Papaz ve ölmek üzere olan adam

Eee tedbirli olmak lazım ama [MENTION=137296]tntcool[/MENTION] kimseyi karşımıza almayalım demi malum nee tarafa gidiceğimiz belli değil..:)
heheh kopya çektiğinde yanlış biliyosa nolcak efenim.:prv:

Enfal 48 "O zaman şeytan onlara amellerini çekici göstermiş ve onlara: 'Bugün sizi insanlardan bozguna uğratacak kimse yoktur ve ben de sizin yardımcınızım' demişti. Ne zaman ki, iki topluluk birbirini görür oldu (karşılaştı) o, iki topuğu üstünde geri döndü ve: 'Şüphesiz ben sizden uzağım. Çünkü ben sizin görmediğinizi görüyorum, ben Allah'tan da korkuyorum' dedi. Allah (ceza ile) sonuçlandırması pek şiddetli olandır.

Nisâ 120 (Şeytan) onlara söz verir ve onları ümitlendirir; halbuki şeytanın onlara söz vermesi aldatmacadan başka bir şey değildir.
 
İşin gırgırı efendim bu cümleler yoksa şeytanlada,papucuylada hiç işim olmaz-da..:)

Sizde az şeytan değilsiniz ama sn.[MENTION=133704]ümmi[/MENTION] mutlaka en olmadık bir konuya bile gelip şu ayetleri,hadisleri araya sıkıştırmıyormusunuz bravo yani size işin en gırgır halinde bile olsak diyorsunuzki unutmayın!!!
 
unutmuycaz tabiki efenim.Sona şeytan lades yapar bizi haberimiz bilem olmaz.
he şeytan falan diilim efenim.Şeytan unutturur hatırlatmaz.daha şeytanı tanımadan nasıl ondan cehennemde torpil kullanmayı düşünüyodunussa :Winlk_Tongue:
 
Üst Alt