili aday listesi

Ankara 1. Bölge
1- YALÇIN AKDOĞAN
2- AHMET GÜNDOĞDU
3- ALİ İHSAN ARSLAN
4- JÜLİDE SARIEROĞLU
5- MURAT ALPARSLAN
6- ERTAN AYDIN
7- TÜLAY SELAMOĞLU
8- FATİH ŞAHİN
9- MEHMET EMİN ZARARSIZ
10- HASAN ALBAYRAK
11- ERCAN KINACI
12- BARIŞ AYDIN
13- MURAT KÖSE
14- HASAN KARAGÖZ
15- HATİCE DEMİRTAŞ
16- HAYDAR ŞAHİN
17- FATMA COŞAR KARACAN
18- MEHMET ALİ CANLI

Ankara 2. Bölge
1- EMRULLAH İŞLER
2- AHMET İYİMAYA
3- LÜTFİYE SELVA ÇAM
4- VEDAT BİLGİN
5- AYDIN ÜNAL
6- AYHAN YILMAZ
7- MAHMUT SAMİ MALLI
8- NEVZAT CEYLAN
9- AHMET BABA
10- NURİ ELİBOL
11- ADEM CEYLAN
12- SELİM CERRAH
13- BÜLENT YAĞMUR
14- NESLİHAN CENK

Diyarbakır
Cevdet Yılmaz
Mehmet Ensarioğlu
Haşim Haşimi
Oya Eronat
Fazıl Hüsnü Erdem
Abdurrahman Kurt

BİLECİK
1. HALİL ELDEMİR
2. RAMAZAN KURTULMUŞ

İSTANBUL 1. BÖLGE
1- İDRİS GÜLLÜCE
2- MİHRİMAH BELMA SATIR
3- EROL KAYA
4- AHMET BERAT ÇONKAR
5- OSMAN CAN
6- BERAT ALBAYRAK
7- İSMET UÇMA
8- METİN KÜLÜNK
9- RAVZA KAVAKCI KAN
10- ERKAN KANDEMİR
11- ALEV DEDEGİL
12- MEHMET ALİ PULCU
13- HASAN SERT
14- HÜSEYİN YAYMAN
15- OSMAN BOYRAZ
16- FAİK IŞIK
17- HULUSİ ŞENTÜRK
18- ŞEYMA DÖĞÜCÜ
19- BİLAL TOPÇU
20- RABİA İLHAN
21- FATMA VARANK
22- ADEM SEFER
23- HURŞİT YILDIRIM
24- FAHRİ YASİN ŞENER
25- PINAR KANDEMİR HACIBEKTAŞOĞLU
26- AYŞE KARTAL
27- MUSTAFA DEMİRAL
28- MUSTAFA ÖZMEN
29- ESMA ERSİN
30- ALİM ERDEMİR
31- COŞKUN KOÇ

İstanbul 2. Bölge
1- VOLKAN BOZKIR
2- AYŞE NUR BAHÇEKAPILI
3- EKREM ERDEM
4- AZİZ BABUŞCU
5- DURMUŞ ALİ SARIKAYA
6- ETHEM TOLGA
7- ŞİRİN ÜNAL
8- FATMA BENLİ
9- HÜSEYİN BÜRGE
10- SEVİM SAVAŞER
11- HAYDAR ALİ YILDIZ
12- MARKAR ESEYAN
13- OKTAY SARAL
14- AHMET HALDUN ERTÜRK
15- AHMET BAHA ÖĞÜTKEN
16- AHMET HAMDİ ÇAMLI
17- HÜSEYİN HÜSNÜ KILIÇ
18- İBRAHİM SOLMAZ
19- BEDRİ BAŞ
20- İSMAİL ERGÜNEŞ
21- MEHMET ER
22- PERİHAN TOĞAY
23- MUHARREM BALTACI
24- REŞİDE YÜKSEL
25- MAHMUT DOĞAN
26- SÜLEYMAN ENES KILIÇ

