• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Parfüm Nerelere Sürülmeli

Okunuyor :
Parfüm Nerelere Sürülmeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Uzmanlardan hoş öneriler:
Coco Chanel“Öpülmek istediğiniz yeri parfümleyin”
Estée Lauder “Parfümü, kolunuzu yukarı kaldırıp tam önünüze sıkın ve yarattığınız koku bulutunun içine girin. Böylece binlerce parfüm molekülü vücudunuzun her yerine konacaktır”

Nerelerde Ve Ne Şekilde Kullanmalıyız

Vücut
Parfümler kokularını yaymak için sıcaklık, hareket gibi faktörlere ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle parfüm sürmek açısından vücudun bazı bölgeleri ayrıcalıklıdır:
Sıcak ve nemli noktalar. Koltuk altları, göğüs araları, ense, kulak arkaları ve göbek.
Kanın fazla pompalandığı noktalar. Bilek içleri, şakaklar ve boyun. Hareketli noktalar. Dirsekler ve diz içleri.
Saçlar
Saçınızı parfümlemek istiyorsanız, öncelikle temiz olmalarına dikkat edin. Kokuların birbirine karışmaması için şampuanınızı kokusuz olanlar arasından seçin. Saçlarınız kısa ise saç diplerinize, uzun ise uçlarına sıkmanız yeterli olacaktır.
Küçük bir Öneri:
Saçınızı fırçalamadan önce fırçanıza biraz parfüm sıkın.

Karakarizma

Kıdemli
Üye
Parfüm sürmek için şimsi sıcak bölgelerimi tercih edelim yoksa hareketli yerlerimi anlamadım.
Bileklere sıkılan parfümün belirli bir anlamı olurmu ki ?

Karakarizma

Kıdemli
Üye
Ben bayağı ciddi anlamda sormuş idim.
Sanırım ben hep yanlış yapıyor idim. Gömleğe sıkıyor idim ama yanılmıyorsam hata yapıyor imişim

serseriozi

Tecrübeli
Üye
arkadaşlar benim eski kuaförlük bilgilerime dayanarak

1 koltuk altı bölgelerine uzaktan abartısız şekilde kullanılır
2 vücun göğüs kısmına sıkılır ter kokusunu yok eder
3 saç için fazla bir etkisi yoktur aksine içinde şeker katkısı olduğundan dolayı

kepek yapar saçın tozlanmasına neden olur

ve buda dolar olarak dökülmesine neden olur

çitlembik

Amatör
Üye
Ben parfümü sadece özel günler gecelerde kullananlardanım.Parfümü pek sevmiyorum nedense benim gibi arkadaşlar varsada yada herkesin uygulayabileceği bir yöntem duş aldıktan sonra kurulanmadan iyi bir vücut kremiyle kremlenin ve 3 dak. kurumasını bekleyin yumuşacık pürüzsüz ve uzun süre hoş kokan bir tene sahip oluyorsunuz.
Hergünde banyo yapıldığına göre özellikle yazın parfüme gerek kalmıyor.Denemek serbest tavsiye ederim

Gül@y

Kıdemli
Üye
Bende çok sık parfüm kullanmam,çitlembiğe katılıyorum özel günlerde genelde kullanırım.Boyun ve bileklerime sıkarım.Bide parfümü havaya sıkıp öyle teninize temas ettirirseniz daha güzel koku yansıyo vücudunuza.

çitlembik

Amatör
Üye
var tabi olmaz mı hemde ne çeşitleri var ben axe'ın vücut şampuanlarına bayılıyorum erkekler için tavisye ederim sanada david

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt