Parkeler Motiflendi

Artık parkeler de tek tip olmaktan çıktılar ve sanat eseri kıvamında mekanlara ruh vermeye başladılar. Yaşam alanınıza en uygun olan motifi belirleyip, lazer kesim yöntemi ile tüm zemine uygulatabilirsiniz.

Halı kullanmak istemediğiniz alanlarda, ofislerde, mağazalarda, otellerde, evlerde...

Kısacası aklınıza gelebilecek her mekana uygulanabilecek bu parkeler dekorasyon rüyanızı şekillendirmeye yardımcı olacaklardır.

Siz sadece uygulamak istediğiniz deseni hayal edin.

Madalyon, bordür ve karo parke desenlerinin yanı sıra, istediğiniz renk ve şekillerde oluşturulabilen bu parkeler son günlerde fazlasıyla popüler olmuş durumda.

Lazer kesimler ile modern tasarımlı bir iç mekanda yalın çizgilere sahip bir zemin yaratabilirsiniz; daha görkemli bir bütünlük içinde olan yaşam alanlarında ise saray ihtiş***** yaraşır cinsten bir hava yaratmak hiç de zor değil!

İç mekanlarda olduğu kadar dış mekanlarda da kolaylıkla uygulanabilen bu parkeler ile mekanlara farklılığı getirin.

Klasik, hepimizin ezberlediği parkelerden sıkılmış iseniz, modern zeminleri yaratma konusunda harika bir buluş olan lazer kesim parkeler hayallerinizi tam on ikiden vuracaktır…

Yaşam alanlarınızdaki dekoratif boşluğu dolduracak, mekanlarda sıra dışı bir ambiyans yaratacak ve size özel alanlar yaratma konusunda size desenlerin şölenini yaşatacaklar…
ekolay.net
 
Üst Alt