3. Bölge
1- MUSTAFA ŞENTOP
2- ÖZLEM ZENGİN
3- FEYZULLAH KIYIKLIK
4- MEHMET MUŞ
5- MEHMET DOĞAN KUBAT
6- TÜLAY KAYNARCA
7- ABDURRAHİM BOYNUKALIN
8- HARUN KARACA
9- UĞUR IŞILAK
10- MUSTAFA YENEROĞLU
11- MUSTAFA AFŞIN YAZICIOĞLU
12- MEHMET METİNER
13- HALİS DALKILIÇ
14- MAHMUT ÖVÜR
15- YILDIZ SEFERİNOĞLU
16- FATMA BETÜL SAYAN KAYA
17- TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE
18- MEHMET BAYKAN
19- RESUL KURT
20- BETÜL BİRER
21- ABDULLAH BAŞCI
22- ZEYNEP İŞCEN ÇEVİKER
23- CELAL BABAYİĞİT
24- HAKAN BAHADIR
25- HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK
26- YEŞİL AYTULUM TURUT
27- YASİN ZÜLBAHAROĞLU
28- ABDULLAH SADIKSOY
29- ARİF KALMAZ
30- FATMA NUR YAVUZ
31- FEVZİ DURMUŞ

İzmir 1. Bölge:
1. VEYSEL EROĞLU
2. FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR
3. CEMİL ŞEBOY
4. HÜSEYİN KOCABIYIK
5. OZAN CEYHUN
6. NECİP NASIR
7. CEMAL BEKLE
8. MAHMUT ATİLLA KAYA
9. BEDİHA TÜRKYILMAZ
10. TALİP UZUN
11. KAZIM ERTEN
12. ÖMER SERTBAŞ
13. GÜRBÜZ AKBULUT

İzmir 2. Bölge:
1. MUSTAFA İBRAHİM TURHAN
2. NESRİN ULEMA
3. HAMZA DAĞ
4. KEREM ALİ SÜREKLİ
5. DURMUŞ BOZTUĞ
6. MEHMET BAYINDIR
7. SAVCI SAYAN
8. NEŞE GÜRÇAY
9. TANSU KAYA
10. BİLAL KIRKPINAR
11. ESRA ALADAĞ
12. ALİ HADİM
13. MÜJDE ÇELİK

AK PARTİ'NİN KONYA ADAYLARI:
1-AHMET DAVUTOĞLU
2-MUSTAFA BALOĞLU
3-HÜSNÜYE ERDOĞAN
4-ZİYA ALTUNYALDIZ
5-MUHAMMET UĞUR KALELİ
6-LEYLA ŞAHİN USTA
7-MEHMET BABAOĞLU
8-ABDULLAH AĞRALI
9-HALİL ETYEMEZ
10-RÜVEYDE GÜLSEREN IŞIK
11-HACI AHMET ÖZDEMİR
12-ÖMER ÜNAL
13-MUSTAFA KAYA
14-ÖMER FARUK KANIK

BATMAN
1.ZİVER ÖZDEMİR
2.MEHMET EMİN EKMEN
3.MURAT GÜNEŞTEKİN
4.ADİLE GÜRBÜZ

BAYBURT
1.NACİ AĞBAL
2.BÜNYAMİN ÖZBEK

Çanakkale
Bülent Turan
İsmail Kaşdemir
Jülide İskenderoğlu
Sebahattin Güner

ŞANLIURFA
1 - Nurettin Nebati
2 - Kasım Gülpınar
3 - Seydi Eyüpoğlu
4 - Mazhar Bağlı
5 - Halil Özcan
6 - Hamide Sürücü
7- Ahmet Eşref Fakıbaba
8 - Mehmet Akyürek
9 - Mahmut Kaçar
10 - Yusuf Eğilmez
11 - Yıldız Süslü
12 - Abdullah Yeşil

GAZİANTEP
1- Mehmet Şimşek
2- Abdülhamit Gül
3- Şamil Tayyar
4- Canan Candemir
5- Nejat Koçer
6- Mehmet Erdoğan
7- Serpil Kavlak
8- Ali Şahin
9- Fikret Tural
10- Yüksel Güzelbey
11- Menderes Karaduman
12- Hakan Tanrıöver

ADANA
1. NECDET ÜNÜVAR
2. FATMA GÜLDEMET SARI
3. SADULLAH KISACIK
4. TALİP KÜÇÜKCAN
5. MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ
6. ESRA YALVAÇ
7. MEHMET CAN
8. MUSTAFA ÇALIŞKAN
9. ASUMAN TEKİN

ANTALYA
1. LÜTFİ ELVAN
2. MUSTAFA KÖSE
3. HÜSEYİN SAMANİ
4. GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ
5. SENA NUR ÇELİK
6. İBRAHİM AYDIN

BİNGÖL
1.ŞEBNEM KOCAKELÇİ
2.ENVER FEHMİOĞLU
3.FEYZİ BERDİBEK

BİTLİS
1.VEDAT DEMİRÖZ
2.EDİP SAFTER GAYDALI
3.FATİH KADİRİOĞLU

BOLU
1.ALİ ERCOŞKUN
2.FEHMİ KÜPÇÜ
3.MEHMET EMİN GÜZ

BURDUR
1.REŞAT PETEK
2.İBRAHİM EKİCİ
3.KAMİL ÖZCAN

ÇANKIRI
1.MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU
2.HÜSEYİN FİLİZ

ÇORUM
1.SALİM USLU
2.CAHİT BAĞCI
3.LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT
4.AHMET SAMİ CEYLAN

DENİZLİ
1.NİHAT ZEYBEKCİ
2.MEHMET YÜKSEL
3.BİLAL UÇAR
4.NURCAN DALBUDAK
5.OSMAN YÜCELİŞ
6.EMİN OKKAYA
7.PERAL ULUKÖY

DİYARBAKIR
1.CEVDET YILMAZ
2.MEHMET SELİM ENSARİOĞLU
3.SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ
4.OYA ERONAT
5.FAZIL HÜSNÜ ERDEM
6.ABDURRAHMAN KURT
7.ALİ İHSAN MERDANOĞLU
8.MUSTAFA ELGÖRMÜŞ
9.NETİCE ARSLAN
10.ALAATTİN PARLAK
11.ABBAS BARIŞ

BURSA
1. Mehmet Müezzinoğlu
2. Emine Yavuz Gözgeç
3. Cemalettin Kani Torun
4. Hüseyin Şahin
5. İsmet Su
6. Hakan Çavuşoğlu
7. Önder Matlı
8. Zekeriya Birkan
9. Bennur Karaburun
10. Gürsel Dönmez
11. Yüksel Yeni
12. Nihat Nasır
13. Harun Akın
14. Ahmet Kılıç
15. Osman Mesten
16. Halide Serpil Şahin
17. Cemile Yiğit
18. Salih Başparmak

TOKAT
1. COŞKUN ÇAKIR
2. CELİL GÖÇER
3. FATMA GAYE GÜLER
4. FATİH AKGÜN
5. MUSTAFA ARSLAN

SAKARYA
Ayşenur İslam
Mustafa İsen
Ali İhsan Yavuz
Recep Uncuoğlu
Ali İnci
Recep Hacıeyüpoğlu
Bilgehan Doğru

KÜTAHYA

Mustafa Şükrü Nazlı
Vural Kavuncu
İshak Gazel
Ahmet Tan

ADIYAMAN
1. AHMET AYDIN
2. ADNAN BOYNUKARA
3. İBRAHİM HALİL FIRAT
4. SALİH FIRAT
5. İCLAL YALÇIN TUTUŞ

AFYONKARAHİSAR
1. HALİL ÜRÜN
2. ALİ ÖZKAYA
3. REMZİYE SIVACI
4. AKİF ÖZKALDI
5. FATİH BEDER

AĞRI
1. ABDULLAH ATALAY
2. YILMAZ ENSAROĞLU
3. HALİL ÖZYOLCU
4. ALİ KONYAR

AKSARAY
1. İLKNUR İNCEÖZ
2. NEVZAT PALTA
3. HÜSEYİN HÜYÜK

AMASYA
1. MEHMET NACİ BOSTANCI
2. SAİT YÜCE
3. HASAN ALİ CESUR

DÜZCE
1- FARUK ÖZLÜ
2- FEVAİ ARSLAN
3- AYŞE KEŞİR

EDİRNE
1- ŞEMSETTİN EMİR
2- FATMA AKSAL
3- MUSTAFA OKUR

ELAZIĞ
1- ŞUAY ALPAY
2- METİN BULUT
3- SERPİL BULUT
4- ÖMER SERDAR

ERZİNCAN
1- TALHA EROL DURMAZ
2- SERKAN BAYRAM

ERZURUM
1- EFKAN ALA
2- ADNAN YILMAZ
3- ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU
4- İBRAHİM AYDEMİR
5- ABDURRAHİM FIRAT
6- ZAFER TARİKDAROĞLU

Eskişehir
1- NABİ AVCI
2- SALİH KOCA
3- EMİNE NUR GÜNAY
4- MUSTAFA KEMAL BİÇERLİ
5- YETKİN TETİK
6- ALİ DEMİREL

GAZİANTEP
1. MEHMET ŞEMŞEK
2. ABDULHAMİT GÜL
3. ŞAMİL TAYYAR
4. CANAN CANDEMİR ÇELİK
5. ABDULLAH NEJAT KOÇER
6. MEHMET ERDOĞAN
7. SERPİL KAVRAK
8. ALİ ŞAHİN
9. FİKRET MURAT TURAL
10. YUSUF ERDEM GÜZELBEY
11. MEHMET MENDERES KARADUMAN
12. MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER

GİRESUN
1. TURHAN ALÇELİK
2. ADEM TATLI
3. MEHMET GELDİ
4. HATİCE KOCAOĞLU

GÜMÜŞHANE
1. KEMALETTİN AYDIN
2. FERAMUZ ÜSTÜN

HAKKARİ
1-OSMAN KIZILBAN
2-RÜSTEM ZEYDAN
3-MEHMET ERTUŞ

TOKAT
1-COŞKUN ÇAKIR
2-CELİL GÖÇER
3-FATMA GAYE GÜLER
4-FATİH AKGÜN
5-MUSTAFA ARSLAN

HATAY
1-ADEM YEŞİLDAL
2-ORHAN KARASAYAR
3-MEHMET ÖNTÜRK
4-MEHMET ALĞAN
5-HACI BAYRAM TÜRKOĞLU
6-TÜLİN DURGUN YETİM
7-İBRAHİM NACİ YAPAR
8-MEHMET HACIOĞLU
9-CANAN KAHRAMAN
10-AHMET DEMİRTAŞ

IĞDIR
1. FERDİ TURAN
2. CENGİZ ŞEYRAN

-ISPARTA
1. SÜREYYA SADİ BİLGİÇ
2. RECEP ÖZEL
3. İSMAİL ÖZDEMİR
4. AYŞE USTA

KAHRAMANMARAŞ:
1. MAHİR ÜNAL
2. NURSEL REYHANLIOĞLU
3. VEYSİ KAYNAK
4. SEVDE BAYAZIT KAÇAR
5. MEHMET UĞUR DİLİPAK
6. MEHMET İLKER ÇİTİL
7. TÜRK İSLAM KARAKOÇ
8. İMRAN KILIÇ

KARABÜK:
1. OSMAN KAHVECİ
2. SEDAT NAMAL

KARAMAN:
1. RECEP KONUK
2. RECEP ŞEKER

KARS:
1. MEHMET UÇUM
2. YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY
3. ENSAR ERDOĞDU

KASTAMONU:
1. MUSTAFA GÖKHAN GÜLŞEN
2. METİN ÇELİK
3. ZAFER NALBANTOĞLU

KAYSERİ:
1. MEHMET ÖZHASEKİ
2. AHMET DOĞAN
3. YAŞAR KARAYEL
4. KEMAL TEKDEN
5. HAVVA TALAY ÇALIŞ
6. HALİL ERGEN
7. İSMAİL TAMER
8. AVŞAR ASLAN
9. AYDIN KALKAN

KİLİS
1. REŞİT POLAT
2. AHMET SALİH DAL

KIRIKKALE
1. OĞUZ KAĞAN KÖKSAL
2. RAMAZAN CAN
3. ABDULLAH ÖZTÜRK

KIRKLARELİ
1. HAMDİ IRMAK
2. VOLKAN GÖÇ
3. AYTAÇ AKSOY

KIRŞEHİR
1. SALİH ÇETİNKAYA
2. HACI TURAN

KİLİS
1. REŞİT POLAT
2. AHMET SALİH DAL

KOCAELİ
1. FİKRİ IŞIK
2. RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU
3. ZEKİ AYGÜN
4. İLYAS ŞEKER
5. MEHMET AKİF YILMAZ
6. CEMALETTİN KAFLI
7. SAMİ ÇAKIR
8. AYŞE MÜGE OLŞEN
9. HALİT ÇOKAN YÜKSEK
10. YALÇIN COŞTUR YÜKSEK
11. YAHYA COŞKUN YÜKSEK

KONYA
1. AHMET DAVUTOĞLU
2. MUSTAFA BALOĞLU
3. HÜSNÜYE ERDOĞAN
4. ZİYA ALTUNYALDIZ
5. MUHAMMET UĞUR KALELİ
6. LEYLA ŞAHİN USTA
7. MEHMET BABAOĞLU
8. ABDULLAH AĞRALI
9. HALİL ETYEMEZ
10. RÜVEYDE GÜLSEREN IŞIK
11. HACI AHMET ÖZDEMİR
12. ÖMER ÜNAL YÜKSEK
13. MUSTAFA KAYA YÜKSEK
14. ÖMER FARUK KANIK YÜKSEK

KÜTAHYA
1. MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI
2. VURAL KAVUNCU
3. İSHAK GAZEL
4. AHMET TAN

MALATYA
1. ÖZNUR ÇALIK
2. TAHA ÖZHAN
3. MUSTAFA ŞAHİN
4. NURETTİN YAŞAR
5. BÜLENT TÜFENKCİ
6. BAYRAM TAŞKIN

MANİSA
1. RECAİ BERBER
2. UĞUR AYDEMİR
3. SELÇUK ÖZDAĞ
4. MURAT BAYBATUR
5. ŞULE TUNALI
6. İSMAİL BİLEN
7. MUSA YILMAZ
8. GÜZİDE İÇEN KASAP
9. BİLAL TEMEL

MARDİN
1. ORHAN MİROĞLU
2. GÖNÜL BEKİN ŞAHKULUBEY
3. MEHMET VEJDİ KAHRAMAN
4. ABDULLAH ERİN YÜKSEK
5. CENGİZ DEMİRKAYA
6. MEHMET EMİN DENİZ

MERSİN
1. MUSTAFA MUHAMMET GÜLTAK
2. YILMAZ TEZCAN
3. MUHSİN KIZILKAYA
4. ZEYNEP GÜL YILMAZ
5. İBRAHİM GÜL
6. ARİF YILDIRIM
7. MEHMET EMİN KAPLAN
8. PINAR NAR
9. CEMAL BALKAYA
10. ABDULLAH KUZ
11. MEHMET TAŞKIRAN

MUĞLA
1. HASAN ÖZYER
2. HASAN KÖKTEN
3. ELVAN GÖÇER
4. MEHMET YAVUZ DEMİR
5. MUHİTTİN KAYABAŞ
6. ÖZBEN YELDA EROL GÖKCAN

MUŞ
1. MEHMET EMİN ŞİMŞEK
2. ABDULSELAM ER
3. HALİS SALTIK

NEVŞEHİR
1. MUSTAFA AÇIKGÖZ
2. MURAT GÖKTÜRK
3. EBUBEKİR GİZLİGİDER

NİĞDE
1. ALPASLAN KAVAKLIOĞLU
2. ERDOĞAN ÖZEGEN
3. YAŞAR ATAÇ

ORDU
1. NUMAN KURTULMUŞ
2. OKTAY ÇANAK
3. İHSAN ŞENER
4. AYŞE NİLGÜN TOMAKİN
5. ŞAKİR ÇOBAN ORTA

OSMANİYE
1. SUAT ÖNAL
2. MÜCAHİT DURMUŞOĞLU
3. MEHMET SARI
4. EMİR HASAN ARSLANTAŞ

RİZE
1. HASAN KARAL
2. HİKMET AYAR
3. OSMAN AŞKIN BAK

SAKARYA
1. AYŞENUR İSLAM
2. MUSTAFA İSEN
3. ALİ İHSAN YAVUZ
4. RECEP UNCUOĞLU
5. ALİ İNCİ
6. RECEP HACIEYÜPOĞLU
7. BİLGEHAN DOĞRU

SAMSUN
1. AKİF ÇAĞATAY KILIÇ
2. AHMET DEMİRCAN
3. FUAT KÖKTAŞ
4. ÇİĞDEM KARAASLAN
5. HASAN BASRİ KURT
6. KAMURAN ÖZDEN
7. YILMAZ HOCAOĞLU
8. HÜSEYİN AVNİ ÇATAL
9. ADEM TUNCER

SİİRT
1. YASİN AKTAY
2. HAŞİM TAŞKIRAN
3. ALİ İLBAŞ

SİNOP
1. CENGİZ TOKMAK
2. NAZIM MAVİŞ

SİVAS
1. İSMET YILMAZ
2. HİLMİ BİLGİN
3. SELİM DURSUN
4. ADEM YILDIRIM
5. YALÇIN ÖZDEMİR

ŞANLIURFA
1. NUREDDİN NEBATİ
2. MEHMET KASIM GÜLPINAR
3. SEYİT EYYÜPOĞLU
4. MAZHAR BAĞLI
5. HALİL ÖZCAN
6. HAMİDE SÜRÜCÜ
7. AHMET EŞREF FAKIBABA
8. MEHMET AKYÜREK
9. MAHMUT KAÇAR
10. YUSUF EĞİLMEZ
11. YILDIZ KONAL SÜSLÜ
12. ABDULLAH YEŞİL

ŞIRNAK
1. ARSLAN TATAR
2. ADNAN ŞIK
3. LEZGİN ADIYAMAN
4. RİZGİN BİRLİK

TEKİRDAĞ
1. MUSTAFA YEL
2. AYŞE DOĞAN
3. METİN AKGÜN
4. EYÜP KANAR
5. HAKAN SUNAL
6. AHMET ÜZGÜN

TOKAT
1. COŞKUN ÇAKIR
2. CELİL GÖÇER
3. FATMA GAYE GÜLER
4. FATİH AKGÜN
5. MUSTAFA ARSLAN

TRABZON
1. SÜLEYMAN SOYLU
2. MUHAMMET BALTA
3. AYŞE SULA KÖSEOĞLU
4. ADNAN GÜNNAR
5. NİHAT TOSUN
6. SALİH CORA

TUNCELİ
1. MEHMET TUNÇ
2. ALİ ULVİ SEYREK

UŞAK
1. MEHMET ALTAY
2. EYÜP GÖKHAN ÖZEKİN
3. HÜSEYİN KESKİN

VAN
1. BURHAN KAYATÜRK
2. ÖMER ÇAHA
3. NAHİDE HAKAN
4. FARUK ALPASLAN
5. HAMDULLAH ŞEVLİ
6. ÖZGE BURAK DEGER
7. YAKUP ALADAĞ
8. NİZAMETTİN AĞAR

YALOVA
1. FİKRİ DEMİREL
2. MEHMET DEMİRHAN

YOZGAT
1. ABDULKADİR AKGÜL
2. ERTUĞRUL SOYSAL
3. YUSUF BAŞER
4. İSKENDER MİNAR

ZONGULDAK
1. HÜSEYİN ÖZBAKIR
2. FARUK ÇATUROĞLU
3. ÖZCAN ULUPINAR
4. EMİNE ÇİFT
5. AKIN KAYMAK
 
Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Bir iş adamı akp den aday gösterilmeyince intihar etmiş. Demek geleceğini, işini gücünü milletvekilliği ile yapacağı "işlere" bağlamış. Hırsın fazlası her zaman insana zarar vermiştir.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt